میزان تغییر قیمت انواع پژو پارس در بازار آزاد طی یک هفته گذشته + جدول

خودرو پژو پارس طی یک هفته گذشته تغییر قیمت چشم گیری نداشته است و تقریبا می‌شود گفت ثبات قیمتی خوبی داشته است. بیشترین اختلاف قیمتی بین مدل‌های این خودرو نسبت به هفته گذشته مربوط میشود به پژو پارس سال مدل‌ (1401) که 7 میلیون تومان می‌باشد.

به گزارش رایااستور، در بازار آزاد امروز سه‌شنبه، 24 مرداد 1402 با توجه به آمار و قیمت روزانه سایت دیوار، قیمت انواع پژو پارس صفر، به شرح زیر می‌باشد.

خودرو پژو پارس یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین خودروهای بازار خودرو ایران محسوب می‌شود. این خودرو جذاب تا به حال با نوسان قیمتی زیادی همراه بوده است.

پژو پارس ELX (سفارشی) TU5 باتوجه به سایت‌های آگهی خودرو با مدل ۱۴۰۱ به قیمت 675 میلیون تومان در بازار امروز مورد معامله قرار گرفته است.

پژو پارس با موتور جدید XU7P نیز که علاقه‌مندان زیادی پیدا کرده است و بسیاری از افراد خواهان این مدل از پژو پارس هستند امروز با قیمت 505 میلیون تومان خرید و فروش شد.

همچنین پژو پارس دوگانه سوز مدل ۱۴۰۰ که نوسان قیمتی زیادی را تجربه کرده است در بازار آزاد امروز نرخ 575 میلیون تومان را در کارنامه خود ثبت کرد.

پژو پارس سال (۱۴۰۱) که از محصولات محبوب ایران خودرو می‌باشد نیز با قیمت 473 میلیون تومان معامله شد. این خودرو هفته پیش ۴۶۶ میلیون قیمت داشت.

جدول قیمت انواع پژو پارس (24 مرداد ۱۴۰۲):

نوع خودروسال تولیدقیمت امروز (24 مرداد)قیمت (دوشنبه ۱۶ مرداد)
پژو پارس ELX (سفارشی) TU5۱۴۰۱675 میلیون تومان۶۷۰ میلیون تومان
پژو پارس LX TU5۱۴۰۲620 میلیون تومان۶۱۶ میلیون تومان
پژو پارس اتوماتیک TU5۱۳۹۹670 میلیون تومان۶۷۰ میلیون تومان
پژو پارس دوگانه سوز۱۴۰۰575 میلیون تومان۵۷۶ میلیون تومان
پژو پارس سال۱۴۰۱473 میلیون تومان۴۶۶ میلیون تومان
پژو پارس موتور جدید XU7P۱۴۰۲505 میلیون تومان۵۰۲ میلیون تومان
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید