قیمت خودرو داخلی 18 خرداد 1402 | شیب تند کاهش قیمت در بازار

امروز (18 خرداد 1402) تقریبا اکثر خودروها در بازار کاهش قیمت را تجربه کرده‌اند و شیب نزولی قیمت خودرو نسبت به دو روز گذشته نسبتا تند شده است…

به گزارش رایااستور، قیمت خودرو داخلی روز پنجشنبه هجدهم خرداد 1402، با توجه به فهرست قیمت‌های سایت کارنامه، اکثر محصولات بازار، تغییراتی نسبت به روز گذشته تجربه کرده‌اند.

امروز نسبت به روزهای گذشته که قیمت‌ها در برابر تغییر، مقاومت می‌کردند، کاهش بیشتری داشتند. چراکه اکثر محصولات بازار، روند نزولی داشته و برخی دیگر هم کاهش قیمتی زیادی را تجربه کردند.

اما نکته مهم این است که خریداری در بازار پیدا نمی‌شود و به‌همین دلیل، قیمت‌ها روزبه‌روز کاهش می‌یابد.

قیمت پراید ۱۳۱ و پراید ۱۱۱ دقیقا همانند هفته‌های گذشته، تغییر کرد. پراید ۱۳۱ با ۵ میلیون کاهش، به ۳۳۰ میلیون تومان و پراید ۱۱۱ با ۵ میلیون کاهش، به ۳۵۰ میلیون تومان رسید. کوئیک دنده‌ای S پس از روزها مقاومت در کانال ۳۶۴ میلیونی، با ۴ میلیون تومان کاهش، به نرخ ۳۶۰ میلیون تومان رسید.

سمند LX ساده با مدل ۱۴۰۱، بیشترین کاهش در میان خودروهای داخلی را از آن خود کرد. این خودرو با ۱۵ میلیون تومان کاهش در یک روز، به نرخ ۵۳۰ میلیون تومان معامله شد.

تارا اتوماتیک با مدل ۱۴۰۲، به‌عنوان سدان لوکس ایران خودرو نیز از این قاعده مستثنی نبوده و با ۱۲ میلیون کاهش بیشتر، به نرخ ۸۱۸ میلیون تومان رسید. به این ترتیب این سدان تنها طی دو روز، ۳۱ میلیون تومان کاهش قیمت را تجربه کرد.

لیست قیمت خودروهای داخلی:

قیمت خودرو داخلی
قیمت خودرو داخلی
منبع tejaratnews
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید