شورای رقابت قیمت کوییک SR در مبدا کارخانه را مشخص کرد [جزئیات]

بعد از مدت ها شورای رقابت بالاخره قیمت خودرو کوییک SR در مبدا کارخانه را مشخص کرد. در ادامه جزئیات بیشتر را می‌توانید مشاهده کنید.

به گزارش رایااستور، بر اساس اطلاعات بدست آمده، شورای رقاب بالاخره پس از مدت ها قیمت کارخانه کوییک SR با رینگ فولادی را مشخص کرد.

کوییک SR یکی از جدیدترین تریم ها یا جدیدترین تیپ های کوییک است که قرار بود در سال ۱۴۰۱ به بازار عرضه شود اما بنا به دلایلی سایپا موفق به فروش و تحویل این خودرو نشد.

حالا اما شورای رقابت قیمت کارخانه کوییک R تیپ S با رینگ فولادی (رینگ معمولی) را اعلام کرد تا مشتریان این خودرو که در سامانه یکپارچه ثبت نام کرده بودند، نسبت به تکمیل وجه اقدام کنند.

توجه داشته باشید که قیمت کارخانه کوییک S معمولی حدود ۲۶۸ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است و اختلاف قیمت موجود میان کوییک SR و کوییک S به خاطر تفاوت رنگ سقف با بدنه و همچنین اضافه شدن چند آپشن است.

شورای رقابت قیمت کوییک SR در مبدا کارخانه را مشخص کرد [جزئیات]

قیمت نهایی کوییک اس آر (Quik SR)

نام خودروقیمت نهایی با احتساب هزینه های جانبی
کوییک اس آر (Quik SR)۲۸۶,۲۵۲,۰۰۰

با وجود اختلاف حدوداً ۱۸ میلیونی میان کوییک S و کوییک اس آر، اما نسخه SR به رینگ آلومینیومی مجهز نخواهد بود و با همان رینگ فولادی به مشتریان عرضه خواهد شد.

البته با توجه به سخت گیری های سازمان استاندارد در راستای ارتقا ایمنی خودروهای تولید داخل، احتمالاً کوییک SR با آپشن هایی نظیر کنترل پایداری، سیستم پایش فشار باد تایرها، سنسور نور (اتولایت) و سنسور باران به مشتریان تحویل داده خواهدشد.

منبع asbe-bokhar
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید