فناوری

جزئیات جدیدی از به‌روزرسانی Feature Drop پیکسل فاش شد

به‌گزارش رایااستور، اوایل این هفته، گوگل به‌روزرسانی جدیدی از سیستم گوگل‌پلی را برای گوشی‌های هوشمند پیکسل شروع کرد. درحال‌حاضر به‌نظر می‌رسد که این شرکت در حال آماده‌شدن برای عرضه ویژگی‌های Drop با چند تغییر برای گوشی‌هایی از قبیل پیکسل 6a، پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو است. درحالی‌که گوگل هنوز ویژگی‌های مارس 2023 را منتشر نکرده است، u/Austin31415 ادعا می‌کند که تغییرات ثبت شده توسط شرکت‌هایی مانند 9to5Google دریافت شده است.

طبق گفته منابع، ویژگی Drop مارس 2023 چندین ویژگی جدید از جمله عملکرد اصلاح شده Magic Eraser را ارائه می‌دهد که نرم‌افزار را برای همه تلفن‌های هوشمند پیکسل باز می‌کند.

مثل همیشه، گوشی‌های هوشمند پیکسل تا زمان عرضه سری گلکسی S23، برخلاف سامسونگ و حالت Expert RAW، می‌توانند به Magic Eraser در اپلیکیشن Google Photos دسترسی داشته باشند. علاوه بر این، گوگل مدعی‌شده که حالت Night Sight به‌روزشده را برای پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو در نظر گرفته که دراین‌حالت باید با سری پیکسل 7 برابری کند.

ویژگی Drop، یک برنامه Health Connect اضافه می‌کند که هدف آن به حداقل‌رساندن مشکلات حریم‌خصوصی هنگام به اشتراک‌گذاری داده‌ها با برنامه‌های تناسب‌اندام و سلامت است.

Feature Drop گوگل

تاقبل‌ازاین، گوگل این به‌روزرسانی را از طریق فروشگاه گوگل‌پلی عرضه می‌کرد. در همین‌حال، گوگل قابلیت Direct My Call را به تلفن‌های پیکسل 4a و پیکسل 5a اضافه کرده است. به طور معمول، گوگل به‌روزرسانی‌های Feature Drop را در اولین دوشنبه هرماه منتشر می‌کند. به‌این‌ترتیب، اصلاً مشخص نیست که این ویژگی‌ها چه زمانی در دسترس خواهند بود یا اینکه آیا موارد اضافی دیگری وجود خواهد داشت که u/Austin31415 فاش نکرده باشد یا نه؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *