گوشی‌های تاشو آینده سامسونگ ممکنه با اسلات قلم همراه باشن!

سامسونگ گلکسی زد فولد 4 رو توی مردادماه با پشتیبانی از قلم S عرضه کرد، اما مثل گلکسی اس 22 اولترا اسلات قلم نداشت. این مورد احتمالا برای گوشی‌های تاشو آینده سامسونگ تغییر میکنه، چراکه سامسونگ توی جلسه‌ای که با تامین کنندگان خودش توی ماه گذشته داشت، تایید کرد که عدم وجود شکاف اختصاصی قلم توی سری گلکسی زد فولد یکی از چالش‌هاییه که باید برطرف بشه.

این شرکت کره‌ای از اول قصد داشت یه شکاف برای قلم توی گلکسی زد فولد 4 ایجاد کنه، همچنین میخواست دوربین‌های پرچمدار سری S رو روی گوشی‌های تاشو خودش قرار بده که به دلیل محدودیت در وزن و ضخامت نتونست هیچکدومشون رو انجام بده.

سامسونگ میخواد از هر دو جهت مدل‌های تاشو رو بهبود بده. اون میخواد علاوه بر سبک‌تر، نازک‌تر و بادوام‌تر کردن گوشی‌های تاشو، محصولات فولد رو جذاب‌تر کنه. این شرکت همچنین بر توسعه نرم‌افزار متناسب با صفحه‌نمایش 4:3 اینچ سری فولد تاکید کرد و قصد داره چین و چروک‌های نمایشگر رو برای تجربه کاربری بهتر کاهش بده.

جدا از صحبت‌هایی که در مورد چالش‌های پیش روی سری گلکسی زد فولد انجام شد، سامسونگ به تامین کنندگان خودش گفت که انتظار داره بازار گوشی‌های هوشمند تاشو تا سال 2025 تا %80 رشد داشته باشه.

این شرکت همچنین انتظار داره که اپل از سال 2024 وارد فضای تاشو بشه، اما از اول بجای اینکه وارد تلفن تاشو بشه، به سمت لپ‌تاپ و تبلت‌ها بره. علاوه بر این، سامسونگ فاش کرد که کاربران آیفون توی دهه‌های 20 و 30 توی کره جنوبی با سرعت 3 تا 4 برابر بیشتر از قبل، دستگاه‌های اپل خودشون رو به گوشی‌های هوشمند تاشو سامسونگ تغییر میدن و انتظار میره تا 90 درصد کاربران فعلی گوشی‌های تاشو سامسونگ رو بخرن.

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید