قیمت خودروهای خارجی و مونتاژی 13 خرداد 1402 | رکود سنگین در بازار خودرو

قیمت خودرو امروز نیز همانطور که انتظار می‌رفت، تغییراتی را تجربه نکرد و وارد یک رکود عمیق شده است. تعطیلی پشت سر هم بازار می‌تواند یکی از…

قیمت خودرو امروز نیز همانطور که انتظار می‌رفت، تغییراتی را تجربه نکرد و وارد یک رکود عمیق شده است. تعطیلی پشت سر هم بازار می‌تواند یکی از عمده دلایل رکود باشد.

به گزارش رایااستور، قیمت خودرو خارجی و مونتاژی امروز سیزدهم خرداد 1402 با توجه به لیست قیمت‌های سایت کارنامه، نسبت به روز گذشته تغییری را تجربه نکرده است.

در بازار خودرو امروز تقریبا در همه محصولات، ثبات نسبی را می‌توان مشاهده کرد. اکثر محصولات، تغییر قیمتی نسبت به روز گذشته نداشتند و تعداد اندکی که تغییر داشتند، این تغییرشان در حد بسیار کم بود.

بازار خودروهای خارجی و مونتاژی نیز امروز نوسان قابل توجهی نداشه است.

ام وی ام X22 PRO که در هفته گذشته کاهش ۹۰ میلیون تومانی را تجربه کرده بود، امروز بدون تغییر مانده و با ۹۹۰ میلیون تومان معامله شد. جک J4 نیز با همان نرخ ۸۵۰ میلیون تومان خرید و فروش شد. این خودرو جزو آن دسته از محصولاتی است که فاصله قیمت درب کارخانه تا بازارش، بسیار کم شده است.

ریسپکت پرایم بهمن موتور که در روزهای آخر هفته گذشته کاهش قیمتی ۱۰۰ میلیون تومانی را تجربه کرده بود، امروز همانند دیگر محصولات، کاهش قیمتی نداشته و به همان نرخ یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان معامله شد.

فردا T5 از محصولات مونتاژی شرکت فردا موتورز نیز، با روند بازار همراه بود و در همان مبلغ یک میلیارد و ۷۳۰ میلیون تومان، ثابت ماند.

لیست قیمت خودروهای خارجی و مونتاژی:

قیمت خودروهای خارجی و مونتاژی
قیمت خودروهای خارجی و مونتاژی
منبع tejaratnews
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید