آپدیت Wear OS 4 احتمالاً به‌شما اجازه می‌دهد بدون بازنشانی کارخانه، تلفن خود را تعویض کنید

گوگل به‌تازگی نرم‌افزار Wear OS 4 Beta را منتشر کرده و سامسونگ به‌سرعت نسخه One UI 5 Watch خود را…

گوگل به‌تازگی نرم‌افزار Wear OS 4 Beta را منتشر کرده و سامسونگ به‌سرعت نسخه One UI 5 Watch خود را برای سری‌های گلکسی واچ 4 و واچ 5 یکپارچه کرده است. بنابراین کاربران سامسونگ می‌توانند قبل عرضه نهایی نرم‌افزار برای عموم مردم، با تغییرات نسخه جدید آشنا شوند. یکی از جالب‌ترین تغییراتی که در نسخه Wear OS جدید رخ داده، این است که احتمالاً برای تغییر تلفن، دیگر نیازی به تنظیم مجدد ساعت نخواهید داشت.

Wear OS 4 Beta

نسخه فعلی Wear OS 3.5 و نسخه مربوط به One UI Watch 4.5 سامسونگ، شمارا مجبور می‌کنند بعد از هربار تعویض گوشی، ساعت هوشمند خود را به‌حالت کارخانه بازنشانی کنید. اگرچه این نرم‌افزار به‌شما اجازه می‌دهد از تنظیمات خود بطور کامل نسخه پشتیبان تهیه کنید، اما برخی موارد مانند صفحات ساعت شخص‌ثالث و آرایش نمادها در کشوی برنامه دراین فرآیند ازبین می‌روند.

درنسخه One UI Watch 5 بتا دیگر نیازی به بازنشانی کارخانه نیست. هنگامی که فرآیند انتقال به تلفن دیگر را آغاز می‌کنید، یک پیام از شما سوال می‌کند که آیا حساب گوگل در ساعت شما با حساب موجود در تلفن‌هوشمند جدید مطابقت دارد یا خیر؟

شایان ذکر است که ویژگی روی گلکسی واچ 5 امتحان شده است؛ بنابراین دستگاه‌هایی که از Vanilla Wear OS 4 استفاده می‌کنند، ممکن است آن را دریافت نکنند.

منبع gsmarena
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید