زمان عرضه گوشی‌های تاشوی جدید موتورولا [تصاویر]

انتظار می‌رود که شرکت موتورولا امسال دو گوشی تاشو را به بازار عرضه کند؛ گوشی Razr ۲۰۲۳ که یک گزینه وانیلی خواهد بود و گزینه دیگر Razr+ ۲۰۲۳ که پرچم‌دار این سری است.

به گزارش رایااستور و به نقل از جی اس ام آرنا، گوشی Razr ۲۰۲۳ در رندرها ظاهر می‌شود و طرحی را به نمایش می‌گذارد که شباهت زیادی به دستگاه‌های قدیمی‌تر گلکسی زد فلیپ با صفحه‌نمایش پوششی کوچک در کنار دوربین‌ها دارد.

Razr ۲۰۲۳ که انتظار می رود Razr Lite نیز نامیده شود، با یک سوراخ پانچ برای دوربین در زیر پانل تاشو که حاشیه‌های نازکی در اطراف دارد، به تصویر کشیده شده است. همچنین می‌توانیم دکمه‌های تنظیم صدا و کلید پاور را در بالا سمت راست این گوشی ببینیم.

3425434

Moto Razr ۲۰۲۲ دوربین‌های دوگانه‌اش را به صورت افقی بالای یک صفحه‌نمایش بزرگ ۲.۷ اینچی قرار داده بود، اما در مدل جدید این گوشی، دوربین‌های عکاسی یک نمایشگر کوچک در کنار خود خواهند داشت، چیزی که ما پیش‌تر از موتورولا ندیده‌ بودیم.

325246

این صفحه نمایش برای نشان دادن برخی اعلان‌ها مفید خواهد بود، اما همانطور که درباره گوشی‌های تاشو سامسونگ نیز پیشتر گفتیم، برای تعامل با خود اعلان‌ها هنوز باید گوشی را باز کنید.

اخبار بیشتری بخوانید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید