رایااستور مگ

برنامه ذخیره باتری موبایل

برنامه ذخیره باتری موبایل: دانلود نرم افزار نگهداری شارژ باتری موبایل و نگه داشتن شارژ باتری از جمله مواردی است که می توانید از طریق آن به ذخیره شارژ باتری حرفه ای خود کمک کنید. شما می توانید با استفاده از بهترین نرم افزار بهینه سازی باتری اندروید به ذخیره بیشتر شارژ باتری موبایل خود کمک کنید. در ادامه می خواهیم به معرفی بهترین اپلیکیشن ذخیره باتری بپردازیم.

این روزها ذخیره کردن شارژ باتری موبایل و کاهش مصرف انرژی باتری جزء یکی از دشوار ترین مواردی است که می توان به آن اشاره کرد. یکی از ساده ترین روش هایی که می تواند در این زمینه به شما کمک کند، برنامه ذخیره باتری موبایل می باشد. در این قسمت می خواهیم به معرفی بهترین برنامه ذخیره باتری موبایل بپردازیم.

شما می توانید با نصب برنامه های ذخیره باتری موبایل، تا حد زیادی شارژ و انرژی مورد نیاز دستگاه خود را تنظیم کنید و از کاهش آن جلوگیری کنید. اگر کارایی و عملکرد گوشی برای شما اهمیت زیادی دارد و می خواهید سرعت آن را افزایش دهید، پیشنهاد می کنیم از این برنامه ها و نرم افزارهایی که روی گوشی نصب می شود، استفاده کنید و انرژی مصرف باتری گوشی خود را تا حد زیادی کاهش دهید.

بهترین نرم افزار بهینه سازی باتری اندروید

با توجه به اینکه باتری موبایل به عنوان یکی از مهم ترین اجزای سخت افزاری و جدا نشدنی گوشی به حساب می آید، شما باید از بهترین آن برای گوشی خود استفاده کنید. باتری ها به دلیل اینکه دارای ظرفیت مشخص شده ای هستند، پس از مدتی که مورد استفاده قرار می گیرند کارایی و مقاومت خود را از دست می دهند و همین موضوع منجر می شود تا شما به دنبال یک باتری جدید و نو باشید.

وقتی درمورد ذخیره باتری موبایل برای شما توضیح می دهیم باید به ظرفیت باتری هم اشاره کنیم. چرا که میزان ذخیره سازی شارژ گوشی تماما به ظرفیت موبایل شما بستگی دارد. به هر میزان که ظرفیت باتری موبایل شما بیشتر باشد، درواقع می تواند میزان شارژ بیشتری را در خود ذخیره داشته باشد. در ادامه درمورد برنامه ذخیره باتری موبایل برای شما بیشتر توضیح خواهیم داد.

بهترین اپلیکیشن ذخیره باتری

ذخیره شارژ باتری حرفه ای

ذخیره شارژ باتری حرفه ای

اگر می خواهید شارژ باتری موبایل خود را ذخیره داشته باشید می توانید از ساده ترین روش ها و راهکارها استفاده کنید. شما علاوه بر اینکه می توانید از دانلود نرم افزار نگهداری شارژ باتری اندروید استفاده کنید، می توانید از ساده ترین و کاربردی ترین روش ها نیز استفاده کنید. همان طور که بهترین نرم افزار کاهش مصرف باتری اندروید، می تواند میزان شارژ باتری موبایل شما را ذخیره کند، یک سری راه حل های ساده و بدون اپلیکیشن هم به شما این کمک را خواهد کرد.

یکی از روش هایی که می توانید از آن استفاده کنید و بسیار به کار می آید، استفاده از حالت پرواز گوشی می باشد. اگر می خواهید باتری موبایل شما زمان بیشتری شارژ در خود ذخیره داشته باشد، می توانید آن را در حالت پرواز قرار دهید. مورد بعدی که می توان به آن اشاره کرد، مربوط به مدت زمان شارژ باتری می باشد. به هر میزان که شما به صورت بهینه از گوشی خود استفاده کنید، طبیعی است که شارژ آن دیرتر خالی خواهد شد و باتری آسیب نخواهد دید.

برنامه افزایش طول عمر باتری گوشی

در این قسمت می خواهیم بهترین اپلیکیشن ذخیره باتری را به شما معرفی کنیم تا بتوانید ذخیره شارژ باتری حرفه ای را برای بار دیگر تجربه کنید. شما می توانید با دانلود برنامه نگه داشتن شارژ باتری زمان بیشتری از گوشی خود استفاده کنید و نگرانی از بابت تمام شدن شارژ گوشی خود نداشته باشید.

معرفی بهترین برنامه ذخیره باتری اندروید:

 • Hibernator Pro
 • Power Battery Battery Saver
 • Full Battery & Theft Alarm Pro
 • AccuBattery – Battery Health Pro
 • Battery Doctor – Battery Saver
 • Battery Charger Alarm

هر یک از این برنامه می توانند میزان مصرف شارژ باتری گوشی شما را کاهش دهند، کافی است آن ها را روی گوشی خود نصب کنید و طریقه استفاده از آن را بدانید. در ادامه درمورد این اپلیکیشن ها بیشتر برای شما توضیح خواهیم داد.

دانلود برنامه افزایش عمر باتری اندروید

Hibernator Pro

Hibernator Pro

یکی از به روز ترین اپلیکیشن هایی که برای سیستم عامل اندروید مورد استفاده قرار می گیرد، Hibernator Pro نام دارد. این برنامه به شما کمک می کند تا بتوانید باتری گوشی خود را بهینه کنید و زمان بیشتری شارژ آن را ذخیره داشته باشید. این برنامه به شما کمک می کند تا میزان مصرف شارژ باتری از طریق برنامه هایی که روی گوشی شما نصب است، کاهش پیدا کند و عمر باطری را افزایش می دهد. برنامه هایی که هیچ گونه ضروریتی ندارند از طریق این نرم افزار غیرفعال خواهند شد و به کاهش مصرف باتری منجر می شوند.

Power Battery Battery Saver

یکی دیگر از نرم افزارهایی که برای گوشی های اندروید استفاده می شود، Power Battery Battery Saver است که تا به الان طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده است. این برنامه مصرف باتری گوشی شما را مدیریت و کنترل می کند و به بهینه سازی آن کمک می کند. این برنامه به گونه ای طراحی شده است که شما می توانید با نصب آن روی گوشی خود حدود 60 درصد از شارژ باتری خود را ذخیره داشته باشید.

Full Battery & Theft Alarm Pro

نرم افزار Full Battery & Theft Alarm Pro در مواقعی که شارژ باتری گوشی شما در حال تمام شدن است و یا تکمیل شده است هشدار می دهد. شما می توانید با نصب این برنامه روی گوشی خود از دفعات شارژ باتری خود اطلاع داشته باشید و همین موضوع منجر به سلامت بیشتر باتری موبایل می شود. دیگر نیازی نخواهد بود باتری را همیشه به شارژ وصل کنید.

AccuBattery – Battery Health Pro

AccuBattery – Battery Health Pro

یکی دیگر از بروز ترین و پرطرفدارترین اپلیکیشن هایی که برای سیستم عامل اندروید مورد استفاده قرار می گیرد، AccuBattery – Battery Health Pro می باشد. این برنامه از خالی شدن شارژ باتری گوشی شما جلوگیری می کند و اگر باتری موبایل شما روبه اتمام بود به شما هشدار می دهد. همچنین نرم افزارهایی که باعث خالی شدن شارژ باتری می شود را به شما اطلاع می دهد. با نصب این برنامه می توانید عمر باتری گوشی خود را افزایش دهید.

Battery Doctor – Battery Saver

اپلیکیشن Battery Doctor – Battery Saver هم برای گوشی و هم برای تبلت استفاده می شود. این برنامه زمانی که روی گوشی شما نصب می شود، می تواند میزان مصرف شارژ باتری موبایل شما را تا 50 درصد کاهش دهد و به ذخیره سازی شارژ باتری موبایل شما کمک می کند. این برنامه تمام نرم افزارهایی فعالی که روی نمایشگر شما وجود دارد را غیرفعال می کند و به سرعت و کارایی باتری گوشی شما کمک می کند.

Battery Charger Alarm

نرم افزار Battery Charger Alarm، نمونه ای از بهترین و به روز ترین نرم افزار هایی است که به کاهش مصرف شارژ باتری موبایل کمک می کند. این برنامه وقتی روی گوشی شما نصب می شود، از فعالیت برنامه های پرمصرف گوشی جلوگیری می کند و در صورتی که برنامه های مخرب روی گوشی شما وجود داشته باشد به شما هشدار می دهد.

تقویت باتری و جلوگیری از تخلیه سریع شارژ

شما می توانید با دانلود برنامه نگه داشتن شارژ باتری به تقویت باتری موبایل خود کمک کنید. قوی کردن باتری گوشی موبایل از جمله مواردی است که می تواند تا  حد زیادی روی ذخیره شارژ باتری موبایل شما تاثیر داشته باشد. شما علاوه بر اینکه می توانید از نرم افزارهای ذخیره باتری و بهترین نرم افزار بهینه سازی باتری اندروید استفاده کنید، می توانید با ساده ترین روش ها به تقویت باتری گوشی خود و جلوگیری از خالی شدن شارژ آن کمک کنید. از جمله مواردی که می تواند تاثیر بسیار زیادی روی عدم خالی شدن شارژ باتری گوشی شما داشته باشد به شرح زیر است:

 • جلوگیری از به شارژ بودن طولانی مدت گوشی
 • قرار دادن گوشی روی حالت پرواز
 • استفاده از حالت ذخیره باتری موبایل اندروید
 • استفاده از پس زمینه تیره و سیاه
 • حذف بازی های اضافی و پرمصرف
 • حذف ویجت ها و نرم افزارهای مخرب

نوشته های مشابه

5 دیدگاه

 1. من برای ذخیره باتری گوشیم از برنامه Battery Health Pro استفاده کردم واقعا عالی بود. وقتی که شارژ باتری داره تموم میشه هشدار میده که در موقع مناسب اونو به شارژ بزنیم اینجوری وقتی که حواسمون به مقدار شارژ باتری نیس خیلی خوبه و کاربرد داره

 2. ممنون بابت این نرم افزارهایی برای کاهش مصرف باتری موبایل معرفی کردین و هر کدوم رو جداگانه توضیح دادین. اینجوری میشه یه آشنایی کوچیکی با این برنامه های ذخیره باتری موبایل پیدا کرد. به نظرم بهتره ک قبل از استفاده از این برنامه ها راهکارای ساده ایی که باعث تقویت باتری موبایل میشه رو بکار ببریم بعد اگه جواب نداد از این اپلیکیشن ها استفاده کنیم.

 3. برنامه های زیادی برای ذخیره باتری موبایل وجود داره که تو این مقاله هم انواع مختلفی از اونها معرفی شده. به طور مثال برنامه Battery Doctor یه برنامه ای هس که هم روی گوشی جواب میده هم روی تبلت و اینکه به ذخیره انرژی باتری گوشی کمک زیادی میکنه

 4. سلام. ببخشید الان این برنامه هایی که معرفی کردین روی همه ی گوشی ها جواب میده؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *