بهترینبهترین لپ تاپ

راهنمای خرید بهترین لپ تاپ برای نوشتن و تایپ کردن

راهنمای خرید بهترین لپ تاپ برای نوشتن و تایپ کردن : در ادامه سری مقالات راهنمای خرید لپ تاپ ، امروز قصد داریم بهترین لپتاپ ها برای نویسندگی را معرفی کنیم . لپ تاپ های مناسب نوشتن ، برای انواع وبلاگ نویس ها ، دانشجویان و … مناسب میباشد و از قیمت به مراتب کمتری نیز برخوردار است . قصد خرید لپ تاپ برای نوشتن را دارید ؟ تا انتهای مقاله بهترین لپ تاپ برای نوشتن با رایااستور همراه باشید .

اگر یک بلاگر هستید و یا یک نویسنده ، شما نیاز دارید یک لپ تاپ برای نوشتن خرید کنید . خوشبختانه ، لپ تاپ های مناسب تایپ کردن ، قیمت به مراتب پایین تری دارند چراکه شما به سخت افزار قدرتمند برای اجرای برنامه های سنگین نیازی ندارید و تنها مواردی که به تایپ کردن مربوط می شود را باید در نظر بگیرید . اما در هنگام خرید یک لپ تاپ مخصوص نوشتن به چه مواردی باید دقت کنیم ؟

پیش از هر چیزی از شما دعوت می کنیم از مقالات بهترین لپ تاپ مایکروسافت و راهنمای خرید لپ تاپ دانشجویی بازدید نمایید .

در هنگام خرید لپ تاپ نویسندگی به چه مواردی باید دقت کنیم ؟

صفحه کلید

اولین موردی که باید به آن دقت کنید ، صفحه کلید یا کیبورد میباشد . یک لپ تاپ مناسب نوشتن باید صفحه کلیدی کامل و تراز داشته باشد تا در حین نوشتن ، دست آسیب نبیند و خسته نشود . ( از مقاله بهترین کیبورد های گیمینگ بازدید نمایید)

باتری

فاکتور دومی که از اهمیت بسیاری برخوردار است ، طول عمر باتری میباشد . یک لپ تاپ نویسندگی از طول عمر باتری خوبی برخوردار است و می تواند برای مدت طولانی شارژ دهی داشته باشد .

نمایشگر

صفحه نمایش از مهمترین اجزای هر لپتاپی میباشد از جمله لپ تاپ مناسب تایپ کردن . لپ تاپی که برای نوشتن انتخاب می کنید باید از کیفیت خوبی برخوردار باشد و چشم را خسته نکند .

لیست بهترین لپ تاپ های مناسب نوشتن و تایپ کردن

در ادامه مقاله به شما 10 مورد از بهترین لپ تاپ های مناسب نویسندگی را معرفی می کنیم که می توانید یک مورد از آنها را بسته به نیاز خود خریداری کنید .

بهترین لپ تاپ برای نوشتن : لپ تاپ 15 اینچی لنوو مدل Ideapad 330 – E

لپ تاپ 15 اینچی لنوو مدل Ideapad 330 - E
لپ تاپ 15 اینچی لنوو مدل Ideapad 330 – E

خرید با بهترین قیمت از دیجیکالا

لپ تاپ لنوو مدل E یکی از بهترین لپ تاپ های مخصوص نوشتن میباشد که از طراحی باریک و بسیار سبکی برخوردار است . این مدل دارای نمایشگر روشن 15.6 اینچی میباشد که به یک وبکم برای تماس های تصویری و کنفرانس های تصویری مجهز شده است . لپ تاپ برای اتصال به شبکه اینترنت ، از وای فای استفاده می کند و این یعنی شما می توانید در هر جایی از لپ تاپ استفاده کنید . یکی از مزیت های لپ تاپ ، صفحه کلید روان و کامل آن میباشد که کار کردن و نوشتن را بسیار لذت بخش می کند . لپ تاپ لپ تاپ لنوو مدل E همچنین به یک باتری 2 سلولی مجهز شده است که می تواند تا 5 ساعت و 30 دقیقه دوام بیاورد .

بهترین لپ تاپ برای نوشتن : لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل VivoBook X543MA – A

لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل VivoBook X543MA - A
لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل VivoBook X543MA – A

خرید با بهترین قیمت از دیجیکالا

لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل VivoBook X543MA – A یکی دیگر از بهترین لپ تاپ های مناسب تایپ کردن میباشد که به یک نمایشگر 15.6 اینچ بسیار روشن و شفاف مجهز شده است . لپ تاپ ایسوس از طراحی بسیار زیبایی برخوردار است و صفحه کلید به کار رفته در این مدل بسیار کارآمد ، روان و مناسب طراحی شده است و در استفاده طولانی مدت ، دستان شما را اذیت نمی کند . لپ تاپ ایسوس به یک وبکم برای برقراری تماس های تصویری و کنفرانس های تصویری مجهز شده است و همچنین برای متصل شده به شبکه اینترنت ، علاوه بر کابل LAN از اتصال وای فای استفاده می کند که استفاده از لپ تاپ در هر مکانی را آسان می کند . لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل VivoBook X543MA – A به یک باتری 3 سلولی مجهز شده است که می تواند بیشتر از 5 ساعت شارژدهی داشته باشد .

بهترین لپ تاپ برای نوشتن : لپ تاپ 11 اینچی لنوو مدل IdeaPad 1 – A

لپ تاپ 11 اینچی لنوو مدل IdeaPad 1 - A
لپ تاپ 11 اینچی لنوو مدل IdeaPad 1 – A

خرید با بهترین قیمت از دیجیکالا

از دیگر بهترین گزینه ها برای لپ تاپ مخصوص نوشتن ، لپ تاپ 11 اینچی لنوو مدل IdeaPad 1 – A میباشد . لپ تاپ لنوو از اندازه کوچک تری برخوردار است و طراحی باریک و سبکی دارد . این لپ تاپ به یک نمایشگر 11.6 اینچی مجهز شده است که در بالای آن وبکم برای برقراری تماس های تصویری و کنفرانس های ویدئویی قرار دارد . لپ تاپ نویسندگی لنوو از وای فای برای اتصال بی سیم با شبکه وای فای استفاده می کند . این مدل به یک باتری 2 سلولی مجهز شده است که می تواند تا 5 ساعت دوام بیاورد .

بهترین لپ تاپ برای نوشتن : لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل VivoBook X543MA-DM905

لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل VivoBook X543MA-DM905
لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل VivoBook X543MA-DM905

خرید با بهترین قیمت از دیجیکالا

یکی دیگر از بهترین لپ تاپ های مناسب نوشتن ، لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل VivoBook X543MA-DM905 میباشد . این لپ تاپ دارای یک نمایشگر 15.6 اینچ روشن میباشد که کار نوشتن را بسیار آسان می کند . لپ تاپ به یک وبکم برای برقراری تماس های ویدئویی و کنفرانس های ویدئویی مجهز شده است . برای اتصال به شبکه اینترنت از وای فای استفاده می کند و به یک باتری 3 سلولی مجهز شده است که می تواند بیشتر از 5 ساعت دوام بیاورد . لپ تاپ ایسوس به یک کیبورد استاندارد مجهز میباشد که عمل نوشتن و تایپ کردن را بسیار آسان کرده است .

بهترین لپ تاپ برای نوشتن : لپ تاپ 15 اینچی لنوو مدل Ideapad 330 – NXB

لپ تاپ 15 اینچی لنوو مدل Ideapad 330 - NXB
لپ تاپ 15 اینچی لنوو مدل Ideapad 330 – NXB

خرید با بهترین قیمت از دیجیکالا

یکی از بهترین لپ تاپ های تایپینگ ، لپ تاپ 15 اینچی لنوو مدل Ideapad 330 – NXB میباشد که به یک صفحه کلید کاملا استاندارد تجهیز شده است . دسترسی به تمامی دکمه های کیبورد ، بسیار آسان است و دکمه ها عملکرد روان و نرمی دارند . لپ تاپ لنوو طراحی باریک و سبکی دارد و برای برقراری تماس های ویدئویی و کنفرانس های ویدئویی به وبکم مجهز میباشد . همچنین به یک باتری 2 سلولی مجهز است که می تواند تا 5 ساعت و 30 دقیقه دوام بیاورد .

بهترین لپ تاپ برای نوشتن : لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل VivoBook R521JA-BQ083

لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل VivoBook R521JA-BQ083
لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل VivoBook R521JA-BQ083

خرید با بهترین قیمت از دیجیکالا

یکی دیگر از برترین لپ تاپ های مخصوص نوشتن ، لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل VivoBook R521JA-BQ083 میباشد که دارای یک نمایشگر 15.6 اینچ بسیار روشن میباشد . این لپ تاپ جزء گروه لپ تاپ های مالتی مدیا نیز میباشد که علاوه بر تایپ کردن می توانید از سایر موارد نیز به خوبی استفاده کنید . لپ تاپ ایسوس برای برقراری کنفرانس های ویدئویی به وبکم مجهز شده است که کیفیت مطلوبی دارد ، همچنین برای اتصال بی سیم از اتصال وای فای استفاده می کند . نقطه ضعف لپ تاپ ، طول عمر باتری آن میباشد که تنها 3 ساعت می تواند دوام بیاورد . همیشه ایسوس را بعنوان طراحی خلاقانه شناخته ایم ، اینبار نیز بسیار خوب عمل کرده است و لپ تاپ را به یک صفحه کلید استاندارد مجهز کرده است که از دو قسمت حروف و صفحه اعداد تشکیل شده است .

بهترین لپ تاپ برای نوشتن : لپ تاپ 15 اینچی اچ پی مدل RA008NIA – 15

لپ تاپ 15 اینچی اچ پی مدل RA008NIA - 15
لپ تاپ 15 اینچی اچ پی مدل RA008NIA – 15

خرید با بهترین قیمت از دیجیکالا

لپ تاپ 15 اینچی اچ پی مدل RA008NIA – 15 یکی دیگر از بهترین لپ تاپ های مناسب تایپ کردن میباشد که می توانید خرید کنید . لپ تاپ اچ پی دارای یک نمایشگر 15.6 اینچ میباشد که از کیفیت مطلوبی برخوردار است و در حین کار کردن ، چشم را آسیب نمی رساند . لپ تاپ های اچ پی از طراحی های مهندسی شده ای برخوردار هستند ، از این رو لپ تاپ دارای صفحه کلید استاندارد با دکمه های روان و صدایی آرام میباشد . از دیگر ویژگی های لپ تاپ ، وجود وبکم و پشتیبانی لپ تاپ از بلوتوث و وای فای میباشد . برای تامین نیرو قطعات سخت افزاری ، دستگاه به یک باتری 3 سلولی مجهز شده است .

بهترین لپ تاپ برای نوشتن : لپ تاپ 15 اینچی اچ پی مدل 15db1100ny – J

لپ تاپ 15 اینچی اچ پی مدل 15db1100ny - J
لپ تاپ 15 اینچی اچ پی مدل 15db1100ny – J

خرید با بهترین قیمت از دیجیکالا

یکی دیگر از بهترین لپ تاپ های نویسندگی ، لپ تاپ 15 اینچی اچ پی مدل 15db1100ny – J میباشد که دارای نمایشگر 15.6 اینچ LED میباشد که از کیفیت مطلوبی برخوردار است و نوشته ها با کیفیت ها خوبی نمایش داده می شوند . از ویژگی های کلی لپ تاپ می توان به وجود وبکم (با کیفیت نسبتا مناسب برای تماس های ویدئویی و کنفرانس های ویدئویی ) و پشتیبانی از بلوتوث و وای فای برای اتصال بی سیم اشاره کرد . اچ پی ، لپ تاپ خود را به یک باتری 3 سلولی مجهز کرده است که از عمر کافی برای روشن نگه داشتن دستگاه برخوردار است .

بهترین لپ تاپ برای نوشتن : لپ تاپ 15 اینچی لنوو مدل Ideapad 130 – CM

لپ تاپ 15 اینچی لنوو مدل Ideapad 130 - CM
لپ تاپ 15 اینچی لنوو مدل Ideapad 130 – CM

خرید با بهترین قیمت از دیجیکالا

لپ تاپ 15 اینچی لنوو مدل Ideapad 130 – CM نیز یکی از برترین لپ تاپ های تایپینگ میباشد که می توانید خریداری کنید . این مدل به یک نمایشگر 15.6 اینچ مجهز شده است که از کیفیت بسیار خوبی در نمایش متون برخوردار است . اگر از کنفرانس های ویدئویی استفاده می کنید می توانید از وبکم استفاده کنید . لپ تاپ مخصوص نوشتن لنوو از یک صفحه کلید کاملا استاندارد تشکیل شده است که دسترسی به تمام دکمه بسیار آسان است و برای تایپ 10 انگشتی بسیار مناسب است .

بهترین لپ تاپ برای نوشتن : لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل M509DJ R3-BQ046

لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل M509DJ R3-BQ046
لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل M509DJ R3-BQ046

خرید با بهترین قیمت از دیجیکالا

در نهایت بهترین لپ تاپ مخصوص نوشتن ، لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل M509DJ R3-BQ046 میباشد که جدا از نوشتن به دلیل سخت افزار قدرتمندی که دارد ، برای انجام انواع بازی های سنگین نیز مناسب است . در حقیقت با یک تیر ، دو نشان را هدف گرفته اید . این لپ تاپ تمام مشخصه های یک لپ تاپ مخصوص نوشتن را در خود دارد ولی متاسفانه از باتری قدرتمندی برخوردار نیست و تنها می تواند تا 3 ساعت دوام بیاورد ولی نباید فراموش کنیم که از سخت افزار قدرتمندتری به نسبت بقیه مدل ها برخوردار است .

جمع بندی

ما در مقاله راهنمای خرید بهترین لپ تاپ نوشتن ، به شما 10 مورد از بهترین لپ تاپ هایی که می توانید خرید کنید را معرفی کردیم . اگر یک نویسنده هستید و یا یک بلاگر و یا حتی یک دانشجو ، می توانید هرکدام از این لپ تاپ را که می خواهید خرید کنید و لذت ببرید . اگر اطلاعات کافی در مورد انواع لپ تاپ ها را ندارید ، پیشنهاد می کنیم مقاله راهنمای جامع خرید لپ تاپ را مطالعه نمایید . امیدواریم از مقاله بهترین لپ تاپ تایپینگ راضی بوده باشید و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید .

پرفروش ترین محصولاتی که در دیجیکالا فروخته می شود

2 دیدگاه

  1. من خودم چند سالی هست که لپ تاپ ایسوس دارم و واقعا ازش راضیم
    یه دلیل دیگه هم که پیشنهاد میکنم لپ تاپ ایسوس بگیرید اینکه چون هم از کیفیت و قدرت بالایی برخورداره و هم قیمتش از بقیه برند ها پایین تره یعنی منظورم اینه که همون کیفیت که لپ تاپ های دیگه دارن لپ تاپ asus هم با همون کیفیته ولی قیمت خیلی پایین تر

  2. سلام بچه ها من میخوام یه لپ تاپ بگیرم که هم طراحی قشنگتری داشته باشه هم ارگونومی خوبی داشته باشه. البته لپ تاپی که خودم پسند کردم لپ تاپ لنوو آیدیاپد 330 هست. به نظرتون انتخاب خوبی کردم یا نه؟
    لطفا زودتر جواب بدین ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا