جزییاتی در مورد قابلیت‌های منحصر به فرد موتور جستجوی ایرانی

موتور جست‌وجوی ایران ساخت به کمک فعالیت توی فضای مجازی اومده و مکملی برای نمونه‌های خارجیه.

به گزارش رایااستور، موتور جست و جوی ایران ساخت این قابلیت رو داره که دایره اطلاعات بیشتری به زبان فارسی در اختیار کاربرها قرار بده.

مهدی امانی، عضو هیات مدیره شرکت دانش بنیان سازنده این موتور جست‌وجو با اشاره به این که موتور جست‌وجوی ایران‌ساخت می‌تونه مکمل خوبی برای نمونه‌های خارجی باشه، گفت: موتورهای جست و جوی ایران ساخت این قابلیت رو داره تا هم به صورت آفلاین و هم به صورت آنلاین مورد استفاده قرار بگیره و در دسترس کاربرها برای به‌روزرسانی به صورت ساده قرار می‌گیره.

بومی سازی اطلاعات

موتور جست‌وجوی ایران ساخت می‌تونه سرعت در به‌روزرسانی رو ارتقا بده و اطلاعات رو به صورت بومی در اختیار کاربرها قرار بده و آخرین خبرها رو به سرعت در دسترس قرار بده.

به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، توی موتور جست‌وجوی ایران ساخت میشه اقدامات متعددی قرار داد که شاید توی موتور جست‌وجوی غیر ایرانی ممکن نباشه، زیرا اونها به صورت تخصصی روی زبان فارسی و گویش‌های اون کار نکردن.

موتور جست‌وجوی ایران‌ساخت این ظرفیت رو ایجاد کرده تا گویش‌های کردی و لری و حتی لهجه‌های مختلف هم قابلیت جست‌وجو توی دایره اطلاعات رو داشته باشن.

ایجاد ۲۰ فرصت شغلی

مهم‌ترین مزیت موتور جست‌و‌جوی ایران‌ساخت توسعه زبان فارسیه و اگر از موتور جست‌وجوی دانش بنیان و شرکت‌های خصوصی حمایت بشه، این موتور جست‌وجو می‌تونه راهگشا باشه.

این مدیر حوزه دانش بنیان توضیح داد: شرکت تاکنون موفق به ایجاد بیش از ۲۰ فرصت شغلی به صورت مستقیم شده و تلاش می‌کنه تا با توسعه فعالیت‌های خودش موقعیت‌های شغلی بیشتری ایجاد کنه.

بیشتر بخونید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید