قیمت خودرو

نوسان‌های شدید و غیرهماهنگ دیگنیتی‌ها در بازار خودرو کشور

به گزارش رایااستور، یکی از خودروهایی که این روزها نسبت به بقیه تغییرات قیمت بسیار زیادی را تجربه کرده و افت و خیزهای چشم‌گیری داشته دیگنیتی است؛ چه نسخه پرایم و چه نسخه پرستیژ این خودرو در روزهای اخیر نسبت به روز قبلش یا بسیار گران شده است و یا بسیار ارزان.

به همین دلیل، مشتریان و خریداران این خودرو نمی دانند چه زمانی برای خرید اقدام کنند و فروشندگان نیز نمی دانند خودرویشان را با چه قیمتی آگهی کنند تا متضرر نشوند.

یک مثال خوب از نوسان های قیمتی تیپ های مختلف دیگنیتی همین امروز است که شاهد افت ۵۰ میلیونی نسخه پرایم و افزایش قیمت ۴۰ میلیونی پرستیژ در بازار بودیم.

به دنبال این قضیه می توان گفت، در روزهای آینده هم بازار دیگنیتی آن چنان با ثبات نخواهد بود و این سردرگمی ادامه خواهد داشت. به هر حال، بهتر است خریداران و فروشندگان این خودرو چند روز صبر کنند تا وضعیت نهایی بازار دیگنیتی مشخص شود و سپس نسبت به خرید و یا فروشش اقدام کنند تا متضرر نشوند.

تغییرات قیمت خودروهای صفر چینی

در بین چینی ها هم دیگنیتی پرستیژ و کی ام سی T8 به ترتیب، ۴۰ و ۱۵ میلیون گران تر شدند و از طرفی دیگر، دیگنیتی پرایم هم ۵۰ میلیون کاهش قیمت را تجربه کرد.

نام محصولقیمت دیروز (تومان)قیمت امروز (تومان)
هایما S7 پلاس مشکی۱,۳۶۵,۰۰۰,۰۰۰۱,۳۶۵,۰۰۰,۰۰۰
کی ام سی T8 مشکی۱,۳۳۰,۰۰۰,۰۰۰۱,۳۴۵,۰۰۰,۰۰۰
دیگنیتی پرایم مشکی داخل مارون۱,۷۹۰,۰۰۰,۰۰۰۱,۷۴۰,۰۰۰,۰۰۰
دیگنیتی پرایم مشکی داخل مشکی۲,۲۵۰,۰۰۰,۰۰۰۲,۲۹۰,۰۰۰,۰۰۰

علی ترکاشوند

عضو تحریریه رایااستور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *