جزئیات پیش فروش جدید سایپا ویژه منتخبین دومین طرح سامانه یکپارچه اعلام شد + شرایط

سایپا جزئیات زمان واریز وجه و ثبت نام منتخبین ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت را در دومین طرح سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی را منتشر کرد.

به گزارش رایااستور، متقاضیانی که در طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت سامانه یکپارچه، در خرداد ماه نسبت به انتخاب خودروهاي گروه ساینا و خودرو شاهین اقدام نموده‌اند، امکان واریز وجه خودرو و ثبت نام برای این دسته از خریداران فراهم گردیده است.

پیرو اعلام نتایج در دومین طرح سامانه یکپارچه عرضه خودروهاي داخلی به اطلاع نمایندگی ها و متقاضیان حائز شرایطی که در طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت سامانه یکپارچه عرضه خودروهاي داخلی در خرداد ماه سال جاري نسبت به انتخاب خودروهاي گروه ساینا اقدام نموده و اولویت ایشان بهار 1403 است و جهت آن‌دسته از متقاضیان خرید خودرو شاهین که اولویت ایشان تابستان 1403 تعیین و در تاریخ 1402/05/23 پیامک به ایشان ارسال گردیده می رساند، امکان واریز وجه خودرو و ثبت نام مطابق شرایط ذیل اعلام می گردد.

جزئیات پیش فروش جدید سایپا ویژه منتخبین دومین طرح سامانه یکپارچه اعلام شد + شرایط

تاریخ و نحوه ثبت نام :

متقاضیان محترم حائز شرایطی که پیامک امکان واریز وجه در تاریخ 1402/05/23 براي ایشان از طریق سامانه گروه سایپا ارسال گردیده است می توانند از ساعت 9 صبح روز سه شنبه مورخ 1402/05/24 بمدت 3 روز با مراجعه به سایت فروش اینترنتی به آدرس https://saipa.iranecar.com/ و ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربري نسبت به واریز وجه و ثبت نام اقدام نمایند.

لازم به ذکر است متقاضیانی که قبلاً نسبت به ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربري و رمز عبور اقدام نموده اند نیاز به دریافت مجدد کد کاربري و کلمه عبور ثبت نام ندارند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید