اخبار فناوری

معرفی مقررات منع دریافت اعلانات و سایر محدودیت ها برای نوجوانان توسط تیک تاک

0
معرفی مقررات منع دریافت اعلانات و سایر محدودیت ها برای نوجوانان توسط تیک تاک

در سال های اخیر ، شبکه های اجتماعی کم دردسر ساز نبوده اند . با توجه به ترکیبی از محبوبیت ها و انبوهی از واقعیتهای اقتصادی و سیاسی ، تیک تاک همواره در تمام موارد در دادگاه حضور داشته است و دارد . این موج جدید اقدامات ، بطور خاص نوجوانان را مورد هدف قرار می دهد . در ادامه اخبار فناوری با رایااستور همراه باشید .

پیج جدید ما را در اینستاگرام دنبال کنید

در اولین مرحله ، تیک تاک ارسال اعلان به کاربران 13 تا 15 ساله تا ساعت 9 شب و کاربران 16 تا 17 ساله تا ساعت 10 شب را متوقف می کند .

علاوه بر این ، تیک تاک محدودیت های پیام های خصوصی را تشدید می کند . با توجه به ممنوعیت پیام های خصوصی برای کاربران 16 سال ، حساب های دارای علامت 16 و 17 اکنون بطور پیش فرض ، پیام خصوصی آنها غیرفعال شده و نیاز به فعالسازی دستی تنظیمات حساب نیست .

تیک تاک همچنین از کاربران جوان خود می خواهد که در استفاده از رسانه ها بهتر عمل کنند و بدانند که چگونه از آنها استفاده کنند . برای این منظور ، ویدئوهای کاربران زیر 16 سال بصورت رسمی و از طریق این پلتفرم قابل بارگیری نیستند . درست مانند پیام های خصوصی نوجوانان 16 و 17 ساله ، تنظیماتی برای این ویژگی در نمایه های خود دریافت می کنند که بطور پیش فرض غیرفعال شده اند . علاوه بر این ، هنگامی که هر کاربر زیر 16 سال برای ارسال یک ویدئو به تیک تاک می رود ، یک پنجره جدید به آنها اجازه می دهد تا انتخاب کنند که کدام کاربران باید اجازه دیدن ویدئوی مورد نظر را داشته باشند .

بیشتر بخوانید :   اپل اولین بتای عمومی MacOS مانتری را منتشر کرد

معرفی مقررات منع دریافت اعلانات و سایر محدودیت ها برای نوجوانان توسط تیک تاک

 

منبع : GSMArena

4 نکته مهم برای خرید بهترین دزدگیر اماکن

مقاله قبلی

خرید، مشخصات و بررسی تخصصی REDMI Note 10 pro

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در اخبار فناوری