تاریخ مبارزه ایلان ماسک و مارک زاکربرگ مشخص شد؟

مارک زاکربرگ، مدیرعامل متا، در واکنش به اظهارات دیروز ایلان ماسک اعلام کرد که برای مبارزه آماده است. او می‌گوید تاریخ 26 اوت (4 شهریورماه) را برای برگزاری این مسابقه پیشنهاد داده اما ماسک هنوز این تاریخ را تأیید نکرده است. از طرف دیگر، زاکربرگ می‌گوید انتظار ندارد که این مبارزه واقعاً برگزار شود.

به گزارش رایااستور، مارک زاکربرگ در پستی در شبکه اجتماعی اینستاگرام تردز ضمن بازنشر تصویری از توییت روز گذشته ایلان ماسک که گفته بود با وزنه‌زدن در حین کار برای مبارزه آماده می‌شود، نوشت: «من همین امروز هم آماده‌ام. وقتی اولین‌بار من را به چالش کشید، تاریخ 26 اوت را پیشنهاد دادم، اما او هنوز این تاریخ را تأیید نکرده است. انتظار ندارم که این مبارزه به واقعیت بپیوندد.»

زاکربرگ در یک پست دیگر با انتشار تصویری از توییت دیگر ماسک که او در آن به پخش زنده این مبارزه در پلتفرم X اشاره کرده بود، نوشت: «آیا بهتر نیست از یک پلتفرم قابل اطمینان‌تر استفاده کنیم که واقعاً امکان کسب درآمد برای خیریه را داشته باشد؟»

ایلان ماسک برای پخش زنده با مارک زاکربرگ حرفی نزده است

مدیرعامل متا در پاسخ به کاربری که پرسیده بود آیا ماسک برای پخش زنده در X با او هماهنگ کرده است یا خیر، گفت این قضیه بیشتر شبیه به همان توییت معروف ماسک است که نوشته بود: «سرمایه‌ها تأمین شده است.» ارجاع زاکربرگ به توییتی است که ماسک برای خصوصی‌سازی شرکت تسلا منتشر کرده بود و بعداً معلوم شد که تأمین سرمایه واقعیت نداشته است. به عبارت دیگر، ظاهراً مالک توییتر با مدیرعامل متا درباره پخش زنده هماهنگ نبوده است.

تاریخ مبارزه ایلان ماسک و مارک زاکربرگ مشخص شد؟

مارک زاکربرگ همچنین اعلام کرده که عاشق هنرهای رزمی است و صرف‌نظر از اینکه سرانجام این مسابقه چه خواهد شد، به رقابت با کسانی که در این ورزش تمرین دارند، ادامه خواهد داد.

ایلان ماسک که اذعان دارد استقامت نقطه‌ضعف اوست، در توییتی نوشته بود که اگر مسابقه کوتاه باشد، احتمالاً خودش پیروز می‌شود، اما اگر مسابقه طولانی شود، زاکربرگ شانس بیشتری برای برنده‌شدن خواهد داشت.

در بخش فناوری رایااستور دیدترین اخبار این حوزه را مشاهده کنید.

منبع digiato
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید