رایااستور مگ

تشخیص اصل بودن باتری گوشی سونی

تشخیص اصل بودن باتری گوشی سونی

تشخیص اصل بودن باتری گوشی سونی: در این مقاله از سایت رایااستور می خواهیم درمورد تشخیص اصل بودن باتری گوشی سونی برای شما توضیح دهیم. همان طور که می دانید این روزها فروشگاه های زیادی هستند که در زمینه فروش انواع باتری موبایل فعالیت می کنند. شما هم برای اینکه کارایی و کیفیت گوشی خود را افزایش دهید، باید بهترین مرکز خرید را انتخاب کنید، چرا که اصل بودن و تقلبی بودن باطری ها دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد.

در این مقاله می خواهیم فاکتورهایی را در اختیارتان قرار دهیم که به کمک آن ها بتوانید به بررسی اصل و یا تقلبی بودن باتری سونی خود بپردازید. شما می توانید از طریق بررسی ظاهری باتری موبایل به اورجینال بودن آن پی ببرید. این کار بسیار ساده انجام می شود که در ادامه درمورد آن برای شما توضیح خواهیم داد.

خرید باتری اصل سونی با بهترین کیفیت

با توجه به اینکه این روزها بیشتر سایت های اینترنتی به قصد سواستفاده از مشتریان خود محصولات تقلبی را در اختیار مردم قرار می دهند باید از بهترین روش ها جهت برسی باتری گوشی سونی در نظر داشته باشید. همان طور که می دانید باتری سونی، جزء مهم ترین قطعه ای است که برای گوشی مورد استفاده قرار می گیرد.

از آنجایی که باطری یکی از مهم ترین قطعاتی است که انرژی مورد نیاز گوشی شما را تامین می کند، شما باید بهترین فروشگاه را برای خرید انواع باتری موبایل انتخاب کنید. برای خرید باتری اصلی باید فاکتورهایی را در نظر داشته باشید تا از خرید خود اطمینان داشته باشید. خرید باطری اصل سونی از سایت رایااستور امکان پذیر می باشد.

اگر کارایی و کیفیت باتری موبایل برای شما اهمیت داره، باید از بهترین باتری موبایل اصل سونی برای گوشی خود استفاده کنید. شما می توانید برای افزایش کیفیت و سرعت عملکرد باتری موبایل سونی خود از باطری اصل سونی استفاده کنید. از آنجایی که ساختار باتری موبایل پیچیدگی خاصی دارد برای تشخیص اصل بودن آن پیشنهاد می کنیم به یک متخصص مراجعه کنید.

دلیل خرید باطری سونی اصل و فابریک

دلیل خرید باطری سونی اصل و فابریک

همان طور که پیش تر به این موضوع اشاره کردیم، باتری به عنوان اصلی ترین قطعه ای است که برای گوشی استفاده می شود. شما بعد از اینکه به صورت طولانی مدت از گوشی خود استفاده می کنید، طبیعی است که کارایی و عملکرد آن تا حد زیادی کاهش پیدا کند و انرژی و نیروی اولیه خود را از دست بدهد. برای اولین بار باتری که روی گوشی قرار می گیرد، به عنوان بهترین و با کیفیت ترین باطری است که استفاده می شود.

همان طور که می دانید باتری ها دارای ظرفیت های مشخص شده ای هستند که به مرور پس از اینکه استفاده می شوند، کارایی و عملکرد آن ها کاهش پیدا می کند، به همین جهت شما باید به فکر خرید باتری اصل سونی باشید. پس خراب شدن باطری و از کار افتادن آن، یکی از مهم ترین دلایلی است که می تواند شما را مجبور به خرید باتری جدید کند.

باطری اورجینال و اصل سونی

با توجه به اینکه باتری ها دارای ارزش زیادی هستند و اهمیت بالایی دارند، پیشنهاد می کنیم بهترین باطری را برای گوشی خود خریداری کنید. طبیعتا شما هر چه بیشتر برای خرید باتری موبایل هزینه کنید، می توانید با کیفیت ترین آن را خریداری کنید و مدت زمان عمر و کارایی گوشی سونی خود را افزایش دهید. باتری های تقلبی معمولا میزان شارژ زیادی را در خود ذخیره نگه نمی دارند و خیلی زود منجر به آسیب رساندن به خود گوشی نیز می شوند. در ادامه روش هایی را در اختیار شما قرار می دهیم که بتوانید از طریق آن اصل بودن باتری موبایل سونی خود را بررسی کنید.

نحوه تشخیص باتری اصلی سونی از تقلبی

نحوه تشخیص باتری اصلی سونی از تقلبی

  • یکی از ساده ترین روش هایی که می توانیم از طریق آن به اصل و تقلبی بودن باتری گوشی پی ببریم، مربوط به نوشته هایی است که روی باتری وجود دارد. معمولا نوشته هایی که روی باتری های اصلی وجود دارد به صورت انگلیسی می باشد و باتری های تقلبی به صورت چینی نوشته شده اند.
  • یکی دیگر از مواردی که می توانیم به آن اشاره کنیم درمورد آیکون های هشداری است که روی باتری وجود دارد. تعداد این ایکون ها روی باتری های تقلبی سونی به مراتب کمتر می شود. اما باتری های اصلی کاملا مشخص شده اند و نشان می دهند چگونه باید از این باتری استفاده شود.
  • کانکتورهایی که روی باتری وجود دارد و اتصالات را ایجاد می کند، اهمیت زیادی دارد که یکی از مهم ترین مواردی که می توانیم به آن اشاره کنیم، درمورد رنگ آن می باشد و تمیز کار شدن آن. این کانکتورها معمولا حالت بیرون زدگی ندارند و خیلی تمیز کار شده اند.
  • مورد بعدی که طبیعتا قابل اهمیت است به وزن باتری ارتباط دارد. باتری های اصلی از وزن بیشتری برخوردار هستند. اما باطری های تقلبی وزن کمتری دارند و این یعنی کیفیت و کارایی باطری سونی.
  • یکی دیگر از مواردی که می توانیم به آن اشاره کنیم، درمورد عبارت sdl می باشد. باتری های اورجینال اگر دقت کرده باشید دارای چنین عبارتی هستند و نشان از کیفیت خود می دهند.
  • آخرین موردی که می توانیم به آن اشاره داشته باشیم، درمورد قیمت باتری می باشد. معمولا باتری های اصل دارای قیمت بالا تری هستند و این باتری های تقلبی هستند که به دلیل پایین بودن قیمت فروش بیشتری را تا به الان به خود اختصاص داده اند.

در این مقاله درمورد تشخیص اصل بودن باتری گوشی سونی برای شما توضیح داده شد. شما می توانید با بررسی این موارد تا حد زیادی از اصل بودن باتری موبایل خود اطمینان داشته باشید. وقتی شما از باطری اصل برای گوشی خود استفاده می کنید می توانید کارایی و کیفیت آن را تا حد زیادی افزایش دهید. برای خرید باتری اصل سونی می توانید به فروشگاه اینترنتی رایااستور مراجعه کنید.

پرفروش ترین محصولاتی که در دیجیکالا فروخته می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا