سامسونگ به‌کمک هوش‌مصنوعی «مکالمات تلفنی را بصورت زنده ترجمه می‌کند»

هوش‌مصنوعی یکی از پرکاربردترین واژه‌های این روزهاست و سامسونگ نیز تصمیم ندارد از این تکنولوژی جا بماند. بنابراین امروز سامسونگ اعلام کرد که «عصر جدیدی از هوش‌مصنوعی گلکسی در راه است».

سامسونگ در قبال این صحبتش فقط به‌ذکر یک مثال بسنده کرده و “تماس با ترجمه زنده هوش مصنوعی” را عنوان کرده است. این شرکت گفته که به‌زودی کاربران سامسونگ با استفاده از جدیدترین تلفن گلکسی هوش‌مصنوعی، می‌توانند هرزمان که اراده کردند به مترجم شخصی خودشان دسترسی داشته باشند. سامسونگ برای اینکه خیال کاربران را از مشکلات برنامه‌های شخص‌ثالث راحت کند، گفته: این ویژگی در تماس بومی ادغام می‌شود و دیگر نیازی به استفاده از برنامه‌های شخص‌ثالث نخواهد بود.

بااستفاده ازاین ویژگی جدید، درزمان مکالمه، ترجمه‌های صوتی و متنی در زمان واقعی ظاهر می‌شوند و چون همه این‌ها در تلفن شما انجام می‌شود نباید نگران خارج‌شدن مکالماتتان از تلفن شخصی‌تان باشید. سامسونگ ادعا می‌کند این ویژگی به‌شما کمک می‌کند که با روشن‌کردن زیرنویس‌ها در هنگام پخش‌جریانی، زبان شخص صحبت‌کننده در تماس تلفنی را بصورت زنده ترجمه کنید و بتوانید با شخصی که به‌زبان شما صحبت نمی‌کند، به‌راحتی مکالمه داشته باشید. البته همه اینها ادعا هستند و باید دید چگونه کار می‌کند.

قبلاً این صحبت را شینده‌ایم که این شرکت کره‌ای براستفاده هوش‌مصنوعی در سری گلکسی S24 آینده که انتظار می‌رود در 17 ژانویه معرفی شود، تأکید دارد.

Galaxy AI چیست؟

به‌گفته سامسونگ، این یک تجربه جامع هوش‌مصنوعی موبایلی است که هم با هوش‌مصنوعی روی دستگاه توسعه یافته در سامسونگ و هم هوش‌مصنوعی مبتنی‌بر ابر توسعه یافته است. منظور از هوش‌مصنوعی مبتنی‌بر ابر، همکارهای باز این شرکت با رهبران همفکر صنعت است.

باید منتظر بمانیم تا اوایل سال آینده سری گلکسی S24 سامسونگ معرفی شوند. با معرفی این سری جدید، هوش‌مصنوعی گلکسی به دنیا خواهد آمد و باید ببینیم آیا آنطور که سامسونگ می‌گوید می‌تواند باعث ارتباط ساده‌تر و سازنده‌تر شود یا خیر؟

نظرشما درباره گلکسی AI سامسونگ چیست؟

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید