بررسی هدفوننقد و بررسیویژه

بررسی هدفون بی سیم گلکسی بادز 2 | Galaxy Buds 2

نقد و بررسی تخصصی هدفون بی سیم گلکسی بادز 2 سامسونگ : در ادامه سری مقالات بررسی هدفون ، امروز قصد داریم تا مزایا و معایب هدفون بلوتوثی Galaxy Buds 2 را به شما معرفی کنیم . از طرفداران هدفون های بیسیم سامسونگ هستید ؟ تا انتهای مقاله بررسی گلکسی بادز 2 با رایااستور همراه باشید .

کوچک اما قدرتمند . سامسونگ همچنان در خط گلکسی بادز به راه خود ادامه می دهد و به دنبال هدفون های بی سیم ایده آل است . سامسونگ گلکسی بادز 2 ، کوچکترین هدفونی است که این شرکت تا به امروز تولید کرده است ؛ گلکسی بادز 2 نه تنها بسیار کوچک است ، بلکه رنگی ، راحت و بسیار قدرتمند برای راه اندازی است . این هدفون بلوتوثی با حذف نویز فعال با برخی از هدفون های قدرتمند در بازار رقابت می کند و حالت Ambient به دنیای خارج اجازه می دهد تا در سطح راحتی شما قرار بگیرد ؛ به علاوه برای هدفونی به این کوچکی ، جوانه ها سطح چشمگیری دارند . هدفون Galaxy Buds 2 با برچسب قیمت 149 دلار به فروش می رسد ؛ آیا ارزش خرید کردن را دارد ؟ تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا بدانید چرا گلکسی بادز 2 در لیست بهترین هدفون های ما قرار دارد .

خرید گلکسی بادز 2
خرید هدفون گلکسی بادز 2

هدفون بی سیم گلکسی بادز 2 سامسونگ را از معتبرترین فروشگاه های آنلاین سفارش دهید . تمامی فروشگاه ها ، تایید شده هستند .

بررسی طراحی هدفون بی سیم گلکسی بادز 2

از نظر طراحی ، گلکسی بادز 2 در جایی بین گلکسی بادز پرو و گلکسی بادز لایو قرار دارد ؛ هدفون هایی که به آنها لوبیا گفته میشد .مانند بسیاری از هدفون های سامسونگ ، گلکسی بادز 2 از پلاستیک براق ساخته شده است . هدفون را می توانید در رنگ های اسطوخودوس ، سفید ، گرافیت و زیتونی تهیه کنید . یک جفت درگاه کوچک در امتداد قسمت جلویی ، محل دو میکروفون را نشان می دهد . در پشت هر جوانه ، یک سنسور بیضی شکل سیاه بزرگ ، یک پورت میکروفون دیگر ، اتصالات قدرتمند طلایی و یا یک L یا R سفید مشاهده می شود که به شما اطلاع می دهد هر جوانه را درون چه گوشی قرار دهید . یک انتهای سیلیکونی در انتهای جوانه قرار دارد و ضمت محافظت از بلندگو ، راحتی مناسبی را برای شنوندگان ایجاد می کند .

بررسی طراحی هدفون بی سیم گلکسی بادز 2

قاب شارژ کمی شفاف تر است ، از سفید براق ساخته شده و سامسونگ با حروف بزرگ خاکستری روشن در بالای آن ، مهر شده است . داخل قاب از جنس پلاستیک با رنگ اسطوخودوس مات میباشد ؛ جوانه ها هرکدام در داخل یک حفره عمیق قرار می گیرند . یک چراغ وضعیت کوچک در بین جوانه ها قرار دارد تا بدانید جوانه ها در حال شارژ هستند یا در حالت جفت شدن هستند . در نمای بیرونی ، چراغ وضعیت دیگری و یک درگاه USB-C در پشت برای شارژ قرار دارد . این ایرپادها دارای گواهینامه IPx2 هستند و به این بدین معنی است که هدفون گلکسی بادز 2 می تواند در برابر آبی که از زاویه 15 درجه به آنها برخورد کند ، مقاومت کند . Galaxy Buds 2 به نسبت رقبای خود یعنی Bose ، ایرپاد پرو اپل ، QuietComfort Earbuds و سونی WF-1000xM4 که همگی دارای گواهینامه IPx4 هستند ، پایین تر است .

گلکسی بادز 2 سامسونگ با وزن 0.17 اونس (4.8 گرم) و ابعاد 0.7 اینچ در 0.8 اینچ در 0.8 اینچ ، سبک تر و کوچکتر از رقبا است . قاب شارژ گلکسی بادز 2 نیز با وزن 1.5 اونس (42 گرم) و ابعاد 1.9 اینچ در 1.9 اینچ در 1.1 اینچ از قاب های سایر رقبا به طرز قابل توجهی کوچک تر و سبک تر .  Galaxy Buds 2 دارای دو جفت سیلیکون و کابل USB-C میباشد که درون جعبه قرار دارند .

بررسی راحتی هدفون گلکسی بادز 2

زمانی که سامسونگ ادعا کرده هدفون های بی سیم Galaxy Buds 2 ، کوچکترین هدفون های آن هستند ، اصلا شوخی نکرده است چراکه واقعا این گونه است .جوانه ها به خوبی درون مجاری گوش قرار میگیرند . اگر شما یک گوش متوسط دارید این خبر خوبی است چراکه لبه های گوش های متوسط ، یک مهر و موم امن ایجاد می کنند که میزان قابل توجهی از صدای بیرون را از بین میبرند ؛ علاوه بر این ، به حذف نویز فعال نیز کمک می کند . جوانه ها در گوش احساس راحتی دارند و هیچ فشاری را بر گوش وارد نمی کنند . جنس براق این هدفون ها گاها باعث می شود که فکر کنید ، هدفون ها از گوش شما در حال خارج شدن هستند اما در حقیقت این گونه نیست و تنها یک حس است . از جوانه ها می توانید برای فعالیت های ورزشی استفاده کنید و اگر احیانا در حین تمرین ، جوانه ها سر جای خود نباشند به شما هشدار داده می شود تا آنها را مجدد تنظیم کنید .

بررسی راه اندازی هدفون گلکسی بادز 2

اگر نیاز دارید که هدفون را با دستگاه دیگری جفت کنید ، باید جوانه ها را در قاب قرار دهید و تا زمانی که چراغ وضعیت ، شروع به چشمک زدن قرمز و سبز می کند ، گوشه جوانه ها را فشار دهید و نگه دارید که نشانگر حالت جفت شدن است . از این مرحله به بعد روند جفت کردن گوشی و هدفون ساده است و شما آماده گوش دادن هستید .

بررسی کنترل های هدفون گلکسی بادز 2

برای کنترل کردن جوانه ها ، باید ضربه بزنید . با یک ضربه روی هر یک از جوانه ها ، آهنگ پخش یا مکث می شود ؛ این در حالیست که دو ضربه سریع به جلو و سه ضربه سریع ، آهنگ را به عقب رد می کند . با فشردن جوانه ها می توانید بین حالت های نویز فعال و نویز محیطی جابجا شوید . برای پاسخ دادن به تماس تلفنی ، کافیست یک بار روی جوانه ضربه بزنید و برای خاتمه دادن به تماس ، دو ضربه بزنید .

بررسی برنامه هدفون گلکسی بادز 2

این بار هم ، برنامه رایگان Sumsung Wearables راهی است برای باز کردن تمام پتانسیل های هدفون . در این برنامه می توانید کنترل های لمسی ، حالت بازی ، اتصال بدون درز گوش و بیدار شدن صوتی Bixby را فعال/غیرفعال کنید . در اینجا همچنین می توانید بین حالت های نویز جابجا شوید ، تست تناسب را اجرا کنید ، تعادل صدا بین جوانه های چپ و راست را تنظیم کنید یا فقط از ANC در یک جوانه استفاده کنید .

برنامه Wearables دارای اکولایزر با شش ایستگاه از پیش تنظیم شده (نرمال ، باس ، نرم ، پویا ، روشن و افزایش سه برابر) است . در صورتی که یکی از جوانه ها گم شود ، ویژگی پیدا کردن ایرپاد من (Find My Earbuds) نیز وجود دارد .

بررسی حذف نویز فعال در هدفون گلکسی بادز 2

وقتی نوبت به حذف نویز می رسد ، سامسونگ عملکرد خوبی دارد . حذف نویز بسیار قدرتمند عمل می کند . جوانه ها بی سروصدا هستند و هیچ صدایی وارد نمی شود . برای آزمایش ANC ، تست پیاده روی در بازار اجرا شده است . باید بگوییم که ANC کار بزرگی انجام داده است ؛ در این تست صدای بحث نسبتا بلند به یک زمزمه تبدیل شده است و بوق زدن ماشین ها به سختی قابل تشخیص است . سروصدا به طرز قابل توجهی  کم می شود و وقتی موسیقی با صدای متوسط اجرا می شود ، صدای محیط بطور کامل محو می شود و دیگر چیزی شنیده نمی شود .

بررسی حذف نویز فعال در هدفون گلکسی بادز 2

در مقابل خفه کردن صدا ، در برخی موارد نیاز است تا صدای محیط را بشنویم ؛ در این حالت گلکسی بادز 2 دارای حالت Ambient Sound با سه سطح (پایین – متوسط – زیاد) است . حتی اگر ANC را بطور کامل خاموش کنید ، نوک گوش ، مهر و موم بسیار خوبی برای جلوگیری از سروصدا انجام می دهد . اگر میخواهید صدای محیط را بشنوید ، کافی است حالت Ambient را فعال کنید تا همه چیز شنیده شود . سطح پایین ، صداها را خیلی ضعیف به گوش وارد می کند ، حالت متوسط به ترافیک خیابان اجازه ورود بیشتر را می دهد و حالت زیاد ، تقریبا چیزی است که بدن هدفون می شنویم .

بررسی عملکرد صوتی هدفون گلکسی بادز 2

برای اطمینان از رقابت گلکسی بادز 2 با دیگر رقبای نامی بزرگ در صنعت ، سامسونگ یک بلندگوی دو طرفه پویا متشکل از یک توییتر و ووفر را آماده کرده است . به این ترتیب ، می توانید اوج های واضح و پایین عمق را انتظار داشته باشید . در تستی که صورت گرفته است با پخش موسیقی در کیفیت اصلی و تنظیم اکولایزر روی معمولی (Normal) این نتیجه به دست آمده است : بیس قابل لمس بوده است ، اما نه زیاد . صدای خواننده ، واضح به گوش می رسد . اگر همین موسیقی را در ایرپاد گوش کنید متوجه خواهید شد که بیش محدودتر می شود که با این حال به خواننده اجازه می دهد ، صدای بیشتری داشته باشد. البته باید در نظر بگیرید که ایرپاد پرو نسبت به گلکسی بادز 2 ، بی سر و صدا تر است .

بررسی باتری و بلوتوث هدفون گلکسی بادز 2

سامسونگ ، گلکسی بادز 2 را به مدت 5 ساعت با ANC فعال و 7.5 ساعت بدون فعال بودن ANC رتبه بندی کرده است . در هر دو صورت فعال بودن و غیرفعال بودن ، حدود 3.5 ساعت مکالمه دارند . اگر بخواهیم عمر باتری جوانه ها را با قاب ترکیب کنیم ، در هر دو حالت به ترتیب 20 و 29 ساعت ، باتری داریم . عمر باتری 5 ساعته آن را با گلکسی بادز پرو و سری Aبرابر می کند . ایرپاد پرو اپل دارای 4.5 ساعت ، امتیاز است در حالیکه QC Buds می تواند 6 ساعت دوام بیاورد . با این حال هیچ کدام به 8 ساعت دوام سونی WF-1000xM4 نمی رسند .

بررسی باتری و بلوتوث هدفون گلکسی بادز 2

در آزمایشی که صورت گرفت ، گلکسی بادز 2 با فعال بودن ANC توانست 4 ساعت و 52 دقیقه دوام بیاورد . با غیرفعال کردن ANC این مدت به 7 ساعت و 38 دقیقه ، افزایش پیدا کرد . در تست شارژ قاب ، با 5 دقیقه شارژ ، امکان 1 ساعت پخش به جوانه ها را می دهد . جوانه ها گلکسی بادز 2 همانند گلکسی بادز پرو از شارژ بی سیم Qi پشتیبانی می کنند .

گلکسی بادز 2 به بلوتوث 5.2 مجهز است تا یک اتصال پایدار و با کیفیت بالا برای پخش صدا را ارائه دهد . برد هدفون ها بسیار خوب است و می تواند تا فاصله زیادی اتصال را برقرار کند .

بررسی کیفیت تماس هدفون گلکسی بادز 2

در تمام تماس های تلفنی که با هدفون گلکسی بادز 2 صورت گرفته است ، همهچیز خوب است و هیچ چیز بدی وجود ندارد . در تماس های برقرار شده ، صدای بوق ، آژیر آمبولانس و حتی صدای باد شنیده نمی شود و همه چیز به خوبی حذف می شود .

خرید گلکسی بادز 2
خرید هدفون گلکسی بادز 2

هدفون بی سیم گلکسی بادز 2 سامسونگ را از معتبرترین فروشگاه های آنلاین سفارش دهید . تمامی فروشگاه ها ، تایید شده هستند .

جمع بندی

ما در مقاله نقد و بررسی تخصصی هدفون بی سیم گلکسی بادز 2 سعی کردیم تمام نقاط قوت و ضعف این هدفون را بیان کنیم و چیزی که بدست آوردیم ، یک برنده برجسته است . Galaxy Buds 2 در حذف کوچکترین نویز فعال و عملکرد صوتی بهترین عملکرد را داشت . جوانه های گلکسی بادز 2 رنگارنگ ، شیک و واقعا راحت هستند . همچنین به لطف برنامه Galaxy Wearables ، تعدادی ویژگی برای سفارشی سازی وجود دارد . در حقیقت ایراد گرفتن از چیزی که تنها 149 دلار قیمت دارد ، سخت است اما ای کاش گلکسی بادز 2 ، دارای مقاومت بیشتری در آب بود ؛ علاوه بر این ، اگر سامسونگ راهی برای افزودن تنظیم صدا به کنترل های لمسی پیدا کند ، بسیار خوب است . اگر کیفیت بیشتری را دوست دارید به شما هدفون بی سیم سونی مدل WF-1000xM4 را پیشنهاد می کنیم و اگر چیزی متناسب دوست دارید ، ایرپاد پرو اپل را توصیه می کنیم . اگر هم به دنبال خرید یک هدفون رنگارنگ ، قدرتمند ، راحت و مقرون به صرفه هستید ، ما به شما گلکسی بادز 2 را معرفی می کنیم . امیدواریم از مقاله بررسی Samsung Galaxy Buds 2 راضی بوده باشید .

نظر شما درباره هدفون های جدید سامسونگ چیست ؟

پرفروش ترین محصولاتی که در دیجیکالا فروخته می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا