مقامات شیائومی: ردمی K70 به تراشه اسنپدراگون 8 نسل 2 مجهز می‌شود

درحالیکه طی ماه گذشته جزئیات زیادی از رندر و نتایج گیک‌بنچ سری ردمی کا70 منتشرشده، امروز مقامات شیائومی در شبکه‌‌اجتماعی ویبو اشاره کرده‌اند که تلفن ردمی کا70 این سری، به تراشه اسنپدراگون 8 نسل 2 مجهز خواهد بود.

ردمی احتمالاً تا پایان نوامبر سری گوشی‌های K70خودش را معرفی خواهد کرد. جزئیات رندرها و پنجمارک‌های این سری قبلاً منتشر شده‌اند و اکنون مقامات شیائومی به‌وجود پردازنده اسنپدراگون 8 نسل 2 در ردمی کا 70 اشاره دارند.

لو وی‌بینگ، رئیس شیائومی چین و مدیرعامل ردمی، در شبکه‌اجتماعی چینی ویبو از نسل دوم اسنپدراگون 8 تحسین کرد و به آن به‌دلیل عملکرد و کارایی فوق‌العاده‌اش، لقب “پرچمدار عزیز سال 2023” را داد.

پست لو وبینگ در شبکه‌اجتماعی ویبو چین

او همچنین سوال کرد که آیا اسنپدراگون 8 نسل 2 می‌تواند “شکوه اسنپدراگون 870 را تکرار کند؟”

لی‌جون “مدیرعامل شیائومی” نیز در پاسخ به سخنان وی‌بینگ گفت: تراشه اسنپدراگون 8 نسل 2 درواقع نسل خدای U است و شهرت خوبی دارد.

هرچند هیچ‌یک از مدیران شیائومی به‌طور صریح به Redmi K70 نپرداختند، اما زمان ارسال پست‌های آن‌ها نشان‌دهنده این است که احتمالاً این گوشی با پردازنده Snapdragon 8 Gen 2 عرضه می‌شود.

درماه گذشته، ردمی بصورت رسمی تأیید کرد که از تراشه اسنپدراگون 8 نسل 3 برای گوشی‌های سری ردمی کا70 استفاده می‌کند که احتمالاً برای مدل‌ برتر ردمی K70 پرو استفاده می‌شود.

این حرکت با استراتژی ردمی که برای سری قبلی K60 اتخاذ کرده بود همخوانی دارد. در سری قبل، ردمی از تراشه اسنپدراگون 8 نسل 2 برای مدل پرو استفاده کرد، درحالیکه برای مدل استاندارد K60 از تراشه اسنپدراگون 8+ نسل 1 استفاده کرد.

به‌گزارش گیزموچاینا، انتظار می‌رود که سری Redmi K70 شامل سه مدل ردمی K70، ردمی K70 پرو و ردمی K70E باشد. Redmi K70 Pro با جدیدترین پردازنده کوالکام یعنی اسنپدراگون 8 نسل 3 بعنوان مدل پرچمدار به‌بازار عرضه خواهد شد.

Redmi K70 که از پردازنده اسنپدراگون 8 نسل دوم برخوردار است، عملکرد مشابهی را با قیمت مقرون‌به‌صرفه‌تر ارائه خواهد داد. در نهایت، انتظار می‌رود که Redmi K70E اولین گوشی با پردازنده دایمنسیتی 8300 باشد.

نظرشما درباره گوشی‌های جدید سردی ردمی کا 70 شیائومی چیست؟

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید