رایااستور مگ

چگونه عمر باتری گوشی سامسونگ را افزایش دهیم؟

عمر باتری گوشی سامسونگ : طول عمر باتری به معنای اندازه گیری عملکرد باتری گوشی و طول عمر آن است. که با چندین روش قابل اندازه گیری است. عواملی که در ساخت بر روی عمر باتری تاثیر می گذارد مانند : نوع، تعداد، کیفیت و سلول هایی که در باتری های گوشی موبایل استفاده شده اند. سلامت و طول عمر باتری موبایل با گذشت زمان و به عنوان تابعی از چرخه های شارژ مصرف شده کم میشود. با این وجود ترفندهایی برای افزایش عمر باتری گوشی سامسونگ وجود دارد که در این قسمت از سایت رایااستور به آن اشاره شده است.

چگونه عمر باتری گوشی سامسونگ را افزایش دهیم؟

چگونه عمر باتری گوشی سامسونگ را افزایش دهیم؟ شاید این سوال تا به الان برای شما هم پیش آمده باشد. همان طور که می دانید طول عمر گوشی سامسونگ کاملا به باتری و سلامت آن بستگی دارد. اگر می خواهید مدت زمان بیشتری از گوشی خود استفاده کنید به شما توصیه می کنیم در این مقاله از سایت رایااستور ما را همراهی کنید. یکی از مهم ترین مواردی که در هنگام خرید گوشی های هوشمند مورد توجه مشتری قرار می گیرد، مدت زمان شارژ گوشی سامسونگ و طول عمر آن می باشد.

در این مقاله می خواهیم به سوالاتی که ذهن شما را در خصوص خالی شدن ناگهانی گوشی سامسونگ درگیر کرده است، پاسخ دهیم و در مورد راهکارهای افزایش عمر و سلامت باتری گوشی Samsung برای شما توضیح دهیم. یکی از مهم ترین نکاتی که باید برای مراقبت از باتری گوشی موبایل به آن توجه داشته باشید، روش صحیح شارژ باتری موبایل می باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با راه های سالم نگه داشتن باتری گوشی بیشتر آشنا کنیم.

افزایش سلامت و عمر باتری گوشی سامسونگ

 • کنترل تخلیه شارژ باتری
 • افزایش زمان شارژ
 • نگه داشتن در دمای مناسب
 • استفاده از حالت صرفه جویی

افزایش سلامت و عمر باتری گوشی سامسونگ

نگهداری از باتری موبایل به درست ترین شکل و روش صحیح شارژ باتری موبایل، از مواردی است که می تواند در بالا بردن عمر باطری و سلامت آن به شما کمک کند. با توجه به اینکه باتری های گوشی دارای ظرفیت مشخصی هستند و پس از مدتی طول عمر خود را از دست می دهند و شما مجبور خواهید شد آن را تعویض کنید، باید راهکارهایی را برای سالم نگه داشتن باطری موبایل در نظر داشته باشید.

یکی از مهم ترین مواردی که می تواند در سلامت باتری گوشی شما تاثیر بسیار زیادی داشته باشد، ساختار باتری موبایل می باشد. باتری های لیتیوم یونی و پلیمری، به تنهایی می توانند درصدی از عمر باتری موبایل سامسونگ را تشکیل دهند. اگر شما بتوانید عمر باتری های لیتیوم پلیمری و یا یونی گوشی را بالا ببرید و به درستی از آن استفاده کنید، همچنین مدت زمان شارژ شدن گوشی سامسونگ را رعایت کنید، درواقع به بالا بردن سلامت و عمر باطری موبایل Samsung خود کمک کرده اید.

روش ها و راهکارهای زیادی وجود دارد برای اینکه شما بتوانید عمر باتری گوشی سامسونگ را بالا ببرید که مهم ترین آن نحوه صحیح شارژ شدن باتری موبایل سامسونگ می باشد. اینکه شما گوشی خود را چند درصد شارژ کنید، چگونه از باتری خود نگهداری کنید، ظرفیت آن را افزایش دهید، همه و همه می تواند روز عملکرد و سالم بودن باطری موبایل نقش داشته باشد. قبل از اینکه بخواهیم در مورد روش های افزایش طول عمر باتری برای شما توضیح دهیم باید بدانیم چرا شارژ باتری زود خالی می شود.

عوامل کاهش عمر باتری گوشی Samsung

افزایش سلامت و عمر باتری گوشی سامسونگ

 • به شارژ زدن دائمی گوشی
 • استفاده از تصاویر متحرک برای پس زمینه
 • استفاده از گوشی در مکان های خیلی سرد و گرم
 • روشنایی و نور صفحه پیش از اندازه
 • فعال بودن وای فای، موقعیت مکانی و بلوتوث
 • نصب اپلیکیشن های غیر ضروری و پر مصرف
 • استفاده بیش از اندازه از گوشی جهت بازی

مواردی که گفته شد می تواند تا حدود زیادی از شارژ و انرژی باتری شما استفاده کند و آن را کاهش دهد، اگر می خواهید عمر باتری خود را افزایش دهید در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد آن بیشتر برای شما توضیح دهیم و راهکارهای مفیدی را به شما توصیه کنیم.

نحوه افزایش ظرفیت باتری گوشی سامسونگ

روش های زیادی برای بالا بردن عمر باتری گوشی سامسونگ وجود دارد که می خواهیم در مورد هر یک از آن ها به صورت مختصر توضیح دهیم. همان طور که در ابتدای این مقاله اشاره کردیم. مهم ترین مواردی که می تواند منجر به سالم نگه داشتن باطری گوشی اندروید شود، نحوه صحیح شارژ باتری موبایل و مدت زمان شارژ شدن گوشی سامسونگ می باشد. با رعایت این نکات می توانید به آنچه که می خواهید برسید.

نحوه افزایش ظرفیت باتری گوشی سامسونگ

روش های افزایش طول عمر گوشی های SAMSUNG:

 • عدم شارژ کردن مداوم
 • حذف برنامه های غیرضروری
 • قرار دادن روشنایی صفحه در حالت خودکار
 • غیر فعال کردن wifi
 • غیر فعال کردن GPS
 • غیر فعال کردن بلوتوث
 • عدم استفاده از تصاویر متحرک برای پس زمینه

در ادامه در مورد چند مورد آن از این موارد به صورت مختصر توضیح خواهیم داد:

غیر فعال کردن وای فای، موقعیت مکانی و بلوتوث

این روش یکی از راه هایی است که کمک بسیار زیادی به شما می کند، با توجه به اینکه دیتا، GPS و بلوتوث می تواند نیروی زیادی را از باتری بگیرد، روشن بودن بدون استفاده از آن کار درستی نخواهد بود و حتی به مرور زمان ممکن است عمر باطری گوشی سامسونگ شما را کاهش دهد.

در مکان هایی که آنتن دهی ضعیفی وجود دارد بهتر است گوشی خود را دز حالت پرواز قرار دهید و یا به صورت کامل آن را خاموش کنید، چرا که منجر به از شارژ ذخیره باتری شما بیش از اندازه استفاده کند. شما می توانید هر بار برای مطمئن شدن از سلامت باتری گوشی خود از برنامه های تست باتری گوشی استفاده کنید.

روش صحیح شارژ باتری موبایل

روش صحیح شارژ باتری موبایل

مدت زمانی که شما گوشی خود را به شارژ متصل می کنید اهمیت بسیار زیادی دارد. با توجه به اینکه باتری های مورد استفاده برای گوشی های هوشمند، لیتیوم یونی و پلیمری هستند و پس از مدتی ظرفیت خود را از دست می دهند و نیاز به تعویض دارند، شما باید عمر این باتری ها را به روش های متنوعی افزایش دهید.

سعی نکنید گوشی خود را به صورت طولانی مدت به شارژ متصل کنید. شاید برای شما سوال پیش آمده باشد که برای طول عمر باتری گوشی سامسونگ تا چند درصد شارژ کنیم؟ مدت زمان شارژ گوشی می تواند تاثیر مثبتی روی سلامت باتری داشته باشد. سعی کنید گوشی خود را زمانی به شارژ متصل کنید که به زیر 10 درصد نرسیده باشد و زمانی آن را از شارژ خارج کنید که به 100 درصد نرسیده باشد. همچنین می توانید از کد افزایش شارژ باتری موبایل نیز استفاده کنید.

حذف برنامه ها و نرم افزارهای غیر ضروری

بسیاری از برنامه ها و اپلیکیشن هایی که ما از آن استفاده می کنی حجم بالایی دارند، این مورد می تواند برای گوشی و باتری موبایل ما خطر ساز باشد. نصب برنامه هایی که با اندروید گوشی شما سازگاری ندارد، می تواند عمر باتری شما را به مرور زمان کاهش دهد و از انرژی و نیروی که باطری شما ذخیره کرده است، استفاده کند.

در این مقاله در مورد اینکه چگونه عمر باتری سامسونگ را افزایش دهیم برای شما توضیح دادیم. شما می توانید با رعایت تمامی مواردی که گفته شد، سلامت باتری موبایل خود را تضمین کنید و به صورت طولانی مدت از آن استفاده کنید. اگر قصد خرید باتری گوشی سامسونگ با مناسب ترین قیمت را دارید می توانید به سایت رایااستور مراجعه کنید. خرید از این فروشگاه اینترنتی با ضمانت تعویض 4 ماهه و ضمانت بازگشت وجه 48 ساعته می باشد.

خراب شدن باتری ها امر طبیعی است که به دلیل استفاده بیش از حد ماهیت باطری ها، آنها طول عمر معینی دارند و پس از مدتی باید آنها را باتری های جدید تعویض کرد. به همین علت فروشگاه رایااستور که تولید کننده انواع مختلف باتری موبایل است، به راحتی می تواند به شما در خرید باتری نو کمک کند.

پرفروش ترین محصولاتی که در دیجیکالا فروخته می شود

4 دیدگاه

 1. سلام
  به جزء نرم افزارهای تست سلامت باتری واسه گوشی سامسونگ می تونیم از راه دیگه ای هم واسه اطمینان از سلامت باتری استفاده کنیم یا نه؟ برنامه Ibattery برای همه گوشی ها استفاده میشه یا فقط واسه ایفون هست؟

 2. واسه افزایش عمر باتری گوشی سامسونگ، برنامه ای هست که با استفاده از او بتونیم سلامت و عمر باتری و میزان ذخیره سازی شارژ موبایل رو کنترل کنیم؟ یا همیشه باید وای فای و بلوتوث و موقعیت مکانی و اینا رو غیرفعال کنیم و کمتر از گوشی استفاده کنیم؟ اخه ما وقتی همه وقتمون رو صبح تا شب واسه استفاده از اینترنت میزاریم، چه جوری غیرفعالش کنیم؟؟

 3. یه راه خیلی خوب و سرررریع واسه افزایش عمر باتری بهم پیشنهاد کنید دوستان خیلی عجله ای هااا

 4. من همه راه ها رو امتحان کردم تنها چیزی که خیلی تاثیر داشت برنامه های روی گوشیم بود. پاکشون کردم الان گوشیم خیلی بیشتر شارژ نگه میداره. من برنامه اسنپ چت داشتم خیلی مصرف باتریش بالا بود. اونو پاک کردم الان واقعا خوب شده گوشیم چون من یسره از این برنامه استفاده میکردم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا