ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدید آپدیت IOS 17

قرار است با به‌روز رسانی بعدی آی‌او‌اس 17 مکان دکمه قرمز پایان تماس کمی تغییر کند بنابراین مراقب حافظه عضلانی انگشت شست خود باشید.

به گزارش رایااستور، دکمه «پایان تماس» در گوشی‌های آیفون در حال حاضر به دور از سایر گزینه‌های تماس در موقعیت مرکزی پایین صفحه قرار دارد اما با‌ آی‌اواس ۱۷ که به‌طور رسمی پاییز امسال به روز رسانی می‌شد نماد قرمز به سمت راست حرکت می‌کند.

تصاویری از نسخه بتای آی‌اواس ۱۷ که این هفته در شماری از رسانه‌ها منتشر شد تغییرات کوچک اما ناامیدکننده‌ای را از این به روز رسانی نشان می‌دهد. تغییرات بیشتر در قرار گرفتن سایر ویژگی‌های تماس نیز دیده می‌شود به طور مثال جای دکمه‌ میوت و اسپیکر با یکدیگر عوض شده و جای دکمه فیس‌تایم و کیبورد نیز جابجا شده است.

از سوی دیگر ویژگی جست‌وجوی مخاطب با گزینه افزودن تماس ادغام شده است.

این تغییرات واکنش‌هایی را در شبکه‌های اجتماعی در پی داشته است جایی که برخی پیش‌بنی می‌کنند احتمال خطای حافظه عضلانی تا مدتی وجود خواهد داشت تا فرد به تنظیمات جدید عادت کند.

ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدید آپدیت IOS 17

اپل در وبسایت خود گفته است که برنامه بتای این شرکت به برخی از کاربران اپل اجازه می‌دهد تا نرم‌افزار را قبل از انتشار عمومی آزمایش کنند. بازخورد شرکت‌کنندگان به اپل کمک می‌کند تا مشکلات را شناسایی کرده و برنامه‌های نرم‌افزاری را قبل از عرضه تجاری بهبود بخشد.

ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدید آپدیت IOS 17

فراتر از تغییرات احتمالی برای تماس، آی‌او‌اس ۱۷ مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید را برای مشتریان اپل به ارمغان می‌آورد.

ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدید آپدیت IOS 17

تغییرات شامل بهتر شدن تصحیح خودکار متن، اضافه شدن یک برنامه جدید ژورنالی و ارسال پیام صوتی زنده با قابلیت دریافت هم‌زمان و پاسخ به آن است.

منبع iranjib
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید