اخبار فناوریاخبار موبایل

سامسونگ برای گوگل ، اوپو و شیائومی نمایشگر تاشو تولید می کند

0
سامسونگ برَژای گوگل ، اوپو و شیائومی نمایشگر تاشو تولید می کند

نمایشگر تاشو : امروز بار دیگر The Elec گزاش قبلی خود در ماه دسامبر را تکرار کرد . این خبرگذاری به استفاده شیائومی ، اوپو ، ویوو و گوگل از یک نمایشگر تاشو بار دیگر اشاره کرد . البته امروز در این گزارش به Vivo اشاره ای نشده است ، اما ذکر شده است که سامسونگ در حال توسعه نمایشگر های تاشو برای برند های شیائومی ، گوگل و اوپو میباشد. در این گزارش برخی از مشخصات مربوط به نمایشگر تاشو OEM و اندازه های آن بیان شده است . در ادامه با رایااستور همراه باشید .

پیج جدید ما را در اینستاگرام دنبال کنید

نمایشگری که برای اوپو تولید می شود از بالا به پایین باز می شود ، این یعنی دستگاه اوپو دارای فاکتور شکل تاشو میباشد . صفحه نمایش خارجی دستگاه بین 1.5 تا 2 اینچ اندازه خواهد داشت . طبق گزارش احتمالا زمانیکه گوشی بازشود ، شاهد یک صفحه نمایش طولانی و بلند باشیم . در حالیکه Oppo برای ساخت نمایشگر 7.7 اینچی با شرکت های سامسونگ ، BOE و Visionox مذاکره کرده است ، اما احتمالا صفحه نمایش OEM را سامسونگ تولید خواهد کرد .

سامسونگ برای گوگل ، اوپو و شیائومی نمایشگر تاشو تولید می کند

شیائومی سعی دارد از یک نمایشگر تاشو به سمت بیرون به یک نمایشگر تاشو داخلی تبدیل شود . صفحه نمایش 7.92 اینچی نمونه اولیه شیائومی را Visionox تولید کرده است اما برای این نمایشگر که احتمالا 8.02 اینچ اندازه دارد ، شیائومی با سامسونگ و CSOT شریک خواهد شد . بعنوان مثال CSOT و BOE صفحه نمایش تاشو Motorola Razr 2019 را تولید کردند . تلفن تاشو شیائومی ظاهرا یک نمایشگر خارجی 6.38 اینچی دارد ، تصاویر لورفته از دستگاه شیائومی در ماه گذشته ممکن است ، این را نشان داده باشند .

در نهایت ، اطلاعات زیادی در مورد گوشی جدید تاشو گوگل در دست نداریم اما در این گزارش اشاره شده است که ، سامسونگ در حال ساخت صفحه نمایش OLED برای گوگل است . اندازه این نمایش در حدود 7.6 اینچ گزارش شده است .

بیشتر بخوانید :   بررسی سامسونگ گلکسی A12

سامسونگ برای گوگل ، اوپو و شیائومی نمایشگر تاشو تولید می کند

اگر فرض کنیم این گزارش دقیق نباشد و فقط یک شایعه باشد ، جالب است که گوشی های تاشو علاقه زیادی به صفحه نمایش های OEM دارند . در حال حاضر سامسونگ تاچ گوشی های تاشو را در اختیار دارد و پیش بینی می شود که امسال سه تاشو دیگر از جمله مدل Z Flip با هزینه کم رونمایی شود .

منبع : Thelec

تولید نمایشگر های Mini LED برای iPad اپل در ماه مارس

مقاله قبلی

جعبه گشایی گوشی گلکسی A31 سامسونگ – ویدئو

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

نظرات بسته شده اند

بیشتر در اخبار فناوری