گلکسی اس 24 اولترا سامسونگ با یک دوربین کمتر عرضه می‌شود

از سال 2021، سامسونگ مدل‌های اولترا را با چهار دوربین در پشت عرضه کرده است که دو دوربین از آن‌ها تله‌فوتو هستند؛ یک تله‌فوتوی 3 برابری که با یک واحد تله‌فوتوی پریسکوپی 10 برابری به‌هم متصل می‌شوند. اما طبق گفته‌های Ice universe، سال آینده این روند در گلکسی اس24 اولترا ممکن است تغییر کند.

Ice universe می‌گوید که سامسونگ تله‌فوتو 3 برابری را از گلکسی اس24 اولترا حذف کرده و آن‌را در تله‌فوتو پریسکوپ ادغام کرده است. درکنار Ice universe یک افشاگر دیگر نیز این موضوع را تایید کرده و گفته سامسونگ واحد تله‌فوتو 3 برابری را از گلکسی اس24 اولترا حذف کرده و کلاً یک دوربین تله تاشده متغیر با زوم 3 برابر تا 10 برابر را اضافه کرده است.

دسامبر گذشته بود که Ice universe اعلام کرد سامسونگ حسگر تله‌فوتو گلکسی اس24 اولترا را که در مدل‌های قبل دیده می‌شود را جایگزین خواهد کرد و از راه‌حل جدیدی استفاده می‌کند. بااین تفاسیر می‌توان تله تاشده متغیر 3-10 برابری را همان راه‌حل دانست.

بااینکه این خبر از منابع متعددی به‌گوش می‌رسد اما بازهم باید منتظر ماند تا گلکسی اس24 اولترا معرفی شود. چراکه هنوز بیشتر از 6 ماه تا عرضه مدل جدید زمان باقی‌است و دراین مدت هرتغییری ممکن است.

بادنبال‌کردن صفحه فناوری ما، جدیدترین اخبار این حوزه را از رایااستور دنبال کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید