اخبار فناوری

تیک تاک ویژگی استوری را آزمایش می کند !

0
تیک تاک ویژگی استوری را آزمایش می کند !

پس از اینکه توییتر از ویژگی استوری ” داستان ” که “Fleets” نامیده می شود خارج شد ، تیک تاک تایید کرد که در حال کار کردن روی ” استوری تیک تاک ” است . این ویژگی ابتدا توسط مت ناوارا در توییتر کشف شد و در حال حاضر با تعداد کمی از کاربران در بازار های خارج از ایالات متحده در حال آزمایش است . در ادامه اخبار فناوری با رایااستور همراه باشید .

پیج جدید ما را در اینستاگرام دنبال کنید

به نقل از سخنگوی تیک تاک :

ما همیشه به فکر روش های جدیدی هستیم تا ارزش جامعه خود را افزایش دهیم و تجربه تیک تاک را تقویت کنیم . در حال حاضر ما در حال آزمایش راه هایی هستیم تا قالب ها را به سازندگان ارائه دهیم تا ایده های خلاقانهه آنها را برای انجمن تیک تاک زنده کنند .

قرار نیست حالت استوری “داستان” در تیک تاک ، جایگزین هیچ یک از ویژگی هایی شود که تیک تاک قبلا داشته است از قبیل Live , Duets و Stitch .

به نظر می رسد که استوری ها ” داستان ها ” به همان شیوه کار می کنند که بعد از 24 ساعت ، ناپدید می شوند . می توانید ببینید که چه کسی استوری را تماشا کرده است و می توانید نظرات باقی مانده در داستان ها را بخوانید . استوری ها در صفحه اصلی قرار نمی گیرند بلکه باید صفحه را به سمت چپ بکشید  و از فید اصلی روی نماد شخص ضربه بزنید تا به آنها دسترسی داشته باشید .

هیچ صحبتی در مورد مدت زمان آزمایش وجود ندارد و تاریخ عرضه نیز ، اعلام نشده است . با افزودن استوری به تیک تاک ، پتانسیل مشارکت و تبلیغات افزایش پیدا می کند اما اگر ضعیف اجرا شود ، مانند Fleets در توییتر به پایان می رسد .

بیشتر بخوانید :   گلکسی فولد هم از به روزرسانی One UI 3.1 استفاده می کند

منبع : GSMArena

در واتساپ عکس و فیلم یکبار مصرف ارسال کنید !!!

مقاله قبلی

ریلمی نارزو 30 پرو 5G به روزرسانی ریلمی UI 2.0 مبتنی بر اندروید 11 را دریافت می کند

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در اخبار فناوری