جف بزوس به پناهگاه میلیاردرها نقل مکان می‌کند

جف بزوس، موسس آمازون در حال خرید ملکی در جزیره‌ای با نام «ایندین کریک» در میامی است که به «پناهگاه میلیاردرها» معروف …

جف بزوس، موسس آمازون در حال خرید ملکی در جزیره‌ای با نام «ایندین کریک» در میامی است که به «پناهگاه میلیاردرها» معروف است. آقای بزوس در این جزیره با فهرست رو به رشدی از افراد مشهور از جمله تام بریدی، ایوانکا ترامپ و همسرش همسایه خواهد شد. طبق گزارش بلومبرگ بزوس ۵۹ ساله مبلغ ۶۸ میلیون دلار را برای خانه‌ای سه خوابه کنار آب که در زمینی به مساحت ۱.۱ هکتار قرار دارد، پرداخت کرده است.

پناهگاه میلیاردرها
منزل جف بزوس در پناهگاه میلیاردرها

بنیانگذار آمازون در سال ۲۰۲۱ از سمت مدیرعاملی این شرکت کنار رفت تا به گفته خودش زمان بیشتری را به امور بشردوستانه و پروژه‌های دیگر اختصاص دهد. ام‌تی‌ام استار اینترنشنال (MTM Star International) در سوابق دارایی شهرستان میامی‌-دید به‌عنوان مالک قبلی خانه ذکر شده است. وبسایت این شهرستان، بزوس را به‌عنوان مالک فهرست نکرده است اما فروش ملک در ماه ژوئن را مشخص کرده است.

این خانه در سال ۱۹۶۵ ساخته شد و در سال ۱۹۸۵ نیز توسعه پیدا کرد و بازسازی شد. برخی از رسانه‌های آمریکایی اعلام کردند که پیش بینی می‌شود بزوس این عمارت را تخریب کند و یک عمارت بزرگ مدرن در این زمین ساحلی بسازد. ایوانکا ترامپ و همسرش جرد کوشنر نیز در فاصله‌‌ای دورتر از خانه بزوس در حال ساخت خانه‌‌ای مجلل هستند. بزوس در حال حاضر با ۱۶۳ میلیارد دلار دارایی سومین فرد ثروتمند جهان است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید