خودرو

اینفوگرافیک | جدیدترین قیمت محصولات کرمان موتور اعلام شد

کرمان موتور محصولات خود را با افزایش قیمت به بازار عرضه می‌کند. بالاخره افزایش قیمت خودرو به مونتاژکاران هم رسید. محصولات کرمان موتور نسبت به ماه گذشته تا 140 میلیون تومان نسبت به ماه گذشته افزایش داشته‌اند.

به گزارش رایااستور، رشد قیمت خودرو از آبان سال جاری و هم‌گام با سقف‌شکنی‌های پی‌درپی نرخ دلار، سرعت یافت. روند صعود قیمت‌ها به‌گونه‌ای است که فعالان این بازار می‌گویند خودروها نسبت به ساعت پیش خود قیمت یکسانی ندارند. اما جدای از بازار، حال خودروسازانی مانند کرمان موتور هم محصولات خود را با افزایش قیمت قابل توجهی به بازار عرضه می‌کند.

وزارت صمت این اتفاق رو تکذیب می‌کند و ادعا می‌کند که افزایش قیمتی در کار نیست. همانگونه که امید قالیباف، سخنگوی این وزارتخانه، اعلام کرد که افزایش قیمت‌ها واقعی نیست و مردم فریب نخورند.

او در صفحه توییتر خود نوشت: «قیمت خودرو متاثر از نرخ ارز در بازار (نه در کارخانه) افزایش یافته اما چقدر؟ معتقدم با معاملات صوری قیمت‌سازی می‌کنند. اثبات این مدعا کشف قیمت ۴۰۰۰ دستگاه شاهین و هایما در بورس است که به‌طور میانگین ۲۰۰ میلیون تومان زیر قیمت بازار بود، بنابراین مردم فریب قیمت‌سازها را نخورند؛ عرضه‌ها در بورس ادامه دارد.

افزایش قیمت محصولات کرمان موتور

هم‌زمان با ادعای قالیباف مبنی بر افزایش قیمت در بازار، نه در کارخانه، شرکت خودروساز کرمان موتور محصولات خودش رو نسبت به ماه گذشته با افزایش قیمت قابل توجهی همراه کرد.

این شرکت برخی از خودروهای خود را تا 140 میلیون تومان هم افزایش داد. طبق اعلام کرمان موتور، خودروهای KMC T8، جک J4، جکS5 جدید GDI، KMC K7، KMC J7 و جک S3 با افزایش قیمت همراه شدند. در این میان، خودرو KMC K7، با افزایش 140میلیون تومانی نسبت به آذر 1401 بیشترین افزایش قیمت را به خود اختصاص داد.

اینفوگرافیک | جدیدترین قیمت محصولات کرمان موتور اعلام شد
اینفوگرافیک | جدیدترین قیمت محصولات کرمان موتور اعلام شد

علی ترکاشوند

عضو تحریریه رایااستور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *