قیمت خودرو

نرخ کارخانه و بازار آزاد این خودروی سایپا یکی شد + جدول

رایااستور | کوییک GX-L، همان طور که از نامش پیداست، نسخه لو آپشن GX محسوب می شود که به همین دلیل نسبتاً ارزان تر هم برای خریدار تمام می شود، اما با این وجود که ارزان تر است باز هم یک قیمت فضایی کارخانه ای برایش در نظر گرفته شده است و به همین دلیل پس از تحویلش به مشتریان، بازار برایش هیچ مبلغ بیش تری را مشخص نکرد.

به بیانی دیگر می توان گفت، قیمت بازار این خودرو دقیقاً با قیمت کارخانه ای آن یکی شده است و متقاضیان خریدش از کارخانه، فعلاً می توانند کوییک GX-L را با قیمت کارخانه از بازار خریداری کنند.

به این ترتیب، با توجه به افزایش قیمت های کارخانه ای در نظر گرفته شده توسط شورای رقابت و نزدیک تر شدن قیمت تمام شده کارخانه به بازار باید شاهد موج جدیدی از انصراف ثبت نام کنندگان باشیم، زیرا عده ای که برای سود کردن خودرو ثبت نام کرده بودند، دیگر تکمیل وجه نمی کنند چون برای‌شان نمی صرفد و از طرفی دیگر، مصرف کنندگان واقعی هم نیازی نمی بینند تا چند ماه برای تحویل خودرو صبر کنند و به سراغ خرید از بازار آزاد می روند.

نرخ کارخانه و بازار آزاد این خودروی سایپا یکی شد
نام محصولقیمت کارخانه (تومان)قیمت بازار (تومان)
کوییک GX-L۳۶۰,۸۵۰۰,۰۰۰۳۶۱,۰۰۰,۰۰۰

تغییرات قیمت خودروهای صفر سایپا

کوییک آر پلاس اتوماتیک و شاهین اتوماتیک امروز به ترتیب ۴ و ۶ میلیون کاهش قیمت را تجربه کردند و بیش تر از دیگر محصولات سایپا ارزان تر شدند.

نام محصولقیمت دیروز (تومان)قیمت امروز (تومان)
پراید وانت (۱۵۱)۲۷۷,۰۰۰,۰۰۰۲۷۷,۵۰۰,۰۰۰
تیبا ۲ مدل ۱۴۰۱۳۴۰,۰۰۰,۰۰۰۳۴۲,۰۰۰,۰۰۰
کوییک GX-L۳۶۴,۰۰۰,۰۰۰۳۶۱,۰۰۰,۰۰۰
کوییک آر پلاس اتوماتیک۴۵۵,۰۰۰,۰۰۰۴۵۱,۰۰۰,۰۰۰
شاهین اتوماتیک۷۰۴,۰۰۰,۰۰۰۶۹۸,۰۰۰,۰۰۰

علی ترکاشوند

عضو تحریریه رایااستور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *