طراحی رد مجیک 9 پرو فاش شد

براساس گزارشات منتشرشده، طراحی کلی گوشی گیمینگ رد مجیک 9 پرو فاش شده و این مدل از چراغ‌های RGB بیشتری نسبت‌به نسل‌های قبلی خودش استفاده می‌کند. در ادامه با رایااستور همراه باشید.

به‌گزارش جی‌اس‌ام‌آرنا، تلفن هوشمند رد مجیک 9 پرو در 23 نوامبر عرضه خواهد شد و ما پیش‌از عرضه آن می‌دانیم که این تلفن جلو و پشت دستگاه طراحی صافی دارد. امروز طراحی کامل گوشی گیمینگ نوبیا فاش شد؛ این گوشی دارای ضخامت نازک 8.9 میلی‌متر، چیپست اسنپدراگون 8 نسل 3 و چراغ‌های RGB خواهد بود.

یک دوربین سه‌گانه 50 مگاپیکسلی در پشت، یک ماشه حالت در زیر کلید دایره‌ای پاور در سمت راست و طراحی کلی زیباشناسی برند Red Magic است، وجود دارد.

چراغ‌های RGB یک عنصر اصلی در فرهنگ بازی هستند و به‌همین دلیل نوبیا برخی از آنها را در فن، پشت شماره “09” که نمایانگر سری است و حتی در محرک‌های شانه‌ای حساس به لمس قرار می‌دهد. ما می‌دانیم که کاربر چراغ‌ها را نمی‌بیند، اما این یک ویژگی خوب است که ممکن است تجربه بازی را قابل سفارشی‌سازی‌تر کند و ممکن است یک اتاق تاریک را به اندازه‌ای کوچک روشن کند.

پرچمدارهای ردمجیک همیشه دوربین‌های سلفی ارائه داده‌اند که مزاحم کاربر نبوده‌اند و امسال هم برای پنجمین نسل متوالی این کار را تکرار کرده‌اند و از دوربین سلفی زیر نمایشگر استفاده کرده‌اند. جزئیات بیشتری دردسترس نیست و احتمالاً دراین 8 روز باقی مانده تا معرفی، جزئیات بیشتری از این دستگاه گیمینگ فاش خواهد شد.

نظرشما درباره گوشی گیمینگ ردمجیک9پرو چیست؟

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید