سامسونگ دوباره اپل را مسخره کرد؛ با دو گوشی آیفون یک گلکسی زد فولد 5 تاشو بسازید

سامسونگ تصمیم گرفته در تازه‌ترین به‌روزرسانی اپلیکیشن Try Galaxy علاوه بر رفع باگ‌ها و پشتیبانی…

سامسونگ تصمیم گرفته در تازه‌ترین به‌روزرسانی اپلیکیشن Try Galaxy علاوه بر رفع باگ‌ها و پشتیبانی از ۲۰ زبان جدید، به شما اجازه دهد که با کنار هم قرار دادن دو گوشی آیفون رابط کاربری OneUI 5.1.1 و کار کردن با گوشی‌های تاشو Fold 5 و Flip 5 را تجربه کنید.

گلکسی زد فولد 5

سامسونگ یکی از اولین برندهایی بود که به دنیای جذاب گوشی‌های هوشمند تاشو ورود پیدا کرد. این شرکت پس از معرفی گوشی‌های سری گلکسی زد فولد و گلکسی زد فلیپ استانداردهای این صنعت را ایجاد کرد و باعث شد تا بسیاری از تولیدکنندگان گوشی‌های اندرویدی نیز از آن‌ها پیروی کنند.

در همین حال، اپل طی سال‌های گذشته به صورت آشکار از پیوستن به روند تولید یک گوشی آیفون تاشو اجتناب کرده است. بنابر این، اگر به دنبال کنار گذاشتن اکوسیستم اپل برای حرکت به سمت گوشی‌های تاشو Galaxy Z Fold 5 یا تجربه این گوشی با استفاده از محصولات اپل هستید، سامسونگ یک راه عجیب و خنده‌دار را به شما پیشنهاد می‌کند.

در تازه‌ترین تبلیغات مربوط به اپلیکیشن Try Galaxy، سامسونگ این اجازه را به شما می‌دهد که رابط کاربری OneUI 5.1.1 و تجربه کار با گوشی‌های تاشو نسل جدید Fold 5 و Flip 5 را با استفاده از گوشی‌های آیفون تجربه کنید!

تبدیل آیفون به گوشی تاشو

تجربه گوشی تاشو گلکسی زد فولد 5 با استفاده از گوشی آیفون و برنامه Try Galaxy

به گزارش Androidpolice، در آخرین به‌روزرسانی برنامه Try Galaxy علاوه بر پشتیبانی از ۲۰ زبان جدید، به شما امکان داده شده که دو گوشی آیفون را کنار هم گذاشته و آن‌ها را به صورت بی‌سیم به یکدیگر متصل کنید. در مرحله بعد این دوگوشی مانند یک صفحه‌نمایش بزرگ گلکسی زد فولد ۵ عمل خواهند کرد.

فرایند کار نیز بسیار ساده است، شما باید به وب‌سایت trygalaxy.com مراجعه کرده یا با استفاده از گوشی آیفون کد QR ذیل را اسکن کنید. پس از این کار گوشی آیفون اول یک کد را نمایش می‌دهد که با استفاده از آن می‌توانید گوشی دوم را تنظیم کنید.

کد QR برای دانلود برنامه Try Galaxy

حالا شما به کمک دو گوشی آیفون توانسته‌اید یک گوشی تاشو سامسونگ ایجاد کرده و از ویژگی‌های انحصاری آن‌ها مانند FlexCam استفاده کنید. این برنامه همچنین امکان آزمایش و تجربه عملکرد کشیدن و رها کردن، تعامل با نماد‌ها و ویجت‌های صفحه اصلی OneUI 5 و اپلیکیشن Samsung Health را به شما می‌دهد.

ساخت گوشی تاشو با استفاده از دو موبایل آیفون

برای تکمیل کار و نشان دادن این موضوع که شما در صورت نداشتن گوشی تاشو Galaxy Z Fold 5 لذت داشتن یک صفحه‌نمایش بزرگ را از دست داده‌اید، سامسونگ یک بازی هاکی هوایی نیز در اختیارتان قرار داده است.

منبع شهرسخت‌افزار
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید