رایااستور مگ

برنامه هایی که باتری گوشی را خالی میکنند؟

شناخت نرم افزارهایی پرمصرف باتری گوشی

خالی شدن باتری گوشی، می تواند دلایلی متعددی داشته باشد که در این مقاله از سایت رایااستور می خواهیم در مورد نمونه ای از مهم ترین آن ها برای شما توضیح دهیم. اپلیکیشن ها و برنامه های باتری خور، جزء مهم ترین مواردی هستند که می توانند در دراز مدت عمر و سلامت باتری شما را کاهش دهند و باعث کم شدن ظرفیت باتری شوند. حتما شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که برنامه ها و نرم افزارهای زیادی را روی موبایل خود نصب می کنید و استفاده چندانی از آن ها ندارید. در ادامه می خواهیم به معرفی برنامه هایی که باتری گوشی را خالی میکنند بپردازیم.

برنامه هایی که باتری گوشی را خالی میکنند، در دراز مدت می توانند تاثیر بسیار زیادی روی عملکرد و کیفیت گوشی شما داشته باشند. توجه داشته باشید که تنها نصب اپلیکیشن ها و استفاده از آن ها منجر به کم شدن و خالی شدن باتری موبایل نمی شود. مهم ترین نکته ای که می توانیم به آن اشاره کنیم. نصب برنامه هایی است که هیچ استفاده ای از آن ها نمی شود. وجود این برنامه ها روی صفحه گوشی میزان زیادی از باتری موبایل شما را خالی می کند.

شاید برای شما سوال باشد که برنامه ها چگونه می توانند باتری گوشی را خالی کنند، در صورتی که هیچ استفاده از آن ها نمی شود؟ در نظر داشته باشید که برنامه های موجود روی موبایل حتی زمانی که اجرا نمی شوند، می توانند میزان زیادی از شارژ باتری موبایل شما را خالی کنند. چرا که این برنامه ها از اینترنت و سنسورهای حرکتی گوشی شما استفاده می کنند و به صورت خود به خود عمل می کنند. در ادامه این مقاله می خواهیم به معرفی برنامه هایی که باتری گوشی را خالی میکنند، بپردازیم.

دلیل مصرف زیاد باتری گوشی و شناخت اپلیکیشن های پرمصرف

برنامه هایی که باتری گوشی را خالی میکنند؟

برنامه هایی که باتری گوشی را خالی میکنند؟

این روزها برنامه ها و اپلیکیشن های زیادی هستند که نصب آن ها روی گوشی موجب خالی شدن باتری موبایل می شود. بسیاری از افراد از این برنامه ها استفاده می کنند بدون اینکه اطلاعی از آن داشته باشند. برنامه ها و نرم افزارهایی که می خواهیم در این قسمت به آن ها اشاره کنیم، استفاده زیادی از آن می شود به همین دلیل می تواند میزان شارژ زیادی را از باتری مصرف کند.

معرفی 8 برنامه باتری خور:

 • نرم افزار تیندر
 • اپلیکیشن های خبری
 • برنامه اسنپ چت
 • فیسبوک و مسنجر
 • نرم افزارهای پیش فرض
 • اپلیکیشن آمازون
 • اپلیکیشن Musical.iy
 • یوتیوب و نتفلیکس

در ادامه با ما همراه باشید تا توضیح مختصر در مورد برنامه هایی که شارژ گوشی را خالی میکنند و خالی شدن شارژ گوشی برای شما توضیح دهیم. شما می توانید با شناخت این برنامه های باتری خور، تا حد زیادی به کارایی و افزایش عملکرد باتری موبایل خود و میزان ذخیره سازی شارژ گوشی کمک کنید. علت خالی شدن باتری گوشی، به دلیل وجو برنامه های باتری خور است که با حذف آن ها می توانید میزان شارژ باتری موبایل خود را ذخیره کنید.

نرم افزار تیندر

Tinder هم یکی دیگر از نرم افزارهایی است که استفاده زیادی دارد و شما می توانید با استفاده از آن کارهای زیادی را انجام دهید. اما باید توجه داشته باشید که این برنامه منجر به خالی شدن باتری گوشی می شود. به دلیل اینکه این برنامه از موقعیت مکانی برای کار استفاده می کند و اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهد، میزان اینترنت و شارژ زیادی را از دست می دهد. برای کاهش میزان مصرف باتری موبایل خود پیشنهاد می کنیم این برنامه را غیرفعال کنید.

اپلیکیشن های خبری (BBC News)

نرم افزارهایی که خبرهای به روز را در اختیار شما قرار می دهند، می توانند میزان زیادی از شارژ باتری موبایل شما را کم کنند. چرا که برای به روز کردن اطلاعات خود همیشه به اینترنت نیاز دارند و شما باید به صورت مدام برای خرید اطلاعات جدید و به روز هزینه پرداخت کنید، اگر می خواهید مصرف باتری گوشی شما کاهش پیدا کند، بهتر است این برنامه را حذف کنید.

برنامه هایی که شارژ گوشی را می خورند!

خالی شدن باتری موبایل با برنامه اسنپ چت

برنامه اسنپ چت

Snapchat، یکی از پرطرفدارترین نرم افزارهایی است که برای گرفتن عکس و ویدئو از آن استفاده می شود. این برنامه به دلیل اینکه از اینترنت استفاده می کند می تواند مصرف بالایی داشته باشد و خیلی زود باتری گوشی را خالی می کند. این برنامه به عنوان یکی از پر مصرف ترین اپلیکیشن های افکت عکس شناخته شده است. شما می توانید با حذف نصب این برنامه، تا حدود زیادی شارژ باتری موبایل خود را افزایش دهید.

فیسبوک و مسنجر

یکی از بزرگ ترین و پر طرفدارترین شبکه های اجتماعی که بیشتر مردم از آن استفاده می کنند، فیسبوک و در کنار آن مسنجر می باشد. این اپلیکیشن علاوه بر اینکه کاربرد بسیار زیادی دارد، می تواند میزان زیادی از باتری گوشی را خالی کند. یکی از مهم ترین دلایلی که منجر به خالی شدن باتری گوشی توسط این نرم افزارها می شود، حجم بالای آن است و میزان مصرف بالایی که از اینترنت دارد. شما می توانید از برنامه های دیگر به جای فیسبوک استفاده کنید و به خالی نشدن باتری گوشی خود کمک کنید.

نرم افزارهای پیش فرض سامسونگ

بسیاری از برنامه ها هستند که به صورت پیش فرض روی گوشی های سامسونگ نصب هستند و کاربران هیچ استفاده ای از آن ندارند و فقط وجود آن ها در گوشی می تواند حجم زیادی از حافظه داخلی گوشی را پر کند و اجازه ندهد شما برنامه های ضروری خود را روی موبایل نصب کنید. شما می توانید این برنامه ها را از روی موبایل خود حذف کنید و از خالی شدن باتری گوشی خود جلوگیری کنید.

برنامه هایی که باتری زیاد مصرف می کنند!

خالی شدن باتری موبایل با اپلیکیشن آمازون

اپلیکیشن آمازون

بسیاری از افراد از برنامه آمازون برای خرید استفاده می کنند. زمانی که شما این برنامه را روی موبایل خود نصب می کنید به دلیل اینکه به اینترنت نیاز دارد و همیشه باید محصولات جدیدی را برای فروش در اختیار شما قرار دهد، ناچار است از حجم بالای اینترنت استفاده کند و همین مورد باعث خالی شدن باتری گوشی می شود. شما می توانید این برنامه را از روی موبایل خود حذف کنید و از سایت آمازون روی لپتاپ و سیستم خود استفاده کنید.

اپلیکیشن Musical.iy

Musical.iy، جزء یکی از جدید ترین شبکه های اجتماعی است که این روزها محبوبیت زیادی را در بین مردم پیدا کرده است و طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. این برنامه به دلیل اینکه استفاده زیادی از منابع سخت افزاری گوشی دارد و مصرف اینترنت آن بالاست می تواند منجر به خالی شدن شارژ باتری شود. شما می توانید برنامه ها و نرم افزارهای دیگر را جایگزین این اپلیکیشن محبوب کنید.

یوتیوب و نتفلیکس

این نرم افزارها جزء برنامه هایی هستند که می توانند فیلم، موزیک و ویدئو را به صورت آنلاین در اختیار شما قرار دهند. یکی از دلایل خالی شدن باتری موبایل شما استفاده از این اپلیکیشن هایی است که به صورت آنلاین شما از آن استفاده می کنید. با توجه به اینکه مصرف اینترنت این برنامه ها زیاد است، طبیعی است که حجم بالایی از شارژ گوشی شما مصرف شود.

در این مقاله در مورد برنامه هایی که باتری گوشی را خالی میکنند، برای شما توضیح دادیم. شما می توانید با حذف کردن این برنامه ها از روی گوشی موبایل خود تا حدود زیادی شارژ باتری موبایل خود را ذخیره داشته باشید. اگر فکر می کنید باتری گوشی شما ضغیف شده است، می توانید برای بالا بردن عمر باتری گوشی خود، برنامه ها و نرم افزارهای اضافی روی موبایل خود را نصب کنید.

پرفروش ترین محصولاتی که در دیجیکالا فروخته می شود

3 دیدگاه

 1. من هیچ کدوم از برنامه هایی که شما گفتین رو ندارم روی گوشیم ولی الان مدتی هست که باتری گوشیم خیلی زود تموم میشه. قبلا برنامه اسنپ چت داشتم و خیلی ازش استفاده می کردم ولی الان حذفش کردم. الان چرا شارژ گوشی من زود خالی میشه؟ یعنی میشه بخاطر چیزای دیگه باشه یا فقط بستگی به نرم افزارهای روی گوشی داره؟

 2. من یوتیوب نصب دارم و خیلی ازش استفاده می کنم ولی شارژ زیادی را از گوشیم مصرف نمیکنه. این برنامه به نظر من واسه بعضی ها خیلی کاربردیه و واقعا استفاده میشه.
  اگر حذف کنیم چه برنامه ای رو جایگزین یوتیوب قرار بدیم؟ یه سوال دیگه داشتم اینکه وقتی گوشی مثلا 30 درصد شارژ داره و ما میزنیم به شارژ بعد از چند دقیه یهو میشه 50 درصد و یه چیز قابل توجهی شارژش زیادی میشه این واسه چیه ؟

 3. فقط اسنپ چت. واااای خیلی شارژ مصرف میکنه اصن باتری گوشی رو میخوره. دوتا عکس باهاش میگیری یهو میبینی باتری گوشیت از 50 درصد شده 30 درصد چرا واقعااا..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا