رایااستور مگ

بهبود باتری آیفون

بهبود باتری آیفون: حتما شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که کارایی و کیفیت گوشی ایفون برایتان دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. اگر بهبود باتری آیفون برای شما اهمیت زیادی دارد پیشنهاد می کنیم مطالعه این مقاله را از دست ندهید. در این مقاله از سایت رایااستور می خواهیم درمورد خرید باتری گوشی آیفون، بهبود باتری آیفون، درصد سلامت باتری آیفون، افزایش سلامت باتری آیفون و… برای شما توضیح دهیم.

با توجه به اینکه باتری گوشی نه تنها باتری ایفون، دارای ظرفیت های مشخص شده ای هستند و نیاز به مراقبت و بهبود دارند شما باید از بهترین روش ها برای نگهداری و افزایش سلامت باتری گوشی آیفون استفاده کنید. یکی از مهم  ترین مواردی که منجر به خرید روز افزون گوشی ایفون شده است، عملکرد و کارایی است که دارد، البته شما می توانید برای بهبود باتری آیفون و عملکرد بهتر آن از روش های متنوع تری استفاده کنید که در ادامه در مورد آن برای شما خواهیم گفت.

دلیل کم شدن سلامت باتری آیفون

همان طور که می دانید باتری موبایل دارای ظرفیتی است که شما می توانید از طریق آن نیاز خود را برطرف کنید و فایل های مورد نیاز خود را ذخیره سازی کنید. سلامت باتری ایفون دارایی اهمیت بسیار زیادی می باشد، چرا که کاهش آن منجر به عدم کارایی و کیفیت گوشی برای کاربر خواهد شد.

در این قسمت می خواهیم درمورد کم شدن سلامت باتری آیفون برای شما توضیح دهیم. دلایل زیادی وجود دارد که منجر به کم شدن سلامت باتری گوشی آیفون می شود که شما می توانید با انجام یک سری روش های ساده و کاربردی از کاهش سلامت باتری گوشی خود جلوگیری کنید. شما می توانید با انجام ساده ترین روش های کاربردی از اسیب رساندن به گوشی خود پیشگیری کنید.

چرا باتری آیفون خالی می شود؟

چرا باتری آیفون خالی می شود؟

خالی شدن باتری گوشی آیفون دلایل زیادی دارد که یکی از مهم ترین آن خراب شدن باتری و استفاده بیش از اندازه از آن می باشد. زمانی که شما به صورت بیش از حد از گوشی خود استفاده می کنید منجر می شود تا انرژی و نیروی زیادی از گوشی شما گرفته شود و همین موضوع منجر به خالی شدن باتری گوشی می شود.

یکی دیگر از مواردی که منجر به خالی شدن باتری گوشی آیفون می شود، وجود برنامه های اضافی و نرم افزارهایی است که هیچ کاربردی ندارند، شما می توانید با حذف این برنامه ها به بهبود باتری آیفون خود کمک کنید. شاید شما از این برنامه ها استفاده ای نکنید، اما به دلیل اینکه از شارژ گوشی شما به صورت خود به خود استفاده می کنند، باتری گوشی و شارژ آن را خالی می کنند.

دلایل خالی شدن باتری آیفون:

  • وجود برنامه های اضافی و ویجت ها
  • فعال بودن قابلیت های اتصال گوشی
  • به شارژ زدن طولانی مدت گوشی
  • استفاده از گوشی در زمان اتصال به شارژ
  • زیاد بودن روشنایی و نور صفحه

مواردی که نام برده شد تا حد زیادی منجر به خالی شدن شارژ باتری گوشی اپل می شوند. البته باید توجه داشته باشید که این موارد تنها برای گوشی ایفون نیست و برای تمامی گوشی های هوشمند صحت دارد. اگر می خواهید گوشی شما شارژ بیشتری را در خود ذخیره داشته باشد و به بهبود باتری ایفون خود فکر می کنید، در ادامه با ما همراه باشید.

چگونه سلامت باتری آیفون را افزایش دهیم؟

چگونه سلامت باتری آیفون را افزایش دهیم؟

همان طور که می دانید سلامت باتری آیفون دارای اهمیت بسیار زیادی است و شما می توانید با استفاده از ساده ترین روش ها کارایی و عملکرد گوشی خود را بیشتر کنید. خالی شدن زود به زود و ناگهانی باتری گوشی آیفون، یکی از بزرگ ترین مشکلاتی است که با کاربران اپل همراه است.

  • یکی از ساده ترین روش هایی که می توانید از طریق آن درص سلامت باتری آیفون را افزایش دهید، حذف برنامه هایی است که هیچ کاربردی برای شما ندارد، شما می توانید برنامه هایی که کاربرد زیادی روی گوشی شما دارند و شارژ زیادی را مصرف می کنند را حذف و غیرفعال کنید.
  • از دیگر روش هایی که می توانید از آن استفاده کنید، قرار دادن گوشی روی حالت Low Power Mode می باشد. شما می توانید گوشی خود را در این قرار دهید و از خالی نشدن شارژ باتری گوشی خود اطمینان داشته باشید. در این حالت باتری سعی می کند، زمان بیشتری شارژ را برای شما ذخیره داشته باشد.
  • یکی دیگر از مواردی که می توانیم به آن اشاره کنیم، درمورد کاهش سرعت خاموش شدن خودکار نمایشگر می باشد. اگر می خواهید زمان بیشتری از گوشی استفاده کنید، می توانید این قابلیت را تنظیم کنید. شما می توانید با وارد شدن به بخش تنظیمات و قسمت Display & Brightness، گزینه Auto-Lock را روی 30 ثانیه تنظیم کنید.
  • یکی دیگر از مواردی که می توانیم به آن اشاره کنیم، درمورد نور و روشنایی صفحه می باشد. شما می توانید با انجام تنظیمات نور صفحه خود و قرار دادن آن روی حالت خودکار از کاهش شارژ باتری موبایل خود جلوگیری کنید. برای اینکار می توانید به قسمت تنظیمات، General، Accessibility، Display Accommodation را انتخاب و در نهایت گزینه Auto-Brightness را فعال کنید.
  • اگر از قابلیت های اتصال گوشی خود استفاده نمی کنید، آن ها را در حالت خودکار قرار ندهید و غیرفعال کنید. قابلیت هایی مانند وای فای، دیتا، بلوتوث و موقعیت مکانی شارژ زیادی را از گوشی شما خالی می کنند و می توانند منجر به آسیب رساندن به باتری آیفون شما شوند.

نحوه صحیح شارژ آیفون

نحوه صحیح شارژ آیفون

یکی از مهم ترین مواردی که منجر به بهبود باتری آیفون می شود و شما می توانید از طریق آن به قوی کردن باتری گوشی خود کمک کنید، نحوه صحیح شارژ آیفون می شود. زمانی که شما گوشی را به شارژ وصل می کنید، مدتی می گذرد تا باتری کاملا پر شود. به شما توصیه می کنیم، گوشی خود را زمانی به شارژ وصل کنید، که باتری آن چیزی حدود 20 درصد شارژ اولیه داشته باشد و پیش از آنکه به 100 درصد رسید آن را از شارژ خارج کنید.

سعی کنید از شارژرهای اصل برای شارژ کردن استفاده کنید و باتری گوشی خود را به صورت طولانی مدت و شبانه روز به شارژ وصل نکنید. از همه مهم تر اینکه زمانی که گوشی به شارژ وصل است از آن هیچ استفاده ای نداشته باشید. چرا که استفاده از گوشی زمان شارژ منجر به آسیب رساندن به باتری گوشی و داغ شدن آن می شود.

در این مقاله در مورد بهبود باتری آیفون برای شما توضیح داده شد. اگر می خواهید سلامت باتری گوشی شما را افزایش پیدا کند و درصد سلامت بالاتری داشته باشد، می توانید از روش هایی که در این مقاله به آن اشاره شده است، استفاده کنید. بهبود باتری آیفون با ساده ترین روش ها امکان پذیر می باشد که شما می توانید از آن استفاده کنید.

پرفروش ترین محصولاتی که در دیجیکالا فروخته می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا