آموزش ارسال فیلم بیشتر از 1 دقیقه در اینستاگرام

حتماً پیج هایی را دیده اید که ویدیو هایی با طول زمان بیشتر از یک دقیقه را منتشر می کنند ، شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که چطور ویدیو هایی با طول زمان بیشتر از 1 دقیقه را در پیج خود منتشر می‌کنند . برای ارسال فیلم بیشتر از 1 دقیقه در اینستاگرام باید از ترفندهای خاصی استفاده کنید که در ادامه این مطلب را برای شما بازگو خواهیم کرد تا پایان مطلب با رایااستور همراه باشید .

مقدمه ارسال ویدئو بیشتر از 1 دقیقه در اینستاگرام

اینستاگرام برای ارسال پست محدودیت‌های برای کاربران ایجاد کرده است که یکی از این محدودیت ها ، مدت زمان ارسال ویدیو در پیج کاربران می باشد . کاربران نباید ویدیو هایی با طول زمان بیشتر از یک دقیقه را در یک پست واحد منتشر کنند و با دیگران به اشتراک بگذارند اما با این حال دیده شده است که برخی از کاربران ویدیو هایی با زمان بیشتر از 1 دقیقه را در قالب پست منتشر می‌کند .

ما در مطلب قبلی به معرفی برخی از روش‌ها برای ارسال و آپلود ویدئو با زمان بیشتر از یک دقیقه در اینستاگرام سعی کردیم به شما روش‌های مختلفی را معرفی کنیم که بتوانید این کار را انجام دهید با این حال آیا روش دیگری وجود دارد که ما بتوانیم ویدیو های با طول زمان بیشتر از یک دقیقه را در اینستاگرام و پست های خود منتشر کنیم ؟

برای این که بتوانید ویدیو هایی با طول بیشتر از 1 دقیقه را در اینستاگرام به صورت پست منتشر کنید ، بایستی از یک روش خاص استفاده کنیم . روش خاصی که قصد مطرح کردن آن را برای شما داریم از یک باگ (مشگل) در اپلیکیشن اینستاگرام نشات میگیرد و شاید در آینده‌ای نزدیک اینستاگرام با رفع باگ از  منتشر شدن ویدیو های بیش از یک دقیقه در پیج اینستاگرام جلوگیری کند . در ادامه با ما همراه باشید تا به شما نحوه ارسال پست با این روش را آموزش دهیم .

 

بیشتر بخوانید : افزایش فالوور رایگان اینستاگرام

 

 

آموزش ارسال فیلم بیشتر از 1 دقیقه در اینستاگرام

برای اینکه بتوانید با استفاده از این روش ویدیو هایی با طول بیشتر از 1 دقیقه را در پیج اینستاگرام خود منتشر کنید ، نیازی به نصب هیچ اپلیکیشن جانبی نیست و تمامی مراحل در خود اپلیکیشن اینستاگرام انجام می گیرد . بدین صورت برای اینکه بتوانید ویدیو های طولانی را ارسال کنید بایستی مراحل زیر را به دقت انجام دهید :

نکته : حتماً مراحل را طی مواردی که ذکر می‌شود طی کنی و دقیقا آن چیزی که برای شما نوشته شده است را انجام دهید در غیر این صورت ممکن است موفق به ارسال فیلم طولانی خود در اینستاگرام نشوید ; روش کاملا تست شده است و هم اکنون در اینستاگرام قابل اجراست .

 • اپلیکیشن اینستاگرام را در گوشی خود اجرا کنید.
 • آیکون ارسال پست جدید را لمس نمایید.
 • ویدئویی که طول آن بیشتر از 1 دقیقه است و می‌خواهید با دیگران به اشتراک بگذارید را انتخاب کنید. سپس گزینه Next را لمس کنید.
 • از سه گزینه پایین صفحه، گزینه TRIM را انتخاب کنید.
 • همانطور که مشاهده می فرمایید در قسمت بالای گوشی نوار ابزاری برای مشخص کردن یک دقیقه از فیلم نمایان شده ست تا بتوانید فیلم را به قطعات 1 دقیقه تبدیل کنید بدون اینکه توجهی به آن قسمت داشته باشید ، نوار ابزار را در آخرین نقطه قرار دهید تا اینکه نوار ابزار به سمت راست کشیده نشود . برای مثال اگر ویدئویی شما ۵ دقیقه زمان دارد باید نوار ابزار را روی ۵ دقیقه تنظیم کنید .
 • گزینه Next را فشار دهید .
 • در قدم بعدی گزینه Tag People را کلیک کنید و یک شخص را به ویدیو خود تگ کنید . می توانید پروفایل شخصی خود را تگ کنید . انجام این کار برای رفع محدودیت یک دقیقه ای برای فیلم های طولانی بیش از 1 دقیقه ای اینستاگرام ضروری است .
 • در قدم بعدی دوباره روی گزینه بازگشت یا همان ” Back ” کلیک کنید تا به مرحله تعیین بازی زمان یک دقیقه فیلم برگردید همان قسمت ” TRIM ” . در اینجا مشاهده خواهید کرد که نوار ابزار ویدیو ، تار شده است .
 • با کشیدن انگشت خود به سمت راست، ویدئو را به ابتدا و ثانیه 0 منتقل کنید.
 • حالا دوباره ویدئو ها را به سمت چپ بکشید و ویدئو را در نوار ابزار در قسمت TRIM به سمت راست هدایت کنید تا به انتهای ویدئو برسید . در این قسمت مشاهده خواهید کرد که نوار ابزار تار شده به ترتیب روشن خواهد شد و به رنگ سفید تغییر پیدا خواهد کرد .
 • گزینه Next و سپس Share را از گوشه سمت راست و بالای صفحه انتخاب کنید.

 

بیشتر بخوانید : بررسی مشخصات سامسونگ گلکسی A02s

 

با استفاده از این روش قادر خواهید بود که فیلم های طولانی که زمان آنها بیشتر از 1 دقیقه است را در اینستاگرام در قالب پست منتشر کنید . باید در نظر داشته باشید که ارسال پست به این روش از طریق یک باگ یا خطا در اپلیکیشن اینستاگرام میباشد و ممکن است اینستاگرام در آپدیت های بعدی این مشکل را برطرف کند و شما دیگر قادر به ارسال پست در این صورت نباشد . همچنین دیده شده است که در برخی از مدل های خاص ارسال پست به این روش امکان پذیر نبوده است .

 

در این مقاله سعی کردیم به شما آموزش دهیم که چگونه فیلم هایی که زمان آنها بیشتر از 1 دقیقه است را در پست اینستاگرام خود منتشر کنید و به اشتراک بگذارید . اگر شما هم تجربه ای دارید با سایر کاربران در بخش نظرات در میان بگذارید .

 

آموزش های بیشتر :

آموزش اپلیکیشن

آموزش تعمیرات موبایل

راهنمای خرید گوشی موبایل

مقایسه گوشی

نقد و بررسی موبایل

آموزش های کاربردی

 

بیشتر بخوانید : 

مقایسه آیفون 12 پرو مکس و آیفون پرو

آموزش پیام دادن در کانال تلگرام

ممکن است شما دوست داشته باشید
نمایش نظرات (7)