رایااستور مگ

تشخیص اصل بودن باتری گوشی شیائومی

تشخیص اصل بودن باتری گوشی شیائومی

تشخیص اصل بودن باتری گوشی شیائومی: در این مقاله از سایت رایااستور می خواهیم درمورد نحوه تشخیص اصل بودن باتری گوشی شیائومی از تقلبی آن برای شما توضیح دهیم. از آنجایی که این روزها فروشگاه ها و مراکز فروش باتری موبایل افزایش پیدا کرده اند، شما باید بهترین خرید خود را داشته باشید و معتبر ترین سایت را در نظر داشته باشید. اگر می خواهید کیفیت و کارایی گوشی شیائومی خود را افزیش دهید، پیشنهاد می کنیم به دنبال خرید باتری اصل شیائومی باشید.

در ادامه می خواهیم راهکارهایی را در اختیار شما قرار دهیم تا از طریق آن ها باتری موبایل شیائومی اصل را از تقلبی آن تشخیص دهید. با توجه به اینکه کیفیت و سرعت عملکرد باتری موبایل اهمیت زیادی دارد و شما باید برای افزایش عمر و سلامت باطری گوشی خود از بهترین باتری استفاده کنید، پیشنهاد می کنیم در ادامه این مطلب ما را همراهی کنید.

باتری اصل شیائومی با بهترین کیفیت

همان طور که می دانید باتری ها به عنوان  اصلی ترین قطعه ای هستند که برای گوشی ها مورد استفاده قرار می گیرند. شما می توانید برای خرید بهترین باتری موبایل شیائومی به سایت رایااستور مراجعه کنید. از آنجایی که باتری موبایل دارای اهمیت زیادی می باشد و می تواند تعیین کننده طول عمر و کارایی گوشی شما باشد، باید از بهترین و با کیفیت ترین آن استفاده کنید.

گوشی های شیائومی نمونه ای از بهترین نمونه باطری هایی هستند که این روزها مورد استفاده کاربران قرار می گیرند و شما می توانید با استفاده از آن ها نیاز خود را تا حد زیادی برطرف کنید. از آنجایی که بسیاری از فروشندگان به قصد سواستفاده از مشتریان خود، باتری های تقلبی و غیراصل را در اختیار مشتری خود قرار می دهند، به هنگام خرید فاکتورهایی را در نظر داشته باشید.

شما می توانید با بررسی هر یک از این فاکتورها، یک خرید مطمئن داشته باشید و مدت زمان طول عمر گوشی شیائومی خود را افزایش دهید. مهم ترین نکته ای که هنگام خرید گوشی معمولا به آن توجه می شود، کیفیت و میزان ظرفیت باطری موبایل است، چرا که باتری ها تامین کننده انرژی مورد نیاز گوشی شما هستند و شما می توانید با استفاده از آن نیاز خود را برطرف کنید.

استفاده از بهترین باتری اصل و اورجینال شیائومی

یکی از مهم ترین دلایلی که به مرور زمان شما را مجبور به خرید باتری جدید خواهد کرد، خراب شدن آن است. زمانی که باطری موبایل شیائومی شما خراب می شود و یا از کار می افتد، شما باید به فکر تعویض باطری شیائومی خود باشید که می توانید برای خرید به همین سایت مراجعه کنید، فقط باید توجه داشته باشید که کیفیت و بالا بودن ظرفیت باتری موبایل اهمیت زیادی دارد.

معمولا زمانی که گوشی شما کارایی اولیه را برای شما ندارد و شما نمی توانید به خوبی از آن استفاده کنید باید به فکر خرید باطری اصل شیائومی باشید. همان طور که به این موضوع اشاره شد، ظرفیت باطری دارای بیشترین اهمیت است که شما اگر می خواهید میزان طول عمر باتری موبایل خود را افزایش دهید و با بالاترین سرعت از آن استفاده کنید، بهتر است از بیشترین ظرفیت باطری برای موبایل خود استفاده کنید.

چگونگی تشخیص اصل بودن باتری گوشی شیائومی

چگونگی تشخیص اصل بودن باتری گوشی شیائومی

بررسی اصل و تقلبی بودن باطری موبایل یکی از مهم ترین نکاتی است که باید به آن توجه داشته باشیم. در ادامه ساده ترین فاکتورها و روش ها را در اختیار شما قرار خواهیم داد، تا بتوانید باطری تقلبی از اصلی را به راحتی تشخیص دهید.

  • یکی از ساده ترین مواردی که می توانیم به آن اشاره داشته باشیم، مربوط به نوشته هایی است که روی باتری درج شده است. باید توجه داشته باشید که این نوشته ها روی باطری های تقلبی بی کیفیت و یا بیش از اندازه پررنگ هستند. اما معمولا باتری های اصلی میزان رنگ نوشته ها معمولی و مهم تر از آن اینکه نمونه تقلبی به زبان چینی نوشته شده است.
  • تاریخ تولید، یکی دیگر از مواردی است که باید به آن توجه داشته باشید. زمانی که می خواهید باتری را خریداری کنید، به برابر بودن تاریخ درج شده روی خود باطری و جعبه آن توجه داشته باشید. معمولا در نمونه تقلبی تاریخ ها با یک دیگر یکسان نیستند.
  • شما می توانید از نظر ظاهری باتری را بررسی کنید. بررسی کردن باطری از نظر ظاهری کار راحتی است که بیشتر درمورد خرید حضوری می توانیم به آن اشاره داشته باشیم. اگر به برچسب های دور باطری توجه داشته باشید، باید کاملا بدون درز و برآمدگی باشند و زیبایی خود را نشان دهند.
  • مورد بعدی می توانیم به اتصالات باتری اشاره داشته باشیم. این اتصالات در باطری های شیائومی به صورت مرتب شده و هماهنگ هستند و هیچ خرابی در آن ها دیده نمی شود.
  • جنس باتری هم یکی دیگر از مواردی است که می توانیم به آن توجه داشته باشیم. جنسی که برای باتری های شیائومی در نظر گرفته شده است، از نوع پلاستیک PC است. این جنس از نوع لیتیومی است که مقاومت بسیار بالایی دارد. اما باطری های تقلبی از جنس پلاستیک بازیافت شده هستند.
  • آخرین موردی که می توانیم درمورد اصل و یا تقلبی بودن باطری گوشی شیائومی به آن اشاره کنیم، درمورد قیمت باتری اصل شیائومی می باشد. معمولا نمونه تقلبی قیمت خیلی پایین تری دارد اما باتری های اصلی قیمت بیشتری دارند و شما اگر می خواهید کیفیت گوشی خود را افزایش دهید، باید از باتری با بالاترین کیفیت و بیشترین قیمت استفاده کنید.

در این مطلب درمورد چگونگی و نحوه تشخیص اصل بودن باتری گوشی شیائومی برای شما توضیح داده شد. شما می توانید با بررسی هر یک از این موارد به اصل و فابریک بودن باتری موبایل شیائومی خود پی ببرید. برای خرید باطری اصل و اورجینال شیائومی پیشنهاد می کنیم فروشگاه اینترنتی رایااستور را برای خرید انتخاب کنید.

پرفروش ترین محصولاتی که در دیجیکالا فروخته می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا