اولین صفحه‌کلید مکانیکی وان پلاس معرفی شد!

به گزارش رایااستور، وان پلاس نهمین سالگرد خودش رو با انتشار تیزری از صفحه‌کلید مکانیکی نسل اول که هنوز منتشر نشده، جشن گرفت. این بخشی از برنامه‌های گسترده‌تر این شرکت برای کاوش در تولید لوازم جانبی کامپیوتره. این شرکت از برنامه‌های خودش برای تولید یه صفحه‌کلید مکانیکی با سوئیچ‌ها و واشرهای سفارشی میگه که تجربه تایپ منحصر به فردی رو ارائه میده.

رویداد نهمین سالگرد وان پلاس در 17 دسامبر (26 آذر) برگزار شد. وان‌پلاس از این رویداد برای رونمایی از مجموعه لوازم جانبی Featuring X خودش استفاده کرد. اونا شامل لوازم جانبی موبایل و سایر لوازم جانبی رایانه شخصی هستن. طراحی واشر دوگانه کیبورد مکانیکی با صدایی سفارشی برای محصول ارائه میشه.

به گفته وان پلاس، این دستگاه راحتی خیلی عالی رو برای تایپ و بازی در طول روز ارائه میده. کیبورد در بسته بندی آلومینیومی درجه یک ساخته شده با فرآیند CNC عرضه میشه.

صفحه‌کلید مکانیکی وان پلاس با سیستم‌عامل‌های لینوکس، ویندوز، MacOS سازگاره، اگرچه ویژگی‌های بی‌سیم هنوز مشخص نیست. چیدمان صفحه‌کلید وان‌پلاس به طراحی صفحه‌کلید مک‌بوک شباهت زیادی داره. این دستگاه از سیستم‌عامل منبع باز و مبادله داغ برای سوئیچ‌ها پشتیبانی می‌کنه. وان پلاس انتظار داره صفحه‌کلید مکانیکی خودش رو برای فوریه 2023 به بازار عرضه کنه.

هنوز جزئیاتی در مورد مفهوم کیبورد مکانیکی وان پلاس وجود داره. این شرکت امیدواره که این کیبورد با استقبال مثبت جامعه روبه‌رو بشه.

اگه برنامه‌ها به خوبی پیش بره، صفحه کلید مکانیکی وان پلاس میتونه برای مارس یا آوریل 2023 به سمت تولید انبوه بره. وان پلاس یه برند جهانی در حال رشده که انتظار داره تا مراسم دهمین سالگرد تاسیس خودش، وارد عرصه لوازم جانبی رایانه بشه.

خبرهای بیشتری بخونید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید