موبایل

شیائومی ظرفیت تولید سری 14 را برای پاسخگویی با تقاضای کاربران افزایش داد

پایان ماه اکتبر بود که شیائومی سری 14 را در چین معرفی کرد. سری 14 شیائومی درحال‌حاضر، یکی از پرتقاضاترین گوشی‌های هوشمند دراین کشور هستند؛ به‌گونه‌ای که این شرکت برای اینکه بتواند پاسخگویی تقاضای کاربران باشد، ظرفیت تولید این سری را افزایش داده است.

سری 14 شیائومی از زمان معرفی، چندین رکورد فروش را شکسته است و توانسته آمار جدیدی را به ثبت برساند. در ادامه باما همراه باشید تا برخی از آمار مربوط‌به سری 14 شیائومی را بررسی کنیم.

به‌گفته گیزموچاینا، سری 14 شیائومی، تاکنون پرفروش‌ترین گوشی‌های این شرکت چینی بوده‌اند؛ به‌گونه‌ای که در اولین فروش، هردو مدل استاندارد و پرو در کمتر از 4 ساعت به‌فروش رفتند.

تحلیلگران از فروش 1.4474 میلیون دستگاه شیائومی سری 14 در 10 روز اول عرضه خبر داده‌اند. آن‌ها می‌گویند این آمار فروش باعث افزایش قابل‌توجه ارزش بازار شیائومی شده است.

گزارشات منتشرشده از چین، حکایت ازاین دارند که شیائومی ظرفیت تولید هردو مدل شیائومی 14 و شیائومی 14 پرو را تا %40 افزایش داده تا بتواند پاسخگوی نیاز کاربران باشد. درهمین راستا یکی از مدیران ارشد شیائومی به تأمین مجدد نسخه ویژه شیائومی 14 تیتانیوم پرو اشاره کرده است. این نسخه ویژه، نرخ بازدهی پایینی دارد و از اول با مشکلات تولید روبه‌رو بود که انتظار می‌رود که مشکلاتش برطرف و تولید بهتری داشته باشد.

متأسفانه، شیائومی تاکنون درمورد عرضه جهانی شیائومی 14 و شیائومی 14 پرو هیچ اعلامیه‌ای صاده نکرده است. اما انتظار می‌رود که در سه‌ماهه‌اول سال 2024 این سری پرطرفدار، راهی بازارهای جهانی شود.

نظرشما درباره سری شیائومی 14 چیست؟ اگر این تلفن به کشور وارد شود، آن را خریداری می‌کنید؟

محمد ترکاشوند

نویسنده و سردبیر رایااستور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *