اختلاف قیمت کارخانه و بازار محصولات عرضه شده بهمن موتور در طرح فروش جدیدش چقدر است؟

بهمن موتور در جدیدترین طرح فروش خود، بخشنامه طرح جایگزینی خودروهای فرسوده را منتشر کرد. اما اختلاف قیمت محصولات عرضه شده در این طرح بین بازار و کارخانه چقدر است؟

به گزارش رایااستور، طرح فروش جدید بهمن موتور ویژه خودروهای فرسوده از روز دوشنبه مورخ 6 شهریور 1402 آغاز خواهد شد. در ادامه گزارش به مقایسه اختلاف قیمت کارخانه و بازار، خودروهای عرضه شده در این طرح می‌پردازیم.

لازم به ذکر است که، اختلاف قیمت کارخانه و بازار طرح فروش خودروهای فرسوده بهمن موتور، باتوجه به قیمت‌های بازار پنجم شهریور ماه محاسبه شده و ممکن است در روزهای آتی، تغییر داشته باشد.

اختلاف قیمت کارخانه و بازار محصولات عرضه شده بهمن موتور در طرح فروش جدیدش چقدر است؟

دیگنیتی پرستیژ که بیشترین اختلاف قیمت را در میان محصولات بهمن موتور دارد، با رقم دو میلیارد تومان در بازار امروز خرید و فروش می‌شود که اختلاف قیمت را به حدود 558 میلیون تومان می‌رساند.

فیدلیتی پرایم تیپ 1 یا همان نسخه پنج نفره، با نرخ یک میلیارد و 490 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود و اختلاف آن با نرخ فروش کارخانه، حدود 367 میلیون تومان است.

فیدلیتی پرایم تیپ 2 یا نسخه 7 نفره، به قیمت یک میلیارد و 520 میلیون تومان معامله می‌شود که اختلاف آن با نرخ فروش کارخانه، حدود 372 میلیون تومان خواهد بود.

وانت کارا دوکابین در بازار امروز به قیمت 550 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود و باتوجه به نرخ فروش کارخانه، اختلاف قیمت آن به حدود 73 میلیون تومان می‌رسد.

اختلاف قیمت کارخانه و بازار محصولات عرضه شده بهمن موتور در طرح فروش جدیدش چقدر است؟

خودروی ریسپکت که از سدان‌های تولیدی این شرکت به شمار می‌رود، از ارزان‌ترین خودرو های مونتاژی بهمن بوده و با نرخ یک میلیارد و 165 میلیون تومان معامله می‌شود. این سدان اختلاف قیمتی برابر با 191 میلیون تومان دارد.

بنابراین، بیشترین ارزش خرید میان محصولات این دوره از طرح فروش خودروهای فرسوده گروه بهمن را خودروی دیگنیتی پرستیژ با اختلاف 550 میلیون تومانی دارد.

منبع tejaratnews
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید