رایااستور مگ

تعویض باتری آیفون 8 پلاس

تعویض باتری آیفون 8 پلاس: یکی از بزرگ ترین مشکلاتی که این روزها با کاربران گوشی های آیفون همراه است، زود خالی شدن شارژ باتری آیفون می باشد. در این قسمت می خواهیم درمورد یکی از پرفروش ترین مدل های آیفون و مشکلات آن برای شما توضیح دهیم. باتری آیفون 8 پلاس، نمونه ای از بهترین هاست که شرکت Apple در سال 2017 وارد بازار کرد و مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفت.

البته نباید فراموش کنیم که تمام باتری ها ممکن است در طول مدتی که مورد استفاده قرار می گیرند کارایی خود را از دست می دهند و نیاز به تعویض دارند. این مورد بستگی به ظرفیت باطری موبایل شما دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. در این قسمت می خواهیم درمورد تعویض باتری آیفون 8 پلاس برای شما عزیزان توضیح دهیم. عوض کردن باتری آیفون 8 پلاس، یکی از ساده ترین روش هایی است که می توانیم با استفاده از آن تا حد زیادی کارایی و عمر باطری ایفون 8 خود را افزایش دهیم.

آیا باتری آیفون 8 پلاس، نیاز به تعویض دارد؟

همان طور که می دانید باتری ها دارای ظرفیت های مشخص شده ای هستند که این حجم و ظرفیت می تواند تعیین کننده میزان کارایی و عملکرد باتری موبایل شما باشد. با توجه به اینکه ظرفیت ایفون 8 پلاس 2691 میلی آمپر می باشد، شما می توانید زمان زیادی را از آن استفاده کنید. البته باید در نظر داشته باشید که این حجم از باتری در کنار یک سری موارد دیگر تاثیرگذاری خودش را خواهد گذاشت.

پس با اطمینان می توان گفت پس از تمام شدن ظرفیت باتری آیفون 8 پلاس، شما ناچار خواهید بود باتری آن را عوض کنید. البته جایگزین کردن باطری جدید هم بی تاثیر نخواهد بود. چرا که شما باید باتری مورد نیاز خود را از بهترین مرکز خرید سفارش دهید و برای خرید باتری آیفون اصل هزینه کنید. که ما در این جا فروشگاه اینترنتی رایااستور را پیشنهاد می کنیم.

مواردی که منجر به عوض کردن باتری آیفون 8 پلاس خواهد شد؟

پیش تر درمورد ظرفیت باتری اپل 8 پلاس برای شما توضیح داده شد. این ظرفیت می تواند نشان دهنده این باشد که شما به چه مدت می توانید از گوشی خود در طول روز استفاده کنید. به هر میزان که این ظرفیت بالا تر باشد، مدت زمان ذخیره سازی شارژ باتری موبایل بیشتر خواهد بود. به صورت طبیعی تمام باطری های ایفون و تمام گوشی های هوشمند، براساس ظرفیتی که دارند سنجیده می شوند.

برای مثال می توانیم به این مورد اشاره کنیم که این باتری ها با توجه به میزان حجم باتری و شارژدهی که دارند می توانند ساعت مشخصی را به شما اختصاص دهند تا بتوانید فیلم تماشا کنید و یا اهنگ گوش دهید، البته وب گردی و مکالمه 3G هم به همین ظرفیت باطری بستگی دارد. از جمله مهم ترین دلایلی که به مرور زمان منجر به تعویض باتری آیفون می شود می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

دلایل جابه جایی باطری اپل 8 پلاس

دلایل جابه جایی باطری اپل 8 پلاس:

 • خراب شدن باتری ایفون
 • خاموش شدن ناگهانی گوشی
 • سیاه شدن قسمتی از صفحه نمایش
 • روشن و خاموش شدن بی دلیل
 • باد کردن باتری موبایل اپل
 • زود خالی شدن شارژ باتری آیفون 8 پلاس

هر زمان که با هر یک از این موارد روبه رو شدید، بهتر است به فکر تعویض باتری آیفون 8 پلاس خود باشید. عوض کردن باتری کار ساده ای نیست و نیاز به یک سری وسایل دارد که در ادامه بیشتر درمورد آن توضیح خواهیم داد.

آموزش تعویض باتری آیفون 8 پلاس

پس تا به الان درمورد علائمی برای شما توضیح داده شد که شما را مجبور به عوض کردن باتری موبایل اپل 8 پلاس خواهد کرد. یکی از مهم ترین مواردی که می توانیم به آن اشاره داشته باشیم، خراب شدن باتری گوشی است که این موضوع یک بحث جدا دارد و شما می توانید با انجام ساده ترین روش ها از خراب شدن باتری موبایل ابفون خود جلوگیری کنید. در ادامه می خواهیم درمورد نحوه تعویض باتری آیفون 8 پلاس برای شما کاربران iphone 8 plus توضیح دهیم.

نحوه تعویض باتری ایفون 8 پلاس

تعویض باتری آیفون 8 پلاس مرحله 1

مرحله 1: باز کردن پیچ های لبه زیرین

 • در این قسمت همان طور که در تصویر مشاهده می کنید، دو پیچ وجود دارد که شما باید آن ها را باز کنید. البته قبل از اینکار بهتر است گوشی خود را 25 درصد کنید و در نهایت آن را به صورت دستی خاموش کنید تا در هنگام عوض کردن باطری به آن آسیب وارد نشود.

تعویض باتری آیفون 8 پلاس مرحله 2

مرحله 2: نصب ساکشن کاپ روی صفحه نمایشگر

 • در این مرحله پس از اینکه پیچ ها را باز کردید، باید ساکشن را روی نمایشگر و نزدیک به دکمه هوم قرار دهید تا بتوانید صفحه را از بدنه اصلی آن جدا کنید. پس از آن باید سعی کنید تا ساکشن را به سمت بالا بکشید و در نهایت با استفاده از اسپاتول آن را جدا کنید.

تعویض باتری آیفون 8 پلاس مرحله 3

مرحله 3: آزاد کردن لبه های قاب گوشی

 • پس از اینکه ساکشن را روی صفحه قرار دادید باید با استفاده از نوک پیک دور تا دور آن را آزاد کنید دقیقا مانند چیزی که در تصویر مشاهده می کنید. وقتی این کار را برای تمام قسمت های قاب گوشی انجام دادید، می توانید به راحتی به کمک ساکشن قاب را از روی صفحه اصلی بردارید.

تعویض باتری آیفون 8 پلاس مرحله 4

مرحله 4: جدا کردن لبه زیرین از صفحه نمایشگر

 • در این قسمت همان طور که در تصویر مشاهده می کنید، باید ساکشن را به طرف بالا بکشید و در نهایت این دو قسمت از یک دیگری جدا خواهند شد. پس از انجام اینکار می توانید گوشی را به صورت کتابی از یکدیگر جدا کنید و وارد مراحله بعدی شوید.

تعویض باتری آیفون 8 پلاس مرحله 5

مرحله 5: باز کردن پیچ های براکت کانکتور

 • همان طور که در تصویر مشاهده می کنید، چند پیچ وجود دارد که با رنگ های مختلف مشخص شده است، شما باید برای جدا کردن کانکتور این پیچ ها را باز کنید. که هر یک از آن ها با استفاده از پیچ گوشتی مخصوص باز خواهد شد. پس از باز کردن پیچ ها می توانید براکت را از روی آن جدا کنید.
 • البته به غیر از کانکتور باتری شما باید کانکتور صفحه نمایشگر را هم جدا کنید. تا بتوانید به باتری راحت تر دسترسی داشته باشید.

تعویض باتری آیفون 8 پلاس مرحله 6

مرحله 6: باز کردن پیچ های براکت کانکتور سنسورها

 • همان طور که در تصویر مشاهده می کنید، دو پیچ وجود دارد که مربوط به سنسور جلو می شود. شما باید این پیچ ها را باز کنید و پس از باز کردن آن سنسور جلو را از آن جدا کنید.

تعویض باتری آیفون 8 پلاس مرحله 7

مرحله 7: باز کردن چشب های نگهدارنده باتری

 • پس از اینکه کانکتور ها را جدا کردید نوبت به این می رسد تا چسب نگهدارنده باتری را از آن جدا کنید. سه چسب وجود دارد که شما باید هر یک از آن ها را به دقت با استفاده از پنس جدا کنید.

تعویض باتری آیفون 8 پلاس مرحله 8

مرحله 8: شل کردن باتری آیفون 8 پلاس

 • در این قسمت شما باید باتری گوشی خود را گرم کنید تا راحت تر بتوانید به آن حرارت دهید. شما می توانید این کار را با استفاده از سشوار انجام دهید. البته استفاده از آی اوپنز هم تاثیر بسیار زیادی دارد مانند همان چیزی که در تصویر مشاهده می کنید.

تعویض باتری آیفون 8 پلاس مرحله 9

مرحله 9: تعویض باتری آیفون 8 پلاس

 • پس از انجام تمام این مراحل شما می توانید باتری موبایل ایفون 8 پلاس خود را عوض کنید. با انجام تک تک این مراحل به راحتی خواهید توانست باطری را جدا کنید و در نهایت باتری اصل و جدید ایفون 8 پلاس را جایگزین آن کنید. شما می توانید برای خرید باتری اصلی به فروشگاه اینترنتی رایااستور مراجعه کنید.

 

پرفروش ترین محصولاتی که در دیجیکالا فروخته می شود

4 دیدگاه

 1. من خیلی وقته که ایفون 8 پلاس خریدم ولی حالا یه مدتی هس که حس میکنم باتریش خراب شده یعنی وقتی شارژ میکنم خیلی زود خالی میکنه حتی شده شب تا صبح هم بزارم تو شارژ ولی باز تا یکم باهاش کار میکنم خالی میشه. الان به نظر شما خودم میتونم باتری گوشیم رو عوض کنم؟

 2. سلام خسته نباشید. خیلی کامل و دقیق تعویض باتری آیفون 8 پلاس رو تصویری گفتین. من خودم چند تا سایت رو گشتم تا بتونم یاد بگیرم باتری گوشیم رو عوض کنم ولی هیچکدوم انقد کامل توضیح نداده بودن.

 3. سلام روزتون بخیر میخاستم بدونم من باتری گوشیمو عوض کنم مثله همون باتری اصلی خودش واسم کار میکنه دیگه و اینکه شرایط خرید باتری ایفون از سایت شما چه جوریه؟ ضمانت تعویض و گارانتی هم داره مثلا اگه مشکل داشت ؟؟

  1. اره امین جون داداش مثه قبل کار میکنه حتی بهتر…
   البته یه چیزی رو هم یادت باشه اینکه باتری رو از کجا میخری و اینکه اصله یا فابریک. همین رایااستور اوکیه میتونی ازش بخری من پارسال باتری ازش سفارش دادم هنوز دارم ازش استفاده میکنم ضمانت و گارانتی هم داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا