دور جدید پیش فروش ساینا S سایپا ویژه دهه فجر آغاز شد + شرایط

به گزارش رایااستور، متقاضیان محترم از ساعت ۹ صبح امروز، پنج شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ در صورتی که مطابق فرآیند اعلام شده دارای حساب وکالتی و موجودی به میزان مبلغ مندرج در بخشنامه جهت خودرو درخواستی بوده و دارای شرایط ثبت‌نام مطابق محدودیت‌های این بخشنامه باشند، میتوانند با ورود به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا، پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به انتخاب خودرو و ثبت نام تا زمان تکميل ظرفيت اقدام نمایند.

شرایط ثبت‌نام در طرح پیش فروش ساینا اس سایپا

کسانی شرایط ثبت‌نام در طرح پیش فروش سایپا را دارند که دارای حساب وکالتی و موجودی به ميزان ۱۲۰ میلیون تومان جهت خرید خودرو درخواستی بوده و دارای شرايط ثبت نام مطابق محدوديت‌های اين بخشنامه باشند.

متقاضیان شرکت در طرح پیش فروش سایپا می‌توانند با ورود به سايت فروش گروه خودروسازی سايپا پس از ثبت اطلاعات شخصی و دريافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سايت، نسبت به انتخاب خودرو و ثبت نام تا زمان تکمیل ظرفیت اقدام نمايند.

متقاضيانی امکان ثبت نام در دور جدید طرح پیش فروش سایپا برای دهه فجر را دارند که تا ساعت 13 روز چهارشنبه مورخ 19 بهمن 1401 تمام فرايندهای اعلام‌شده را تکميل کرده باشند.

نوع خودرومبلغ علی الحساب پیش پرداخت (ریال)زمان تحویل
ساینا S دوگانه سوز1/142/500/000آبان الی بهمن 1402

*سود مشارکت در این طرح %10 و سود انصراف %7 میباشد.
*در زمان تحویل خودرو، قیمت روز خودرو محاسبه می‌شود.

خبرهای بیشتری بخوانید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید