گجت

سامسونگ به‌زودی می‌تواند رقابت جدیدی در عرصه ساعت‌های هوشمند داشته باشد

به‌گزارش رایااستور، Polar، شرکت فنلاندی که به‌خاطر ردیاب‌های تناسب‌اندام و سایر پوشیدنی‌هایش معروف است، قصد دارد مجدد وارد بازار ساعت‌های هوشمند شود. ورود این شرکت فنلاندی به بازار ساعت‌های هوشمند، می‌تواند برای سامسونگ دردسرهای زیادی ایجاد کند چراکه رقابت بیشتر و بازار شلوغ‌تر می‌شود.

ساندر ورینگ، مدیرعامل Polar اخیراً با Wareable در مورد آینده این شرکت در صنعت صحبت کرده است. ورینگ که از پیشرفت‌های اخیر فناوری در پلتفرم‌های پوشیدنی مشتاق به نظر می‌رسد، تأیید کرد که Polar بخش Wear OS را نیز زیرنظر دارد. هنگامی که از او در مورد بازگشت احتمالی این شرکت به بازار ساعت‌های‌هوشمند پرسیده شد، او پاسخ مثبت داد و اشاره کرد که با توجه به تحولات اخیر در بخش فناوری، این گزینه ارزش بررسی‌کردن را دارد.

Polar می‌تواند رقیب جدیدی برای سامسونگ باشد

ساعت‌هوشمند Polar M600 آخرین پیشنهاد Wear OS این شرکت بود. Polar این ساعت‌هوشمند را در سال 2015 معرفی کرد. ورینگ بر این باور است که فناوری ساعت‌های‌هوشمند به موفقیت رسیده و حالا زمان راه‌اندازی یک دستگاه جدید با سیستم‌عامل Polar Wear است.

هنوز مشخص نیست که Polar ساعت‌هوشمند خود را می‌سازد یا وارد مسیر Powered By Ploar می‌شود. در مسیر Powered By Ploar، پولار الگوریتم‌های خود را به شرکت‌های شخص‌ثالث می‌فروشد. پولار با برنامه شتاب‌دهنده پوشیدنی کوالکام مشارکت می‌کند که احتمال حالت دوم یعنی فروش الگوریتم‌های پولار را بیشتر می‌کند.

درطرف مقابل، سامسونگ مشغول رقابت با سایربرندها از جمله غول فناوری (اپل) است که چالشی بزرگ برای این شرکت محسوب می‌شود. بادرنظر گرفتن این موضوع و وضعیت بازار، به‌نظر می‌رسد سامسونگ درمسیر ارتقاء ساعت‌های‌هوشمند خود قدم برمیدارد. اگر شایعات اخیر درست باشند، سامسونگ می‌تواند به طراحی صفحه‌نمایش خمیده برای گلکسی‌واچ 6 خود برگردد. علاوه‌براین، سامسونگ نسخه جدیدی از رابط‌کاربری One UI را برای ساعت‌های خود معرفی می‌کند که قابلیت‌های افزایش فعالیت و ردیابی سلامت و عمر باتری را بهبود می‌بخشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *