قیمت خودروهای خارجی و مونتاژی در بازار آزاد | شرایط پایدار در بازار مونتاژی‌ها

در بازار خارجی‌ها و مونتاژی وضعیت تغییرات قیمت خودرو همانند خودروهای داخلی شرایطی پایدار دارد و به جز تعداد محدودی،عمده خودروها در ثبات کامل قیمتی قرار گرفته‌اند.

به گزارش رایااستور، قیمت خودروهای خارجی و مونتاژی امروز 26 مرداد 1402 با تغییرات عجیبی همراه نیست.

اکثر محصولات در بازار با همان نرخ روز گذشته در حال معامله هستند و تعداد انگشت‌شماری با افت و خیز نسبی همراه‌اند.

عمده دلیل ثبات بازار از آغاز امروز، تعطیلی گسترده بنگاه‌های خرید و فروش خودرو به دلیل انتهای هفته بوده و احتمالاً، با آغاز دوباره روند معاملات از ابتدای هفته آتی، افت و خیز قیمت‌ها نیز آغاز خواهد شد.

بسترن B30 با مدل 1400 یکی از محصولات بازار بوده که هفته‌هاست بدون تغییر و با همان قیمت یک میلیارد و 100 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

چری آریزو 5IE توربوشارژ از جدیدترین محصولات مدیران خودرو به شمار می‌رود که از آغاز امروز، با افت حدود 10 میلیون تومانی به نرخ یک میلیارد و 140 میلیون تومان رسیده است.

هایما S5 اتوماتیک 6 سرعته از خودروهای مونتاژی شرکت ایران خودرو بوده که نسبت به روز گذشته حدود پنج میلیون تومان افزایش قیمت را تجربه کرده است. به این ترتیب، کراس‌اوور تولیدی این شرکت با نرخ یک میلیارد 230 میلیون تومان معامله می‌شود.

جک S5 نیوفیس یکی از محبوب‌ترین کراس‌اوورهای مونتاژی بازار محسوب می‌شود که امروز نیز بدون تغییر و با همان نرخ یک میلیارد و 410 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

قیمت خودروهای خارجی و مونتاژی در بازار آزاد:

قیمت خودروهای خارجی و مونتاژی در بازار آزاد | شرایط پایدار در بازار مونتاژی‌ها
منبع tejaratnews
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید