ظاهر ساعت هوشمند گوگل پیکسل واچ 2 بصورت آنلاین فاش شد

معمولاً محصولات گوگل پیش‌از اعلام، لو می‌روند. به‌نظر می‌رسد پیکسل واچ 2 نیز از این قاعده…

معمولاً محصولات گوگل پیش‌از اعلام، لو می‌روند. به‌نظر می‌رسد پیکسل واچ 2 نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود، چراکه Android Authority صفحه‌های ساعت را منتشر کرده است.

به‌هرحال، صفحه‌های ساعت بخشی حیاتی یک ساعت هوشمند هستند و OEM‌ها سعی می‌کنند گزینه‌های متنوع و سفارشی‌سازی زیادی را ارائه دهند. طراحان برای ساعت پیکسل واچ 2، چهار دسته اصلی قابل دسترسی (Accessible)، قوس (Arc)، دیجیتال پررنگ (Bold Digital) و آنالوگ پررنگ (Analog Bold) را ارائه کرده‌اند.

دسته اول صفحاتی ساده و خوانا را ارائه می‌دهند. آنها ساده به‌نظر می‌رسند و حواس‌پرتی را به‌حداقل می‌رسانند. در ادامه می‌توانید نمونه‌هایی از این نوع صفحات را مشاهده کنید.

دسته دوم (قوس) صفحاتی باکمی پیچیدگی را ارائه می‌کنند. بطورکلی شش نوع وجود دارد، اما هرکدام دارای دو متغیر هستند که عوارض موردنظر شمارا اضافه می‌کنند. در ادامه می‌توانید نمونه‌هایی از این نوع صفحات را مشاهده کنید.

گروه سوم (دیجیتال پررنگ)، مطابق ساعت‌های صفحه‌نمایشی است که اخیراً به تلفن‌های پیکسل با اندروید 14 اضافه شده‌اند. این دسته از فونت‌های پررنگ، همپوشانی و پالت‌های رنگارنگ استفاده می‌کند.Just Time و Radial تنها گزینه‌های این دسته هستند.

گروه چهارم (آنالوگ پررنگ) ترکیبی از صفحات ساعت Arc (قوس) و Bold Digital (دیجیتال پررنگ) است. این گروه به‌شما اجازه می‌دهد تا عوارض را نیز سفارشی کنید.

اگرچه تمام صفحه‌های ساعت به‌شما این امکان را می‌دهند که رنگ‌ها را تغییر دهید، یک ویژگی تم پویا اضافی که با Wear OS 4 ارائه می‌شود نیز وجود خواهد داشت. می‌توانید رنگ‌ها را از صفحه ساعت خود نمونه‌گیری کنید و طرح رنگ را در بقیه رابط‌کاربری ساعت اعمال کنید.

منبع gsmarena
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید