رایااستور مگ

خاموش شدن ناگهانی آیفون

خاموش شدن ناگهانی آیفون

خاموش شدن ناگهانی آیفون: خاموش شدن ناگهانی آیفون، یکی از مهم ترین نکاتی است که به آن توجه می شود. اگر می خواهید از خالی شدن باتری موبایل اپل خود جلوگیری کنید، پیشنهاد می کنیم در ادامه ما را همراهی کنید. در این مقاله می خواهیم درمورد مواردی همچون ریست شدن مداوم گوشی ایفون، علت خاموش شدن ناگهانی ایفون و روشن نشدن، خاموش شدن ناگهانی ایفون، خاموش شدن گوشی ایفون بر اثر ضربه، سیاه شدن ناگهانی صفحه گوشی ایفون و… توضیح دهیم.

در این مقاله از سایت رایااستور می خواهیم درمورد خاموش شدن ناگهانی آیفون برای شما توضیح دهیم. همان طور که می دانید باتری موبایل آیفون این روزها فروش بالایی را به خود اختصاص داده است و این روزها به دلیل اینکه بیشتر کاربران از گوشی های اپل استفاده می کنند برای بهبود کیفیت و کارایی گوشی خود مجبور هستند باتری های اورجینال را خریداری کنند.

خاموش شدن گوشی ایفون بر اثر ضربه

خاموش شدن ناگهانی آیفون، یکی از بزرگ ترین معضلاتی است که  این روزها با کاربران گوشی های هوشمند آیفون همراه است، اگر می بینید گوشی شما به صورت ناگهانی خاموش می شود و یا کارایی اولیه خود را ندارد، پیشنهاد می کنیم در ادامه این مقاله ما را همراهی کنید تا بتوانید از بهترین روش ها برای افزایش کارایی باتری موبایل خود استفاده کنید.

حتما تا به الان برای شما خیلی پیش آمده است که گوشی تان پس از اثابت کردن با یک شی و یا افتادن بر زمین خاموش می شود. ولی باید در در نظر داشته باشید که گوشی ها بر اثر ضربه تنها زمانی مورد آسیب قرار می گیرند و خاموش می شوند که باطری اپل شما خراب شده باشد.

خاموش شدن صفحه گوشی آیفون

همان طور که گفتیم، یکی از بزرگ ترین مشکلاتی که ممکن است با کاربران گوشی های آیفون همراه باشد، خاموش شدن ناگهانی آیفون می باشد. خاموش شدن موبایل اپل، دلایل زیادی دارد که در ادامه می خواهید درمورد آن ها برای شما توضیح دهیم. یکی از مهم ترین مواردی که می توانیم به آن اشاره داشته باشیم، خراب شدن باتری موبایل اپل است.

ریست شدن مدام گوشی آیفون، جزء همین مواردی است که باید به آن توجه داشته باشید. زمانی که باتری  موبایل شما خراب می شود و کارایی اولیه خود را ندارد، به این معناست که مقاومت و کارایی اولیه خود را از دست داده و دیگر نمی توانند مانند قبل برای شما کارایی داشته باشد. به همین دلیل است که موبایل شما به صورت ناگهانی و یا خود به خود خاموش می شود.

بررسی ریست شدن مداوم گوشی ایفون

علت خاموش شدن ناگهانی آیفون

علت خاموش شدن ناگهانی آیفون

در این قسمت می خواهیم درمورد دلایلی که به مرور زمان منجر به خاموش شدن باتری گوشی می شود برای شما توضیح دهیم. همان طور که گفتیم یکی از مهم ترین دلایلی که به مرور زمان می تواند از عمر و کیفیت باتری موبایل اپل شما کم کند، خراب شدن باتری موبایل می باشد. خراب شدن باتری گوشی خود به تنهایی دلایل بسیار زیادی دارد که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

یکی از مهم ترین دلایلی که منجر به خراب شدن باتری موبایل شما می شود، مدت زمانی است که برای شارژ باتری گوشی خود در نظر می گیرید. هر چه قدر شما گوشی خود را بیشتر به شارژ وصل کنید به خراب شدن آن کمک کرده اید. همان طور که می دانید باتری ها از جنس لیتیومی هستند و نمی توانند در برابر گرما و حرارت زیاد از خود مقاومت نشان دهند به همین دلیل است که مدت زمان طولانی شارژ باتری موبایل منجر به داغ شدن آن می شود و در نهایت خراب شدن گوشی را به دنبال دارد.

یکی دیگر از مواردی که می توانیم به آن اشاره کنیم درمورد زود تمام شدن شارژ باتری موبایل می باشد زمانی که باتری گوشی شما زود خالی می شود، می تواند دلیل بر خراب شدن باتری گوشی شما باشد. همچنین زمانی که شما باتری موبایل خود را از نظر ظاهری بررسی می کنید و ببینید که باتری گوشی باد کرده است، یعنی خراب شده و زود تر باتری خالی می کند.

 • خراب شدن باتری گوشی
 • باد کردن باتری موبایل
 • وجود برنامه های اضافی
 • خالی شدم شارژ باتری
 • ضربه دیدن گوشی
 • استفاده بیش از اندازه از موبایل

چرا گوشی آیفون خاموش می شود؟

دلیل خاموش شدن گوشی آیفون این روزها اهمیت زیادی دارد، که مهم ترین آن می توانیم به تمام شدن شارژ باتری موبایل اشاره کنیم. خاموش شدن ناگهانی آیفون و تمام شدن شارژ باتری موبایل شما از جمله مهم ترین نکاتی است که می توانیم به آن اشاره داشته باشیم. همان طور که می دانید گوشی ها ظرفیت های متفاوتی دارند و می توانند براساس میزان ظرفیتی که دارند، شارژ را در خود ذخیره داشته باشند.

زمانی که ظرفیت باتری موبایل شما به اتمام می رسد شارژ باتری شما خیلی سریع تر خالی می شود و این منجر می شود تا گوشی شما مدت زمان زودتری خاموش شود. خاموش شدن گوشی آیفون به یکباره و به صورت ناگهانی جزء مواردی است که تا به الان مشکلات زیادی را به وجود آورده است.

اگر می خواهید از خاموش شدن گوشی خود جلوگیری کنید مهم ترین کاری که می توانید بکنید، این است که از خالی شدن شارژ باتری موبایل خود جلوگیری کنید. قبل از اینکه اجازه دهید گوشی شما به صفر درصد برسد آن را به شارژ وصل کنید. این موضوع باعث می شود تا گوشی شما دیرتر شارژرش خالی شود.

علت خاموش شدن ناگهانی آیفون و روشن نشدن

خراب شدن باتری موبایل، دلیل اصلی خاموش شدن آیفون

خراب شدن باتری موبایل، دلیل اصلی خاموش شدن آیفون

یکی از مهم ترین دلایلی که نه تنها برای گوشی های آیفون بلکه برای تمامی گوشی های هوشمند همراه است، خراب شدن باتری موبایل می باشد. با توجه به اینکه باتری جزء اصلی یک موبایل به حساب می آید و اهمیت بسیار زیادی دارد، خراب شدن آن به مرور زمان منجر به از کار افتادن باتری گوشی و در نهایت خرابی گوشی می شود.

زمانی که شما به صورت بیش از اندازه از باتری موبایل خود استفاده می کنید، منجر می شود تا باتری موبایل شما زودتر خالی شود و همین موضوع منجر می شود تا شما مدت زمان بیشتری گوشی خود را به شارژ وصل کنید. به شارژ زدن طولانی مدت گوشی باعث می شود تا باتری موبایل شما مورد آسیب قرار بگیرید و به مرور زمان از کیفیت و کارایی باتری موبایل شما کم می کند.

پیش تر درمورد اینکه باتری موبایل شما خراب می شود برای شما توضیح دادیم و درمورد دلایل خراب شدن باتری موبایل برای شما گفتیم. پس شما می توانید با بررسی هر یک از این موارد از خراب شدن باتری گوشی خود جلوگیری کنید تا اجازه ندهید گوشی آیفون شما به صورت ناگهانی خاموش شود.

سیاه شدن ناگهانی صفحه گوشی آیفون

در این مقاله درمورد خاموش شدن ناگهانی باتری آیفون برای شما توضیح داده شد. خاموش شدن گوشی آیفون بر اثر ضربه این روزها خیلی افزایش پیدا کرده است و به گونه ای است که وقتی گوشی شما کوچیک ترین ضربه ای می بیند ممکن است خاموش شود و یا قسمتی از صفحه آن خاموش شود. البته این موضوع برای گوشی های جدید و به روز مطرح نیست و اغلب گوشی هایی که سال های زیادی را کار کرده اند می توان به این مورد اشاره کرد.

سیاه شدن ناگهانی صفحه گوشی آیفون هم جزء مواردی است که می توانیم به آن اشاره کنیم. پس از اینکه صفحه گوشی موبایل شما سیاه می شود می توانید گوشی را برای مدت زمانی کوتاه ریست کنید تا به حالت اولیه خود برگردد. علت خاموش شدن ناگهانی آیفون و روشن نشدن آن هم می توانیم به خراب شدن باتری اشاره کنیم که شما می توانید برای خرید باتری موبایل اصل اپل به فروشگاه اینترنتی رایااستور مراجعه کنید.

در این مقاله علاوه بر اینکه درمورد خاموش شدن ناگهانی آیفون برای شما توضیح داده شد. درمورد بهترین روش های کاربردی و راحت نیز برای شما گفتیم و شما می توانید با بررسی هر یک از این موارد عمر و سلامت باطری موبایل اپل خود را افزایش دهید. رفع مشکل خالی شدن باطری گوشی اپل این روزها ساده و کاربردی است.

 

 

پرفروش ترین محصولاتی که در دیجیکالا فروخته می شود

6 دیدگاه

 1. من همیشه این مشکلو داشتم که گوشی ایفونم بدون دلیل خاموش میشه و گاهی بعد از یکی دو ساعتم خودش روشن میشه اما الان یه چندباریه که گوشیم وقتی خاموش میشه دیگه روشن نمیشه و باید خودم به شارژ وصلش کنم تا روشن بشه. الان نمیدونم مشکل از چیه ولی حس میکنم وقتش رسیده که باتری گوشیمو عوض کنم….

 2. من تو مقالتون خوندم که خاموش شدن باتری ایفون دلیل های زیادی داره ولی گوشی من هیچ کدوم از این مشکلارو نداره. الان نمیدونم چرا گوشیم الکی و بدون دلیل یهو خاموش میشه. مثلا شارژش 100 درصد شده بعد از اینکه در میارم یه چند ساعتی استفاده می کنم تا وقتی روشنه و استفاده می کنم اوکیه ولی به محض اینکه خاموش میکنم و میزارم کنار واسه سری بعدی که میخام استفاده کنم روشن نمیشه و باید به شارژ وصل کنم در حالی که شارژ هم داشته… الان نمیدونم مشکل چیه اگه چیزی می دونید لطفا راهنمایی کنید. ممنون

  1. منم همین مشکل رودارمخاموش میشه به ۶۴درصد ک میرسه بعد روشن میشه میشه صددرصد بعد بازم خالی میشه بعدش بعد ازخاموش شدم روی ۶۴ درصد یک صفحه مشکی با ارم اپل میاد مث روشن شدن اولش اما برا من همیشه سفید بود بعد اون نمیدونم الارم شارژ میزنه گوشیم ۷ هستش الان از ده درصد سد پنجاه و ‌ب

 3. سلام وقت بخیر. الان من با گوشی آیفون دارم با اینکه میزارم کامل شارژ بشه ولی وقتی یکم بیشتر باهاش کار میکنم زود شارژش خالی میشه و اصلا دیگه هیچ جوره روشن نمیشه من واقعا نمیدونم باید چیکار کنم خیلی بده حتی شده داشتم تلفنی صحبت میکردم باز یهو وسط حرف زدن خالی شده.

 4. الان یعنی باتری گوشی سیاه بشه یعنی اینکه خراب شده؟! اخه بعضیا وقتا گوشی منم اینجوری میشه یا مثلا بعضی وقتا یهو خود ب خود نورش کم میشه. میشه بگین خراب شده یا باتریشو عوض کنم خوب میشه

 5. من تازگی گوشیم خود به خود ریست میشه و بعد از حدود 1 ساعت میرم سراغش میبینم روشن شده.. دلیلش نمیدونم تازه هم خریدمش فقط حدودا دو سه روز پیش بودم خوردم زمین گوشی از دستم افتاد میشه بخاطر این باشه ولی گوشیم در لحظه خاموش نشد و هیچ مشکلی پیدا نکرد. الان یه هفته از اون موضوع می گذره داره بازی درمیاره..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا