طرح پیش فروش کوییک R اتوماتیک سایپا ویژه دهه فجر تمدید شد + جزئیات

به گزارش رایااستور، شرکت سایپا مهلت افتتاح حساب وکالتی و همچنین واریز وجه را تا ساعت ۱۳ روز چهارشنبه ۱۹ بهمن تمدید کرد. طبق اطلاعیه این شرکت مهلت ثبت‌نام در این طرح تمدید شده و متقاضیان می‌توانند از ساعت ۹ صبح پنج‌شنبه اقدام ثبت‌نام کنند.

جدول شرایط طرح پیش فروش بدون قرعه کشی سایپا

نوع خودرومبلغ علی‌الحساب پیش پرداخت (ریال)سود مشارکتسود انصرافزمان تحویل
کوییک R اتوماتیک1/486/750/000%10%7مهر الی بهمن 1402

*قیمت خودرو در زمان تحویل و براساس قیمت روز خودرو مندرج در قرارداد مشتری محاسبه می‌شود.

*زمان تحویل خودروها مطابق جدول فوق در هفته چهارم ماه‌های ذکر شده می‌باشد.

شرکت سایپا به مناسبت دهه فجر از هفته گذشته ۱۳ بهمن ماه، در قالب پیش‌فروش یکساله چهار محصول خود را عرضه نمود و متقاضیان عادی که تا ساعت ١۵ روز چهارشنبه ۱۲ بهمن وجه خودرو را واریز کرده‌ بودند، امکان شرکت و حضور در این طرح پیش فروش را داشتند.

در ادامه به دلیل محدودیت زمانی و درخواست مشتریان برای حضور در طرح پیش‌فروش محصولات سایپا، این گروه خودروسازی مهلت افتتاح حساب وکالتی و همچنین واریز مبلغی از وجه خودرو را تا ساعت ۱۳ فردا چهارشنبه ۱۹ بهمن ماه تمدید کرده است.

با توجه به این موضوع امکان ثبت‌نام که تا زمان تکمیل ظرفیت در نظر گرفته شده بود، مجددا از ساعت ۹ صبح پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ سامانه ثبت‌نام اینترنتی باز می‌گردد و متقاضیانی که حساب وکالتی را در موعد مقرر افتتاح و وجه خودرو را به میزان مندرج در بخشنامه در حساب مسدود کرده باشند و شرایط ثبت‌نام را احراز نموده باشند، به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا مراجعه کرده و تا زمان تکمیل ظرفیت می‌توانند اقدام به ثبت‌نام کنند.

خبرهای بیشتری بخوانید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید