بررسی ساعت هوشمند هواوی واچ 3 پرو | Huawei Watch 3 Pro

نقد و بررسی تخصصی ساعت هوشمند هواوی واچ 3 پرو : در ادامه سری مقالات بررسی ساعت هوشمند ، قصد داریم مچ بند هوشمند Huawei Watch 3 Pro را مورد ارزیابی قرار دهیم و نقاط قوت و ضعف آن را بیان کنیم . آیا قصد خرید ساعت هوشمند هواوی را دارید ؟ تا انتهای مقاله بررسی ساعت هوشمند هواوی واچ 3 پرو با رایااستور همراه باشید .

بیش از بررسی از شما دعوت می کنیم از مقالات بررسی مچ بند می بند 6 و بررسی مچ بند آنر بند 6 بازدید نمایید .  هواوی ساعت هوشمند هواوی واچ 3 پرو را روانه بازار کرده است که همه چیزهای خوب سری قبل را با خود دارد و با انتقال پوشیدنی به سیستم عامل هارمونی ، یک سری امکانات جدید را با خود به همراه آورده است .

ساعت هوشمند هواوی واچ 3 پرو از کیفیت ساخت بی عیب و نقصی برخوردار است . محفظه ساعت از تیتانیوم ساخته شده است و پشت آن از سرامیک است ، قسمت فوقانی ساعت را شیشه یاقوت کبود تشکیل داده است . این ترکیب باعث ساخت ساعتی سبک و در عین حال فوق العاده مقاوم در برابر ضربات می شود . شیشه بالایی احتمال خط و خش را دارد و سرامیک زیر ساعت Huawei Watch 3 Pro همانند ابریشم ، صاف روی دست می نشیند .

بررسی بند ساعت هوشمند هواوی واچ 3 پرو

بررسی بند ساعت هوشمند هواوی واچ 3 پرو

در سال گذشته ساعت هوشمند GT 2 Pro با بند مخصوص لاستیک Fluoroelastomer عرضه شد و اکنون ساعت هوشمند هواوی واچ 3 پرو دارای یک بند سیلیکونی و یک بند فلزی میباشد . اندازه بند ساعت همانند ساعتهای قبلی هواوی ، 22 میلیمتر میباشد و اگر مایل باشید می توانید بند را تعویض کنید .

بررسی شارژ ساعت هوشمند هواوی واچ 3 پرو

بررسی شارژ ساعت هوشمند هواوی واچ 3 پرو

ساعت هوشمند Huawei Watch 3 Pro دارای پایه شارژ جدید با کابل USB میباشد . در صورت در دسترس نبودن منبع برق می توانید ساعت هوشمند هواوی را با هر شارژر بی سیم استاندارد QI شارژ کنید .

بررسی امکانات ساعت هوشمند هواوی واچ 3 پرو

ساعت هوشمند هواوی واچ 3 پرو دارای دو تغییر عمده میباشد ، یکی نمایشگر بهتر و دیگر سیستم عامل کاملا جدید هارمونی (Harmony OS 2.0) .

نمایشگر ساعت بطور محسوسی پیشرفت داشته است و به نسبت قبل ، سریعتر شده است و پاسخگو تر میباشد . همچنین روشن تر است . طبق ادعای هواوی ، ساعت Huawei Watch 3 Pro دارای حداکثر روشنایی 1000 نیت میباشد و استفاده از ساعت در زیر نور خورشید ، بدون مشکل است .

بررسی امکانات ساعت هوشمند هواوی واچ 3 پرو

هواوی همچنین تجربه سیستم عامل را نیز ارتقاء داده است . با کشیدن انگشت از بالای ساعت ، ضامن تنظیمات به پایین کشیده می شود و با کشیدن انگشت از سمت پایین ، اعلان ها نمایش داده می شوند . همچنین صفحه نمایش قابل تنظیم میباشد و در کنار مواردی همچون وضعیت آب و هوا ، ردیابی فعالیت ، ضربان قلب و … قرار دارد . اما موردی که وجود دارد ، شبکه جدیدی از برنامه ها میباشد که می توانید با فشار دادن تاچ چرخان ارائه دهید . با چرخاندن تاچ ، یا با حرکات لمسی می توانید شبکه را بزرگ و یا کوچک کنید . دکمه پایین را می توانید برای باز کردن هر برنامه ای تنظیم کنید ؛ بصورت پیش فرض برنامه تمرینات را باز می کند .

ساعت هوشمند هواوی واچ 3 پرو همچنین ردیابی درجه حرارت پوست را انجام می دهد . این ردیابی شامل اندازه گیری اکسیژن خون و کنترل ضربان قلب میباشد . در نهایت ساعت هوشمند Huawei Watch 3 Pro را می توانید با اتصال مستقل 4G از طریق پشتیبانی eSIM خریداری کنید و این یعنی می توانید تلفن خود را در خانه بگذارید و از طریق ساعت کارهای خود را مدیریت کنید . نکته جالبی که وجود دارد ، ادعای هواوی میباشد که ادعا می کند ساعت می تواند با اتصال شبکه 4G تا 5 روز دوام بیاورد و بدون اتصال به شبکه 4G تا 21 روز دوام می آورد .

جمع بندی

ما در این مقاله بصورت مختصر به بررسی ساعت هوشمند هواوی واچ 3 پرو پرداختیم تا شما را با برخی از ویژگی های ساعت آشنا کنیم . به زودی با بررسی کامل این ساعت هوشمند برمیگردیم . اگر از مقاله بررسی Huawei Watch 3 Pro راضی هستید آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید .

ممکن است شما دوست داشته باشید
نمایش نظرات (2)