اخبار فناوریاخبار موبایل

سری هواوی پی 50 با HarmonyOS عرضه می شود

0
سری هواوی پی 50 با HarmonyOS عرضه می شود

هواوی پی 50 : یک حساب Weibo که اکنون پاک شده است ، ادعا کرده است که Huawei P50 دوره آزمایش HarmonyOS 2.0 Bata 2 را گذرانده است و اکنون به Beta 3 وارد شده است . بنابراین پی 50 هواوی در زمان عرضه با HarmonyOS عرضه خواهد شد . در ادامه اخبار فناوری با رایااستور همراه باشید .

پیج جدید ما را در اینستاگرام دنبال کنید

به گزاش GSMArena ، هواوی پی 50 اولین تلفنی می باشد که از سیستم عامل داخلی هواوی استفاده می کند ؛ البته چندین پرچمدار قدیمی نیز هستند که می توانند از نسخه بتا استفاده کنند . در ادامه خبر آمده است که سری P50 هواوی به طور کامل از اندروید ، چشم پوشی می کند . انتظار می رود که انتقال تلفن های هواوی به سمت سیستم عامل هارمونی در ماه آوریل آغاز شود و در ابتدا گوشی های پیشرفته هواوی هستند که پیشگام می شوند . مدیران هواوی انتظار دارند که سیستم عامل هارمونی تا پایان سال میلادی ، 300 تا 400 میلیون دستگاه را پوشش دهد ( سیستم عامل هارمونی برای انواع تلویزیون های هوشمند ، ساعت های هوشمند ، ابزار های اینترنت اشیاء Powers نیز مورد استفاده قرار خواهد گرفت ) .

این شرکت در حال گسترش خدمات پتال برای مهاجرت دستگاه ها به هارمونی میباشد . این کار باعث تبدیل شدن جستجوی پتال به یک موتور جستجوی تمام عیار می شود که در ادامه نقشه پتال و … آغار خواهد شد . به زودی هواوی از دستیار پتال ريال صفحه کلید پتال رونمایی خواهد کرد .

 

برای اطلاع مشخصات گوشی ، پیشنهاد می کنیم حتما صفحه بررسی گوشی را ببینید .

بیشتر بخوانید :   انتشار مشخصات احتمالی دوربین سه گانه 50 مگاپیکسلی شیائومی 12

شایعه : شیائومی می 10s در تاریخ 10 مارس رسما وارد بازار می شود

مقاله قبلی

شیائومی می 10s مورد بررسی صوتی قرار گرفته است .

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

نظرات بسته شده اند

بیشتر در اخبار فناوری