اخبار فناوری

سامسونگ ادعا می کند که می تواند تلویزیون های سرقتی را از راه دور غیرفعال کند

0
https://kalaaghe.com/2020/02/بهترین-تلویزیون%E2%80%8Cهای-سامسونگ-در-سال-۲۰/

سامسونگ فاش کرد تلویزیون هایش را می تواند از راه دور غیرفعال کند ، اگر این شرکت متوجه شود که دستگاه ها به سرقت رفته اند . این ویژگی ” عملکرد بلوک تلویزیون ” نامیده می شود و سامسونگ می گوید اخیرا پس از برداشتن تعدادی تلویزیون سامسونگ از انبار یک شرکت در آفریقای جنوبی فعال شده است . در ادامه اخبار فناوری با رایااستور همراه باشید .

پیج جدید ما را در اینستاگرام دنبال کنید

سامسونگ می گوید این فناوری از قبل روی همه محصولات تلویزیون سامسونگ بارگیری شده است و تضمین می کند که تلویزیون ها فقط با داشتن مدرک معتبر خریداری شده توسط دارندگان حق استفاده می شود . با این حال ، از توضیحات سامسونگ مشخص نیست که آیا این ویژگی فقط برای مقابله با سرقت در مقیاس بزرگ طراحی شده است یا آیا برای کمک به مصرف کنندگان فردی استفاده می شود ؟

سامسونگ ادعا می کند که می تواند تلویزیون های سرقتی را از راه دور غیرفعال کند

برای کارکرد عملکرد بلوک تلویزیون ، سامسونگ باید کد سریال واحد به سرقت رفته را بداند . هنگامی که مجموعه به اینترنت متصل می شود ، کد سریال خود را در لیست موجود در سرورهای سامسونگ بررسی کند و در صورت پیدا کردن مطابقت ، تمام عملکرد تلویزیون را غیرفعال می کند .

در صورتی که تلویزیون را بصورت اشتباه مسدود کنند ، می تواند سند خرید را به آدرس ایمیل zaservicemanager@samsung.com ارسال کنند تا سامسونگ بلوک را بردارد .

 

منبع : The Verge

بیشتر بخوانید :   ساعت اوپو واچ 2 در 5 مرداد 1400 رونمایی می شود

سامسونگ گلکسی M32 5G با دوربین 4 بعدی 48 مگاپیکسلی و تراشه Dimensity 720

مقاله قبلی

راهنمای خرید بهترین گوشی های موبایل 3 تا 6 میلیون – شهریور 1400

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در اخبار فناوری