این 5 ویژگی جدید را کاربران پریمیوم یوتیوب دریافت می‌کنند!

نسخه پریمیوم یوتیوب، امروز 5 ویژگی جدید اضافه می‌کند و امیدوار است به‌کمک این 5 ویژگی، نسخه پریمیوم را از نسخه رایگان متمایز کند و بتواند کاربران را مجاب کند که نسخه پریمیوم را تهیه کنند. اما این ویژگی‌های جدید چه هستند؟

سیستم نوبت‌دهی

به‌گزارش جی‌اس‌ام آرنا، مشترکین پریمیوم یوتیوب حالا می‌توانند از سیستم نوبت‌دهی در تلفن و تبلت خود استفاده کنند. این ویژگی تا پایان ماه ژانویه درحال آزمایش بود. درحالت دسکتاپ استفاده ازاین ویژگی برای همه ممکن است، اما درنسخه موبایل و تبلت، برای استفاده ازاین ویژگی باید حساب پریمیوم یوتیوب را داشته باشید.

سیستم نوبت دهی در نسخه پریمیوم یوتیوب

این ویژگی به‌شما این امکان رامی‌دهد که یک صف از ویدئوها برای پخش ایجاد کنید، ویدئوهای جدید را به‌آن را اضافه کنید و موقعیت‌های قبلی را تغییر دهید.

جلسات Google Meet

در مرحله بعد، اعضای پریمیوم می‌توانند جلسات Google Meet را میزبانی کنند که درآن همه شرکت‌کنندگان، صرف‌نظر ازاینکه کاربران پریمیوم هستند یا رایگان، می‌توانند ویدیوهای یوتیوب را باهم تماشا کنند. این ویژگی درحال حاضر از طریق اشتراک‌گذاری زنده Meet در دستگاه‌های اندرویدی فعال است و «در هفته‌های آینده» برای کاربران FaceTime در iOS نیز از طریق SharePlay فعال خواهد شد.

تماشای ادامه ویدئوهای یوتیوب

ویژگی بعد، تماشای ادامه ویدیوهای یوتیوب ازجایی‌که آن‌را متوقف کرده‌اید، است. بااین ویژگی حتی اگر بین دستگاه‌های مختلف جابجاهم شده باشید، بازهم می‌توانید ادامه فیلم خود را تماشا کنید. درحال حاضر این ویژگی در اندروید، iOS و وب به صورت زنده دردسترس است.

نمایش ادامه ویدئو در نسخه پریمیوم یوتیوب

دانلود هوشمند

دانلود هوشمند، ویژگی بعدی است که کاربران پریمیوم دریافت می‌کنند. بااین ویژگی اکنون ویدئوهای توصیه شده، مستقیماً به کتابخانه شما اضافه و برای مشاهده بصورت آفلاین آماده می‌شوند. این ویژگی به‌شما کمک می‌کند که ویدئوهایی را که علاقه دارید، از دست ندهید. دقیقاً مشخص نیست چه‌چیز جدیدی وجود دارد، چراکه این ویژگی مدتی‌است که برای اعضای ویژه (پریمیوم) یوتیوب دردسترس است.

دانلود هوشمند در نسخه پریمیوم یوتیوب

نرخ بیت پیشرفته

یوتیوب درهفته‌های آینده برای اعضای پریمیوم در گوشی‌های آیفون، نسخه بهبودیافته با نرخ‌بیت را برای ویدئوهای باوضوح اچ‌دی 1080 پیکسل ارائه می‌کند. این شرکت قول داده که این نسخه با نرخ بیت پیشرفته، برای ویدئوهایی که جزئیات زیادی دارند، بسیار واضح و شفاف به‌نظر می‌رسد.

جدیدترین اخبار فناوری را از رایااستور دنبال کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید