روبیکا مهم‌ترین خدماتش را رایگان برای زائران اربعین ارائه می‌کند [جزئیات]

سوپراپلیکیشن روبیکا در راستای بهبود وضعیت ارتباطی زائران اربعین، برخی از مهم‌ترین خدماتش را به‌‏صورت کاملا رایگان ارائه می‏‌دهد.

به گزارش رایااستور و به نقل روابط‌ ‏عمومی روبیکا، زائران اربعین می‌‏توانند در مسیرهای پیاده‏‌روی و همچنین در تمامی شهرهای کشور عراق، با استفاده از رومینگ همراه اول و ایرانسل از خدمات تماس صوتی و تصویری روبیکا و همچنین سرویس روبینو به‏‌صورت رایگان استفاده کنند.

برای بهره‌‏مندی از این خدمات لازم است تا زائران پیش از عزیمت و در خاک ایران، آخرین نسخه اپلیکیشن روبیکا را روی گوشی‌های خود نصب و فعال داشته باشند تا بتوانند پس از خروج از مرزهای کشور با راه‏‌اندازی خدمات رومینگ از امکانات پیام‌‏رسان و سرویس روبینوی این پلتفرم استفاده کنند.

«روبینو» شبکه اجتماعی سوپراپلیکیشن روبیکا و بستری است که کاربران می‌‏توانند با انتشار عکس و فیلم به‏‌صورت پست و استوری لحظات خود را به ثبت برسانند و با پخش زنده، لایک و کامنت با مخاطبانشان تعامل داشته باشند.

گفتنی است، پیام‌رسانی و سرویس «روبینو» در این اپلیکیشن با استفاده از قابلیت رومینگ همراه اول و ایرانسل در خاک کشور عراق قابل استفاده و رایگان خواهد بود.

روبیکا مهم‌ترین خدماتش را رایگان برای زائران اربعین ارائه می‌کند [جزئیات]

اپلیکیشن روبیکا پیش از این نیز قابلیت تماس صوتی و تصویری را برای زائران سرزمین وحی رایگان اعلام کرد که با استقبال حجاج روبه‌‏رو شد.

منبع khabaronline
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید