پلتفرم «X» دو سطح اشتراکی جدید پریمیوم پلاس و پایه را راه‌اندازی می‌کند

ایکس دو سطح اشتراکی جدید با هزینه ماهانه 3 و 16 دلار را راه‌اندازی می‌کند.

پلتفرم X (توییتر سابق) امروز دو ردیف اشتراک جدید را برای سرویس خود اعلام کرد. براساس اعلام این شرکت، اکنون به پلتفرم X دو اشتراک پریمیوم و پایه (Basic) اضافه شده است. هزینه اشتراک پریمیوم ماهانه 8 دلار و اشتراک پایه ماهانه 3 دلار است.

اشتراک پایه به شما امکان ویرایش پست‌ها، ایجاد پست‌های طولانی (و ویدئوهای طولانی)، لغو پست کردن، دسترسی به Reader برای مصرف پست‌های طولانی‌تر بدون حواس‌پرتی، پخش ویدئو پس‌زمینه، توانایی دانلود ویدئوها و دریافت تقویت پاسخ کوچک را می‌دهد.

علاوه‌بر موارد ذکرشده می‌توانید از احراز هویت دومرحله‌ای SMS نیز استفاده کنید و همچنین DMهای شما نیز رمزگذاری شده‌اند. از نظر سفارشی‌سازی، می‌توانید آیکون‌های برنامه‌ها را تغییر دهید، پوشه‌های نشانک را دریافت می‌کنید، قابلیت سفارشی‌سازی پیمایش و تم را دارید، می‌توانید بهترین پست‌های خود را در یک تب اختصاصی در نمایه خود برجسته کنید، و می‌توانید لایک‌ها و اشتراک‌های خود را پنهان کنید. نکته جالب اینجاست که اشتراک Basic به‌شما علامت تیک و تایید شناسه را نمی‌دهد.

درحال راه‌اندازی یک سطح اشتراک پایه جدید با قیمت ماهانه 3 دلار (در هنگام ثبت‌نام از طریق وب) هستیم که به‌شما امکان دسترسی به ضروری‌ترین ویژگی‌های پریمیوم را می‌دهد.

اشتراک پریمیوم همچنان با قیمت 8 دلار در ماه در دسترس خواهد بود. اشتراک پریمیوم علاوه‌بر تمام امکانات نسخه پایه، ویژگی‌های بیشتری را در اختیار شما قرار می‌دهد که عبارتند از:

  • دریافت نیمی از تبلیغات For You and Following
  • افزایش پاسخ بیشتر
  • دریافت علامت چک (با امکان مخفی‌سازی آن در صورت تمایل)
  • ID اختصاصی

ویژگی راستی‌آزمایی و دسترسی به Creator Hub این امکان را به‌شما می‌دهد که بتوانید برای پست کردن و دریافت پول از طرفدارانی که مشترک شما هستند، پول دریافت کنید. شما همچنین می‌توانید به تجزیه و تحلیل و همچنین X Pro و Media Studio دسترسی داشته باشید.

درنهایت سطح اشتراک جدید پریمیوم پلاس که ماهانه 16 دلار حق اشتراک آن است، تمام ویژگی‌های پریمیوم را دارد به‌علاوه اینکه هیچ تبلیغی در For You and Following وجود ندارد و دارای بزرگترین افزایش پاسخ است.

منبع gsmarena
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید