بررسی تلویزیوننقد و بررسیویژه

بررسی تلویزیون سامسونگ TU8000

نقد و بررسی تخصصی تلویزیون سامسونگ مدل TU8000 : در ادامه سری مقالات بررسی تلویزیون ، امروز قصد داریم تلویزیون هوشمند Samsung TU8000 را مورد نقد و ارزیابی قرار دهیم و مزایا و معایب این مدل را برای شما شرح دهیم . آیا قصد خرید تلویزیون سامسونگ TU8000 را دارید ؟ تا انتهای مقاله بررسی تلویزیون سامسونگ TU8000 با رایااستور همراه باشید .

پیش از اینکه به بررسی بپردازیم از شما دعوت می کنیم از مقاله بررسی سامسونگ TU8500 بازدید نمایید .

در چند سال گذشته ، سری 8 سامسونگ یک گزینه عالی برای خریداران تلویزیون بوده است که می خواهند عملکرد و قیمت را به گونه ای متعادل کنند که زمانی غیرقابل تصور به نظر می رسید . تلویزیون TU8000 از فناوری پنل UHD کریستال سامسونگ استفاده می کند و سهولت استفاده ، طراحی مینیمالیستی ، انتخاب دستیار صوتی داخلی و بهترین سیستم تلویزیون هوشمند کلاس را نوید می دهد . با وجود اینکه قاب آن تا حد زیادی از پلاستیک ساخته شده است ، TU8000 یک تلویزیون واقعاً خوش ساخت است. شرم آور است که سامسونگ تصمیم گرفت در این مدل از یک پایه پهن استفاده کند و همچنین ورودی های HDMI را تمیز کند ، مخصوصاً وقتی یکی از آن ها غیرقابل استفاده شود اگر تصمیم بگیرید که آن را روی دیوار نصب کنید . با این وجود ، چنین ناراحتی هایی در مورد سیستم تلویزیون هوشمند وجود ندارد ، که شامل همه برنامه های درخواستی و قابل جذب است ، از جمله Netflix ، Amazon Prime Video ، Apple TV و Disney Plus. در اینجا حتی حالت محیطی شیک نیز وجود دارد که امسال برای اولین بار خارج از محدوده QLED ظاهر می شود.

شکی نیست که تصویر دارای محدودیت هایی در قیمت خود است ، اما به طور کلی تلویزیون سامسونگ TU8000 با استفاده از رنگ طبیعی ، تصویر واضح ، دقیق ، پردازش حرکت جامد و ارتقاء خوب ، چشمگیر است. با این حال ، برای انجام بهترین عملکرد به برخی از تنظیمات نیاز دارد. همانطور که اغلب اتفاق می افتد ، عملکرد صوتی در تلویزیون TU8000 چندان هیجان انگیز نیست ، اما بدترین چیزی نیست که شنیده ایم. به طور کلی فقط در جنبه مسطح است ، با کمی پویایی و سازماندهی ، اما وزن مناسبی را ارائه می دهد که از نازک به نظر رسیدن آن جلوگیری می کند. نوار صوتی اشتباه نمی کند ، اما پخش صدا که مدیریت می کند و وضوح در وسط ​​تقریباً به شما اجازه می دهد اگر بودجه شما محدود است از آن بگذرید. با توجه به قیمت ، دستگاه TU8000 عملکرد خوبی را ارائه می دهد که به برخی انتظارات مدیریت شده نیاز دارد. حداکثر روشنایی محدود است بنابراین HDR در بهترین حالت خود قرار ندارد و رنگها آن رنگی را که در ست های گران قیمت مشاهده می کنید ، ندارند. اما جزئیات فوق العاده است ، سطح مشکی قوی است و در کل یک تصویر طبیعی و جذاب است که خود را در برابر رقابت حفظ می کند . ممکن است به اندازه RU8000 سال گذشته چندان چشمگیر نباشد ، اما کمی به تنظیمات تصویر ارائه شده توجه کنید و همچنان می توانید عملکرد تصویری را ایجاد کنید که ارزش فوق العاده ای را ارائه می دهد.

بررسی طراحی تلویزیون سامسونگ TU8000

با این قیمت ، احتمالاً جای تعجب نیست که طراحی TU8000 عمدتا از پلاستیک مشکی ، در قسمت پشتی ، حاشیه ها و پایه ساخته شده است. با وجود این ، هنوز هم می توان احساس خوش ساخت بودن کرد ، هنگام بیرون آوردن آن از جعبه ، کمی اطمینان بخش بود و حداقل حاشیه ها باعث می شد که مجموعه همچنان شیک ، پلاستیکی و همه چیز به نظر برسد. همانطور که در مدل TU8500 در بالا نشان داده شده است ، هنگام قرار دادن تلویزیون های بزرگتر بر روی مبلمان ، بسیار راحت تر جای می گیرد. به هر حال ، UE55TU8000 به یک میز تلویزیون حداقل 103 سانتی متر نیاز دارد ، بنابراین مطمئن شوید که تنظیمات فعلی شما می تواند ابتدا آن را در خود جای دهد. البته می توانید به جای آن این تلویزیون را روی دیوار نصب کنید و هیچ توده یا برآمدگی ناخوشایندی در پشت وجود ندارد که این مسئله را با مشکل مواجه کند. در واقع ، با ضخامت فقط 6 سانتی متر ، باید بسیار محکم به دیوار شما بچسبد.

بررسی طراحی تلویزیون سامسونگ TU8000

با این حال ، شایان ذکر است که یکی از درگاه های HDMI در این موقعیت به دلیل عقب بودن غیرقابل استفاده می شود ، که با توجه به آنچه در حال حاضر ارائه می شود بسیار خجالت آور است. ما عادت داریم که چهار HDMI را انتخاب کنیم ، حتی با این قیمت ، اما TU8000 فقط سه عدد دارد. این بدان معناست که حتی یک مجموعه نسبتاً متواضع از یک جعبه تنظیم ، پخش کننده Blu-ray و کنسول بازی از آن قسمتها استفاده می کند و اگر این دستگاه به دیوار نصب شود ، یک قسمت از بین می رود. دو پورت دیگر شامل دو USB ، یک ویدیو کامپوزیت ، یک ورودی آنتن RF برای تلفن زمینی ، شکاف CI و یک درگاه اترنت برای زمانی که wi-fi آن را قطع نمی کند ، می باشد. همچنین یک خروجی نوری برای راندن صدا به نوار صوتی وجود دارد. همانطور که معمولاً در مورد تلویزیون های سامسونگ اتفاق می افتد ، دو ریموت کنترل در جعبه قرار داده شده است ، یکی شیک تر و با ظاهر استاندارد و یک گزینه ساده تر و باریک تر . دومی دارای تمام ویژگی های اصلی است که بیشتر اوقات از آنها استفاده می کنید ، بدون ویژگی هایی که ندارید. این شامل یک صفحه کلید حلقه ای ، کنترل کننده های صدا ، میانبرهای Netflix ، Prime Video و Rakuten TV و دکمه هایی برای فعال کردن حالت Ambient Mode سامسونگ (بیشتر در مورد آن بعدا) ، دستیار صوتی انتخابی شما و برای ناوبری عمومی. این ریموت همچنین می تواند به عنوان یک کنترل کلی برای سایر دستگاه های شما تنظیم شود ، که در هنگام راه اندازی اولیه از شما خواسته می شود.

بررسی تلویزیون هوشمند سامسونگ TU8000 (تایزن)

در صورت تمایل می توانید تلویزیون را فقط با استفاده از ریموت تنظیم کنید ، اما سامسونگ از شما می خواهد برنامه Samsung SmartThings را بارگیری کنید تا این کار را به صورت دیجیتالی انجام دهد. این بسیار خوب کار می کند ، حتی به طور خودکار جزئیات wi-fi را که از دستگاه شما بیرون می آورد اضافه می کند تا مجبور نباشید با صفحه کلیدهای روی صفحه کار کنید . همچنین از شما می خواهد هر برنامه اضافی درخواستی را که دوست دارید در تلویزیون بارگیری کرده و دستیار صوتی خود را انتخاب کنید ، همچنین به شما کمک می کند OneRemote را به عنوان یک کنترل کلی برای همه منابع خود تنظیم کنید. پس از تکمیل ، تلویزیون سامسونگ TU8000 به عنوان یک دستگاه در برنامه SmartThings در کنار سایر دستگاه های سازگار که ممکن است در خانه داشته باشید ظاهر می شود. اگر کنترل از راه دور را در جای خود قرار داده اید …

بررسی تلویزیون هوشمند سامسونگ TU8000 (تایزن)

سامسونگ مدتهاست یکی از جامع ترین سیستم های تلویزیون هوشمند را از طریق پلتفرم تایزن خود ارائه می دهد و در سال 2020 تغییری نکرده است. از سال گذشته برخی تغییرات کوچک در طراحی آن وجود دارد ، اما ناوبری تقریباً یکسان است و هنوز به همان سادگی قبلی است. این بدان معناست که با فشردن دکمه صفحه ، یک ردیف از برنامه های نصب شده شما ظاهر می شود ، برنامه هایی که اکنون کوچکتر هستند و بیشتر روی صفحه قرار می گیرند و برجسته کردن هر یک از آنها یک ردیف ثانویه از محتوا یا اقدامات پیشنهادی را نشان می دهد. اگر به آن برنامه خاص وارد شده اید ، این محتوا بر اساس عادات مشاهده شما سفارشی می شود ، بنابراین Netflix به شما پیشنهاد می دهد که به عنوان مثال آنچه را که آخرین بار مشاهده کرده اید ادامه دهید. تقریباً همه سرویس های درخواستی که می خواهید وجود دارد ، از جمله Netflix ، Amazon Prime ، Apple TV ، NowTV ، YouTube و Disney Plus .

همچنین یک فروشگاه برنامه برای افزودن برنامه های دیگر ، از جمله UKTV Play ، BBC Sounds و Spotify ، با ترتیب برنامه هایی که به منوی اصلی خود اضافه می کنید ، کاملاً به دلخواه شما قابل تنظیم است ؛ اکنون می توانید هر بار 14 صفحه را روی صفحه قرار دهید. از این ردیف اصلی برنامه ها پایین بروید و به مرکز تولید محتوای سامسونگ ، با ردیف توصیه های تلویزیونی و فیلم ، هر چند از تعداد محدودی از ارائه دهندگان ، خواهید رسید.شما دو گزینه برای کمک صوتی ، در Alexa و Bixby سامسونگ (Google Assistant به زودی ارائه می شود) دریافت می کنید. Alexa می تواند در ارتباط با بلندگوهای آمازون شما کار کند و به طور کلی انتخاب بهتر این دو برای کمک صوتی عمومی است ، اگرچه Bixby بیشتر از طریق کنترل های تلویزیونی خاص ، مانند تغییر ورودی از طریق صدا ، ارائه می دهد. هنوز هم به نظر می رسد کمی گنجانده شده است که ما به ندرت نیازی به استفاده از آن پیدا کردیم ، اما اگر بخواهید وجود دارد. حالت Ambient Mode سامسونگ اکنون به صورت استاندارد در TU8000 گنجانده شده است و این ویژگی برای اولین بار در سال جاری افق های خود را فراتر از محدوده QLED قرار داده است. این یک ویژگی است که از حالت هنری که ابتدا در Samsung Frame راه اندازی شده ، کسب شده است و به شما اجازه می دهد تا هنگام تماشای تلویزیون ، مجموعه ای از تصاویر ، الگوها یا عکس های دلخواه خود را بر روی صفحه نمایش قرار دهید. سنسور تلویزیون روشنایی اتاق را تشخیص داده و تصویر را مطابق آن تنظیم می کند ، بنابراین بیشتر شبیه یک تصویر است تا یک تلویزیون تازه روشن ، که به نوبه خود در مصرف برق صرفه جویی می کند. همچنین می توانید یک تایمر تنظیم کنید تا مطمئن شوید بعد از مدتی خاموش می شود. این به عنوان یک اثر هنری به اندازه Samsung Frame قانع کننده نیست ، بیشتر به این دلیل که صفحه نمایش TU8000 بیشتر منعکس کننده است ، اما دیدن ویژگی به طور یکسان در محدوده پایین بسیار خوب است.

بررسی کیفیت تصویر تلویزیون سامسونگ TU8000

این UE55TU8000 نسبت به قیمت خود می تواند تصویر بسیار خوبی را ارائه دهد ، اما تنظیمات خارج از جعبه نیاز به کمی کار دارد تا بیشترین بهره را ببرد ، به ویژه با محتوای HDR. این به این دلیل است که حداکثر روشنایی این مجموعه در سمت پایین قرار دارد. حتی با افزایش روشنایی در تنظیمات ، به احتمال زیاد با تمایل بیشتری به صحنه های تاریک در اتاق های با نور خوب مواجه خواهید شد. بنابراین قبل از اینکه در مورد تصویر صحبت کنیم ، بیایید در مورد چگونگی به دست آوردن بهترین ظاهر صحبت کنیم. اولین چیزی که در اینجا تنظیم می شود حالت تصویر است که در فیلم بسیار دقیق است. بسیاری رنگهای سرد و جذاب استاندارد را ترجیح می دهند ، که کمی روشن تر است ، اما اگر به دنبال دقیق ترین تصویر و پالت رنگ هستید ، فیلم گزینه ای است که باید به دنبال آن باشید. حالت فیلم دارای روشنایی و کنتراست است که حداکثر لمس را از بین می برد ، و توصیه می کنیم آنها را در همان جا نگه دارید. اگر این کار را بکنید ، یک تصویر بسیار ظریف است ، اگرچه می توانید روشنایی را در صورت احساس نیاز به آن افزایش دهید.

تن رنگ بین Warm1 و Warm2 بالا می رود و ما اطمینان می دهیم که وضوح همیشه 0 است تا از سر و صدای اضافی جلوگیری شود. می توانید تنظیمات رنگ را در جایی که هستند بگذارید. ما معمولاً توصیه می کنیم تمام پردازش های تصویری اضافه شده را برای خالص ترین تصویر خاموش کنید ، اما در این مورد ، تقویت کننده کنتراست سامسونگ معجزه می کند که این تصویر را به ویژه در صحنه های تیره تر به تصویر دلخواه اضافه می کند. با محتوای SDR احتمالاً می توانید آن را کم روشن نگه دارید ، اما با محتوای HDR ، تأثیر بیشتری خواهید داشت ، هرچند با ظرافت کمتر ، در بالا تنظیم می شود. تلویزیون سامسونگ TU8000 هر زمان که محتوای HDR سازگار را پخش می کنید تشخیص می دهد و به طور خودکار به حالت HDR می رود ، بنابراین هرگونه تنظیماتی که در این مرحله تغییر دهید ، فقط برای محتوای HDR باقی می ماند. در نهایت ، تنظیمات حرکت تحت گزینه ای به نام وضوح تصویر قرار می گیرد. سفارشی را انتخاب کنید و می توانید تنظیمات داور را خودتان تنظیم کنید. به نظر می رسید چیزی در حدود 3 یا 4 برای بیشتر محتوایی که تماشا کرده ایم بهترین کار را می کند و حرکت ، در بیشتر موارد ، به طور قابل تحسینی پایدار است.

بررسی کیفیت تصویر تلویزیون سامسونگ TU8000

با تصویری که می خواهیم در آن قرار بگیریم ، با یک جریان 4K Joker در Sky Q کنار می آییم. طرح کلی به طرز شگفت انگیزی واضح است و مجموعه ای از جزئیات وجود دارد ، اما برای تلویزیون های میان رده ، در اینجا چیزی برای ناراحت شدن وجود ندارد. رنگها نیز به خوبی قضاوت می شوند و در اینجا به اندازه کافی مشت طبیعی وجود دارد تا تصویر را جذاب نگه دارد. تلویزیون سامسونگ TU8000 حتی با رنگ پوست کار فوق العاده ای انجام می دهد ، تعادل پیچیده ای که تلویزیون های در این سطح همیشه نمی توانند آن را مدیریت کنند. عدم وجود طیف وسیع رنگ برای HDR در TU8000 بدین معناست که هنگام تماشای HDR بعید به نظر می رسد که از جنب و جوش TU8000 غافلگیر شوید ، اما روش ظریف آن با پالت رنگی و سایه زنی هنوز به زیبایی انجام می شود. در حالی که احتمالاً رنگ ها به عنوان زنده توصیف نمی شوند ، اما از بین نمی روند.

اگر در اینجا پاشنه آشیل وجود دارد ، صحنه های تاریک هستند ، وقتی در هر چیزی به جز یک اتاق بسیار تاریک تماشا می شوند. حتی در آن زمان ، آنها برای تحت تأثیر قرار دادن مشکل دارند ، زیرا صفحه سعی می کند قسمت های تاریک و روشن صحنه را متعادل کند. شکی نیست که سیاهان می توانند عمیق شوند ، اما جزئیات سایه و برجسته در این روند از بین می روند.

تلویزیون سامسونگ TU8000 به عنوان مجموعه ای بدون نور محلی ، همیشه در این شرایط با مشکل روبرو می شد ، اما با روشن شدن Contrast Enhancer سامسونگ ، می توانید به سرعت تعادل را بهبود بخشیده و این صحنه ها را بسیار متمایز کنید.  این امر به ویژه در مورد محتوای HDR مفید است. هنگام پخش Ozark از Netflix ، ما توانستیم صحنه های تاریک قبلی را که در نور روز مشاهده می شد ، به چیزی بسیار جذاب و لذت بخش تبدیل کنیم. حتی تجربه مشاهده در یک اتاق تاریک بسیار بهبود یافته است. با افزایش کنتراست بالا ، جزئیات برجسته در کنار آن سیاه های عمیق بسیار روشن تر و با شکوفه بسیار کمی ارائه می شود. این حتی به بیرون آوردن جزئیاتی که در غیر این صورت ممکن است در سایه گم شده باشد ، کمک می کند.  همانطور که گفته شد ، پردازش اضافی در جستجوی کنتراست بهتر ، به ویژه در صحنه های روشن تر ، کمی ظرافت را از بین می برد و همچنین مقداری نویز نیز اضافه می کند. با این حال ، با این قیمت ، این یک معامله است که ما مایل به انجام آن هستیم.  نتیجه آنچنان دقیق و پویا نیست که HDR می تواند در بهترین حالت خود باشد ، اما شما نمی توانید تلویزیون های زیادی را در این سطح بسیار بهتر ببینید. فقط توجه داشته باشید که مانند همه تلویزیون های سامسونگ ، هیچ پشتیبانی دالبی ویژنی در اینجا وجود ندارد ، فقط HDR10 و HDR10+با نقاط کمتر ، به علاوه HLG برای پخش وجود دارد.

بررسی کیفیت تصویر تلویزیون سامسونگ TU8000

انتقال محتوای HD/SDR با جریان Prime Amazon Iron Man 2 و TU8000 به طرز تحسینی مدیریت می شود. ارتقاء آن بسیار خوب است ، و در حالی که نمی تواند برای 4K اصلی استفاده شود ، هنوز سطح خوبی از جزئیات برای جلب توجه دندان ها وجود دارد ، بدون هیچ سر و صدای قابل توجهی. رنگها در اینجا همانند HDR مناسب هستند . حتی محتوای تلویزیونی SD زمینی نیز مناسب به نظر می رسد. همانطور که انتظار داشتید جزئیات آن کمی نرم است ، اما حتی با وجود سر و صدای بیشتری که وارد می شود ، یک تصویر جامد با تعادل رنگی خوب است که کاملاً قابل مشاهده است. تنها نقطه ضعف همه اینها زاویه دید است که به طرز آزار دهنده ای محکم است. خیلی دور از محور بنشینید و کمی کنتراست و اشباع رنگ را از دست خواهید داد ، که از عملکرد کلی تصویر جلوگیری می کند.

بررسی عملکرد صوتی تلویزیون سامسونگ TU8000

تلویزیون سامسوگ TU8000 سه تنظیمات صوتی را برای انتخاب در منوی تنظیمات اصلی ارائه می دهد. با استاندارد انتخاب شده در جعبه عرضه می شود ، اما می توانید تنظیمات Adaptive یا Amplified را نیز انتخاب کنید. ما نهنگ اضافه شده از Adaptive را دوست داریم ، که تعادل خوبی را با اضافه کردن مقداری وزن به قسمت پایینی ایجاد می کند بدون اینکه وضوح زیادی را از طریق حد متوسط ​​از دست بدهد. این قسمت پایین هنوز فاقد قدرت و عمقی است که از نوار صوتی می توانید دریافت کنید ، اما حداقل به برخی از موسیقی متن کمک می کند و اطمینان حاصل می کند که آن بسیار نازک به نظر نمی رسد. سه تایی هنوز کمی در قسمت تیز است اما نه آنقدر که گوش دادن به آن ناراحت کننده باشد. سازمان بهترین نیست ، بنابراین گفتگوها می توانند در شلوغ ترین صحنه ها کمی گم شوند ، اما در کل اگر جزئیات کمی وجود داشته باشد ، خوب است. همانطور که معمولاً در مورد صدای تلویزیون اتفاق می افتد ، به ویژه در این سطح ، فقط کمی تخت است و فاقد آن است که بتواند بین ظرافت مورد نیاز برای صحنه های آرام تر و صدای خوب برای صحنه های بزرگ تغییر حالت دهد. با این حال ، صدا را به خوبی نشان می دهد ، بنابراین مجبور نیستید صدا را از محدوده راحتی خود خارج کنید.

چرا باید تلویزیون سامسونگ TU8000 را خرید کنیم ؟

چرا باید تلویزیون سامسونگ TU8000 را خرید کنیم ؟

شما یک تلویزیون با ارزش خوب می خواهید ؟

سری 8 سامسونگ همیشه یک میانه عالی برای کسانی است که خواهان یک تلویزیون خوب بدون صرف هزینه در محدوده QLED هستند. این چیزی است که با TU8000 به دست می آورید ، و در حالی که برخی از زمینه ها وجود دارد که ما می خواهیم پیشرفت هایی در آنها مشاهده شود .

شما از برنامه های درخواستی استفاده می کنید ؟

سامسونگ تایزن یکی از بهترین سیستم های تلویزیون هوشمند است که می توانید دریافت کنید و با چشمگیرترین مجموعه برنامه های موجود در بازار عرضه می شود.

شما می خواهید انتخاب خوبی از اندازه صفحه نمایش داشته باشید ؟

با توجه به اندازه صفحه نمایش ارائه شده ، می توانید بگویید این یک تلویزیون محبوب برای سامسونگ است. این بدان معناست که چه به دنبال یک تلویزیون اصلی هستید یا یک مجموعه ثانویه ، اندازه صفحه (و بودجه) برای شما مناسب است.

 

چرا نباید تلویزیون سامسونگ TU8000 را خرید کنیم ؟

شما می خواهید بهترین HDR را ببینید ؟

روشنایی کلی پایین و نبود طیف گسترده رنگ در تلویزیون TU8000 ، بدون در نظر گرفتن این واقعیت که سامسونگ از دالبی ویژن پشتیبانی نمی کند ، این که تلویزیون چگونه می تواند محتوای HDR را به خوبی نشان دهد ، محدود می کند. برخی از تغییرات تنظیمات می تواند به تأثیرگذاری آن بیشتر کمک کند ، اما مزیت واقعی HDR در اینجا روشن نخواهد شد. این تلویزیون فاقد حالت HDR میباشد.

منطقه دید وسیعی دارید ؟

زاویه دید نقطه قوت این تلویزیون نیست. اگر سالنی دارید که مردم از انواع مختلفی از صندلی ها به تماشای این تلویزیون می نشینند ، تجربه بسیار متفاوتی را از شخصی که مستقیماً در جلوی آن نشسته است ، دریافت خواهند کرد.

شما یک پایه تلویزیون کوچک دارید ؟

پاهای پهن این تلویزیون را کمی سخت می کند تا روی پایه های جمع و جورتر قرار گیرد. اگر فضا را تنگ کرده اید و نیاز دارید که تلویزیون خود را کمی بیشتر درک کنید ، ممکن است TU8000 برای شما تلویزیون مناسبی نباشد.

 

امیدواریم از مقاله بررسی تلویزیون Samsung TU8000 راضی بوده باشید و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید .

پرفروش ترین محصولاتی که در دیجیکالا فروخته می شود

13 دیدگاه

 1. سلام بزرگوار تلویزیون سامسونگ TU8000 شبکه های hd داخلی رو هم پخش میکنه آیا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  1. سلام و درود بر شما
   بله بزرگوار این مدل از قابلیت HEVC پشتیبانی می‌کند .

  2. چرا باید پخش نکنه عزیزم ؟؟
   به چه دلیل باید پخش نکنه ؟؟
   چرا اصلا این سوال باید بیاد توی ذهنت ؟؟
   به چه دلیل ؟؟

 2. سلام بر دوستان عزیز
  رفقا بنده یه عدد تلوزیون TU8000 رو دارا میباشم .
  روی دستگاه استارست شبکه استانی با فرکانس ۱۲۳۰۳ سیگنال میده و مشکلی نداره .
  ولی وقتی میخوام از گیرنده خود تلویزیون استفاده کنم و سرچ میکنم فرکانسی نداره و این برام قابل هضم نیست .
  لطفا اگر کسی میدونه راهنماییم کنه . !
  و علت این مشکل چیه ؟؟؟

   1. بزرگوار میشه منظورتون رو واضح تر بگید و قضیه رو برام روشن کنید
    چون همه کانال های استانی رو میاره ، ناهواره تلویزیون تنها این فرکانس رو نماره برام
    اینم بگم که جهت ماهواره بدره .

 3. بزرگوارا من میخوام این تلویزیون رو بگیرم ، میشه راهنماییم کنید و بگید که به نظرتون منتاژ کدوم کشور رو بگیرم ؟؟؟؟ مصر یا مالزی ؟؟؟ کدوم بهتره به نظرتون ؟؟

  1. در کل فرقی بینشون نمیبینم و تفاوت چندانی ندارن ولی من به شما توصیه میکنم که منتاژ کشور مصر رو بگیرید به این دلیل که از زبان فارسی هم پشتیبانی میکنه و این مزیت بزرگیه . موفق باشید .

  2. صد در صد منتاژ مصر رو بگیرید زبان فارسی رو پشتیبانی میکنه که واقعا به درد بخوره و عالیه

   1. اره اتفاقا منم مونتاژ مصر رو‌دارم که از زبان فارسی پشتیبانی میکنه
    منم توصیه میکنم مونتاژ مصر رو بگیرید

  3. سلام من حدود 19 ماه استفاده کردم اونم کم ولی سوختگی پیکسل پیدا کرده اصلا ارزش ندارد بگیرین

 4. من اول سال ۴۰۰ خریدم بهترین تلویزیونه با بهترین کیفیت
  ولی اگه بودجتون زیاد باشه میتونین الجی سری نانوسل نانو۹۰ بگیرین اونم حرف نداره ضد ضربه هس و کنترل ریموت ماوسی داره ولی گرونه در کل.ولی tu8000 به قیمتش عالیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا